درباره قبرس

درباره قبرسموقعیت جغرافیایی قبرس بسیار استثنایی بوده، و از طیف وسیعی از مسیر های هوایی که آن را به اروپا، آفریقا و آسیا متصل می کنند، بهره می برد. این مسئله به علاوه آب و هوای ایده آل و مزایای مالی و مالیاتی فوق العاده، قبرس را به گزینه ای عالی برای بسیاری از افراد متمول و به دنبال کسب و کار تبدیل کرده است.

قبرس

با بیش از 340 روز آفتابی در سال، قبرس یک سرزمین باستانی است با مکان های تاریخی بنام و سواحل زیبا. واقع درتقاطع میان سه قاره، قبرس ترکیبی دلفریب از فرهنگ غرب و شرق ارائه می دهد با قله های سر به فلک رسیده و سواحل بکر، طبیعت وحشی را با سبک زندگی کلان شهری ترکیب کرده است. قبرس با مساحت 9250 کیلومتر مربع سومین جزیره بزرگ دریای مدیترانه است. موقعیت جغرافیایی قبرس بسیار استثنایی بوده، و از طیف وسیعی از مسیر های هوایی که آن را به اروپا، آفریقا و آسیا متصل می کنند، بهره می برد.  این مسئله به علاوه آب و هوای ایده آل و مزایای مالی و مالیاتی فوق العاده، قبرس را به گزینه ای عالی برای بسیاری از افراد متمول و به دنبال کسب و کار تبدیل کرده است. مطالعات متعددی نیز قبرس را به عنوان گزینه اول برای زندگی پس از بازنشستگی و نقل مکان معرفی کرده اند. محبوبیت قبرس مدیون زیر ساخت های درجه یک این کشور، سبک زیبای پرآرامش، چشم اندازهای زیبا، محیط امن و البته مزایای مالیاتی شخصی آن می باشد.

حقایقی درباره قبرس

زبانها: یونانی و ترکی

عضویت در: اتحادیه اروپا، سازمان ملل متحد، کشورهای مشترک المنافع با انگلستان

کد شماره گیری کشور: 35+

دامنه وب: .com  و .cy


مناطق قبرس

پافوس – قبرس

پافوس، زادگاه اسطوره ای افرودیته، الهه زیبایی و عشق اساطیر یونان، در سواحل جنوب غربی قبرس واقع شده است. پافوس مکان تعداد بیشماری از آثار میراث فرهنگی غنی جزیره از جمله یک قلعه قرون وسطایی، مقبره های منقش و موزاییک های فوق العاده می باشد. پافوس با غنای تاریخی خود می تواند یک موزه سر باز محسوب شود، یونسکو کل این شهر را به فهرست میراث فرهنگی جهانی خود اضافه کرده است. علاوه بر فرهنگ غنی، منطقه پافوس امکانات بسیار بیشتری برای ارائه دارد، که به تمام نیازهای یک انسان امروزی پاسخگو هستند. با اینکه خدمات و امکاناتی که این شهر ارائه می دهد ماهیتی معاصر دارند، پافوس ارتباطی تنگاتنگ با میراث تاریخی خود داشته، و سبک زندگی پر آرامش، اصیل و مدیترانه ای را برای ساکنین خود به ارمغان می آورد.

پولیس – قبرس

پولیس شهر کوچکی است واقع در ساحل شمال غربی جزیره قبرس، در مرکز خلیج Chrysochous. این شهر زیبا تنها مرز خاکی شبه جزیره محافظت شده Akamas با آرایه ای خیره کننده از حیات وحش می باشد. این منطقه سواحل بکر بیشمار با آبهای شفاف و خیره کننده را در خود جای داده است که بدون شک جزو بهترین سواحل قبرس محسوب می شوند. مرکز شهر، مجموعه ای متنوع از کافه ها و رستوران به علاوه تمامی امکانات مدرن و امروزی را به ساکنین ارائه می دهد. 

لیماسول – قبرس

لیماسول، دومین شهر بزرگ قبرس، یک کلان شهر در حال توسعه برای کسب و کار، خرید، و رستوران های بین المللی می باشد. دوستداران ساحل نیز، با سواحل شنی لیماسول که تا مایل ها از شهر کشیده شده اند، به همان اندازه طرفداران فضای شهری از این شهر لذت خواهند برد. به عنوان یک مقصد توریستی که در کل طول سال میزبان گردشگران است، رویدادها و جشن های خیابانی، کارناوال های پر جنب و جوش، و جشنواره ها تقویم رویداد های شهر را رنگین کرده اند. برای کسانی که به دنبال سفرهای سنتی هستند، Kourion باستانی، مامن افرودیته و قلعه Kolossi، و همچنین رشته کوه زیبای Troodos در نزدیکی قرار دارند. با عرضه امکان اسکی، شنا و لذت بردن از عطر و طعم های بین المللی و اماکن زیبای تاریخی، لیماسول دنیایی از فرصت و موقعیت، با بهره گیری از موقعیت جغرافیایی مناسب خود (میانه راه بین پافوس و فرودگاه لارناکا) را به ساکنین خود و گردشگران ارائه می دهد.دفاتر شرکت کنکاش

دفتر تهران

placeتهران، خیابان عباس آباد، خیابان سرافراز، نبش خیابان اول، برج موج، طبقه 6، واحد 26
کدپستی: 1587653154
phone 021 - 88710588 --- 88710589 --- 88710590

دفتر پرتغال

placePