اخذ پاسپورت قدرتمند و ارزشمند قبرس تنها در 6 ماه با خرید ملک به ارزش 2 میلیون یورو

اخذ پاسپورت قدرتمند و ارزشمند قبرس تنها در 6 ماه با خرید ملک به ارزش 2 میلیون یورودارندگان پاسپورت قبرس شهروند کل اتحادیه اروپا به حساب می آیند و می توانند در کل اتحادیه اروپا زندگی و کار کنند. همچنین پاسپورت قبرس، پاسپورت قدرتمندی است که سفر بدون ویزا به بسیاری از کشورهای دنیا را فراهم می آورد. قبرس پنجمین کشور جای دهنده مهاجرین است.

اخذ پاسپورت قبرس با خرید ملک به ارزش 2 میلیون یورو

شهروندی و اخذ پاسپورت قبرس از طریق سرمایه گذاری: جذاب ترین برنامه اخذ پاسپورت از طریق سرمایه گذاری در اروپا

 
اروپا مدتهاست به عنوان منطقه ای محبوب و با ارزش جهت مهاجرت در سراسر جهان محسوب می شود، که بیش از نیمی از کل تقاضاهای موجود برای شهروندی در کشورهای مختلف جهان را شامل می شود، در حالی که کارائیب در رتبه دوم قرار دارد و به دنبال آن آمریکای شمالی در رتبه سوم است. همچنین جالب است بدانید، مطالعات اخیر صورت گرفته توسط کارشناسان مهاجرت جهانی نشان میدهد شهروندی قبرس از طریق برنامه سرمایه گذاری در میان "ده تای برتر جهان" قرار دارد.

اخیرا بررسی های بین المللی صورت گرفته در خصوص سبک زندگی نشان میدهد قبرس پنجمین کشور جای دهنده مهاجرین است. قبرس با شاخص های کلیدی کسب و کار و تفریحی، تنها کشور اروپایی در کنار سوئیس بوده که در میان 5 کشور برتر قرار گرفته و جلوتر از لندن، مادرید و موناکو است. قبرس به دلیل سیستم مناسب مالیاتی برای ساکنان جدید، به ویژه افراد متمول، جایگاه فوق العاده ای در رتبه بندی ها دارد. با داشتن حداقل 320 روز آفتابی در سال، قبرس آفتابی ترین کشور اروپایی می باشد.

سیاست های مهاجرتی قبرس و چارچوب های قانونی آن در حال حاضر برای متقاضیان ساکن در خارج از اتحادیه اروپا اخذ آسان تر شهروندی قبرس را فراهم نموده است .


دلایل متعددی وجود دارد که چرا برنامه سرمایه گذاری قبرس از طریق سرمایه گذاری  در اروپا بیشترین جذابیت را دارد:


الف. در مقایسه با بسیاری از برنامه های دیگر شهروندی در سراسر جهان، نیازی به کمک بلاعوض به دولت قبرس نیست.
ب. قبرس، بر خلاف دیگر کشورهای عضو اتحادیه اروپا که شرط اقامت و سکونت در کشورشان را برای اخذ شهروندی از شروط اصلی آنهاست  از متقاضیان درخواست نمیکند که قبل، در طول و یا پس از اتمام پرونده در قبرس سکونت کنند.
ج. روند پرونده 6 ماه طول می کشد، تأیید نهایی مدت 2 تا 3 ماه به طول می انجامد که سریعترین راه برای اخذ شهروندی در اتحادیه اروپا است.
د. ساده ترین فرایند درخواست شهروندی و اخذ پاسپورت، برنامه اخذ پاسپورت قبرس از طریق سرمایه گذاری می باشد از این نظر که  نیازی به افشای منبع ثروت، آزمایش پزشکی و دانستن زبان، ندارد.
از سال 2013 بیش از 2000 تقاضا نامه اخذ پاسپورت قبرس از طریق سرمایه گذاری، زیر نظر برنامه مهاجرتی قبرس وجود داشته است که بیش از 3 میلیارد یورو به سرمایه گذاری های موجود افزوده است.

دولت قبرس یک طرح شهروندی "پر سرعت" را با هدف قرار دادن افراد دارای سرمایه بالا، سرمایه گذاران و کارآفرینان ارائه داده است. این موضوع به متقاضیان و خانواده آنها این اجازه را میدهد که با داشتن پاسپورت قبرس از تمام مزایای آن و اتحادیه اروپا بهره مند شوند.

افرادی که می توانند در پرونده شامل شوند:

الف: متقاضی اصلی و همسر
ب: فرزندان تا سن 18 سالگی
ج: فرزندان وابسته بزرگسال بین سنین 18 تا 28 سالگی، اگر دانش آموز بوده و در حال تحصیل و گرفتن اولین مدرک دانشگاهی خود یا هر مدرک تحصیلی آکادمیک دیگر باشند.
د: والدین اصلی متقاضی، به شرط سرمایه گذاری با خرید ملک مسکونی به مبلغ حداقل 500،000 یورو

مزایای اصلی شهروندی قبرس:

جابجایی آسوده

مسافرت آزاد، اقامت دائم، تحصیل و کار در 28 کشور اتحادیه اروپا، سوئیس، نروژ، ایسلند و لیختن اشتاین. کل خانواده یعنی همسر متقاضی، کودکان زیر 18 سال و وابستگان بزرگسال (18 تا 28 ساله) می توانند تابعیت قبرس را بدست آورند. فرزندان ساکن در اتحادیه اروپا این حق را دارند که هزینه های تحصیل کمتری برای تحصیل در اتحادیه اروپا بپردازند.

ارائه آزاد خدمات

شهروندان به صورت فردی و یا شرکتی می توانند در کشورهای عضو اتحادیه اروپا بدون هیچ گونه ممانعتی خدمات خود را ارائه نمایند.

حرکت آزاد سرمایه

انتقال وجوه بین کشورهای عضو اتحادیه اروپا، خرید ملک در هر کشور عضو اتحادیه اروپا و سرمایه گذاری در هر نوع فعالیت.

حرکت آزاد کالای شما

تمام محصولات تولید شده در کشورهای عضو اتحادیه اروپا می توانند به صورت آزادانه بین کشورهای عضو منتقل شوند.

عدم نیاز به اقامت فیزیکی در قبرس

چه قبل از ثبت درخواست، چه بعد از دریافت شهروندی قبرس، نیازی به حضور فیزیکی در قبرس نمی باشد.

سیستم مالیاتی جذاب

قبرس به دلیل سیستم مالی بسیار مطلوب و موقعیت استراتژیک آن در تقاطع سه قاره اروپا، آفریقا و آسیا یک مرکز مالی جذاب محسوب میشود.
سیستم مالیاتی قبرس به طور مداوم توسط متخصصان مالیاتی اتحادیه اروپا به عنوان جذاب ترین مرکز مالی در اروپا رای آورده است.

استاندارد های بالای زندگی

قبرس ثبات سیاسی و استانداردهای بالای زندگی را با دسترسی به مدارس خصوصی و دولتی و امکانات پزشکی ارائه میدهد و کمترین میزان جرم را در کشورهای اتحادیه اروپا دارد.

مسافرت آزاد با ویزا
 • بدون ویزا به همه نقاط در اتحادیه اروپا میتوان سفر نمود
 • بدون ویزا به بیش از 155 کشور در دنیا میتوان مسافرت کرد.

تابعیت دوگانه

قبرس به شهروندان خود اجازه تابعیت دوگانه می دهد.

دیگر مزایای اخذ پاسپورت قبرس:

اخذ پاسپورت قبرس از طریق سرمایه گذاری، دارای مزایای زیر است:
 1. کشور قبرس به دلیل اروپایی بودنش و مالیاتهای پایینی که دارد گزینه مناسبی برای زندگی است.
 2. هیچ کشوری در اروپا به این سرعت شهروندی و پاسپورت ارائه نمی دهد. ( حدود 6 ماه)
 3. دریافت اقامت دائم ظرف مدت 3 ماه و دریافت پاسپورت یک تا دو ماه پس از صدور اقامت دائم
 4. دریافت پاسپورت برای همه افراد خانواده از جمله فرزندان وابسته زیر 28 سال
 5. والدین متقاضی می توانند در پرونده شامل شوند به این شرط که محل سکونتی مجزا به ارزش 500,000 یورو + 5% مالیات در قبرس خریداری کنند.
 6. مسافرت به بیش از ۱۵۵ کشور دنیا بدون ویزا و اجازه کار، اقامت و تحصیل در شنگن
 7. ملزم نبودن به اقامت در کشور قبرس یا دانستن زبان
 8. دریافت ویزای توریستی امریکا به آسانی و بدون هیچ معطلی
 9. معافیت از مالیات برای منابع درآمد در هر کجای جهان
 10. عدم نیاز به ارائه مدارک سابقه مدیریت، مدارک چگونگی به دست آوردن سرمایه

مراحل اخذ شهروندی و پاسپورت قبرس از طریق سرمایه گذاری  و جدول زمان بندی:

1) 6 ماه برای متقاضی اصلی و همسر
2) 8 ماه برای فرزندان زیر 18 سال
3) 12 ماه برای فرزندان وابسته بالای 18 سال و والدین متقاضی اصلی
نکته مهم: قبل، در طول و یا بعد از درخواست پاسپورت قبرس از طریق سرمایه گذاری هیچ نیازی برای اقامت فیزیکی در قبرس وجود ندارد.

در زیر خلاصه ای کوتاه از روند تقاضای شهروندی آورده شده است:

1) پرونده درخواست اخذ شهروندی و پاسپورت قبرس برای متقاضی اصلی و همسر به مقامات ارائه می شود.
2) یک روز پس از ارسال تقاضای پاسپورت قبرس، پرونده درخواست اقامت دائم برای متقاضی اصلی، همسر و فرزندان زیر 18 سال، در جریان خواهد افتاد. در این پروسه نیاز به سفر یک روزه متقاضی اصلی، همسر، و فرزندان به قبرس می باشد. توجه داشته باشید: فرزندان  می توانند درخواست اقامت دائم قبرس را نکنند و این امر بر اخذ شهروندی و پاسپورت برای آنان تاثیری نمی گذارد. مرحله ششم را در زیر مشاهده کنید.
3) ظرف مدت 5 روز پس از ارائه درخواست اقامت دائم قبرس، تأیید PRP (مجوز اقامت دائم) ارسال می شود و این اجازه را به فرد می دهد تا بدون ویزا به قبرس، آلمان، ایتالیا، فرانسه، هلند و لوکزامبورگ سفر کند.
4) تایید تقاضای اخذ پاسپورت و شهروندی قبرس، 2 تا 3 ماه طول می کشد.
5) کارت اقامت و پاسپورت قبرس، 6 ماه پس از تاریخ درخواست اولیه صادر می شود (در مورد متقاضی اصلی و همسر).
6) تایید درخواست اخذ پاسپورت و شهروندی قبرس برای فرزندان زیر 18 سال، به 2 تا 3 هفته زمان نیاز دارد. مجوز پذیرش تابعیت و پاسپورت ها به سرعت صادر می شود.
7) درخواست اخذ پاسپورت و شهروندی قبرس برای فرزندان وابسته بالای 18 سال (تا سن 27 سالگی) و والدین متقاضی اصلی، در این مرحله می تواند تسلیم مقامات شود.
8) یک روز بعد، فرزندان بالای 18 سال و والدین متقاضی اصلی باید برای ارسال درخواست اقامت دائم به قبرس سفر کنند.
9) فرزندان بزرگسال و والدین متقاضی اصلی در عرض 2 تا 3 ماه پس از ثبت درخواست اقامت دائم قبرس، برای اخذ شهروندی قبرس تاییدیه قبولی دریافت خواهند کرد.
10) صدور پاسپورت قبرس 6 ماه پس از تاریخ درخواست اقامت دائم قبرس صادر میشود.   (در مورد فرزندان بالای 18 سال و والدین متقاضی اصلی)

علاوه بر خرید ملک به قیمت 2 میلیون یورو در قبرس، متقاضی باید تمام شرایط زیر را دارا باشد:

الف: هیچ گونه سابقه کیفری از کشور مبدا و یا محل اقامت خود نداشته باشد
ب : تأیید کند که نام متقاضی در لیست افرادی که دارایی آنها توسط اتحادیه اروپا توقیف خواهد شد نیست.

برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد اخذ پاسپورت قبرس با مشاوران ما در کنکاش تماس حاصل فرمایید.


مطالب مرتبط با اخذ پاسپورت قدرتمند و ارزشمند قبرس تنها در 6 ماه با خرید ملک به ارزش 2 میلیون یورو

قبرس راه رسیدن به اتحادیه اروپا را سخت تر می کند بازار املاک و مستغلات قبرس موفق به جذب خریداران ملک خارجی بیشتری شده است راهنمای پرسش و پاسخ برای اخذ پاسپورت و شهروندی قبرس از طریق سرمایه گذاری در قبرس 9 دلیل مهم برای انتخاب برنامه ی تابعیت قبرس چرا مهاجرت به قبرس زندگی شما را بهتر می کند؟ اقتصاد قبرس قبرس مقصدی محبوب برای سرمایه گذاری و زندگی تاریخ و فرهنگ جزیره قبرس 6 مزیت اساسی خرید ملک در قبرس قبرس در شرف تبدیل به یکی از بزرگترین مراکز سرمایه گذاری جدید در اروپا چگونه بدون پرداخت پولی بیش از ارزش واقعی املاک، پاسپورت قبرس را به دست آوریم املاک و مستغلات در قبرس: راهنمای کامل خرید ملک در قبرس جهت اخذ اقامت و پاسپورت قبرس مالیات خرید ملک در قبرس ( اقامت و پاسپورت قبرس) تغییرات اخیر در برنامه تابعیت قبرس از طریق سرمایه گذاری رئیس سازمان دریانوردی بین الملل: قبرس بازیگری اصلی در دنیای دریانوردی است فایننشال تایمز: پروژه های ساخت و ساز قبرس پاسپورتی به سوی آینده ای روشن عرضه می کنند اخذ پاسپورت قبرس از طریق سرمایه گذاری لیماسول شهری با ساختمان های سر به فلک کشیده در اروپا برنامه ی اخذ تابعیت از طریق سرمایه گذاری احیاکننده ی اقتصاد قبرس مقایسه ی برنامه ی تابعیت و اخذ پاسپورت قبرس با دیگر برنامه های مشابه در اروپا پروسه ی اخذ تابعیت و پاسپورت قبرس 20 دلیل اصلی برای خرید ملک در قبرس پاسخ به سوالات متداول متقاضیان اخذ پاسپورت قبرس از طریق خرید ملک درخواست خانوادگی برای برنامه ی اخذ پاسپورت قبرس گردشگری قبرس آمار و ارقامی در مورد قبرس اقتصاد قبرس در حال رشد روزافزون اخذ پاسپورت قدرتمند و ارزشمند قبرس تنها در 6 ماه با خرید ملک به ارزش 2 میلیون یورو انتخاب بین اخذ تابعیت قبرس از طریق سرمایه گذاری یا اقامت دائم قبرس از طریق سرمایه گذاری دارندگان پاسپورت قبرس به زودی بدون ویزا به آمریکا سفر می کنند. پاسپورت برای فروش به سرمایه داران پاسپورت قبرس نظام بهداشتی درمانی قبرس پاسخ به سوالات متداول متقاضیان اخذ پاسپورت قبرس از طریق خرید ملک نظام آموزشی قبرس شهرهای مهم قبرس اقامت قبرس از طریق سرمایه گذاری در خرید ملک آشنایی با قبرس

دفاتر شرکت کنکاش

دفتر تهران

placeتهران، خیابان عباس آباد، خیابان سرافراز، نبش خیابان اول، برج موج، طبقه 6، واحد 26
کدپستی: 1587653154
phone 021 - 88710588 --- 88710589 --- 88710590

دفتر پرتغال

placePraca Duque de Saldanha, 1 Edif. Atrium Saldanha, 7 Piso 1050-94 Lisbon | Portugal

دفتر آمریکا

place4771 Caminitos de los Cepillos, Bonsall, C A, 92003, USA
phone +1 - 310 405 5717
عضویت در کانال تلگرام شرکت مهاجرتی کنکاش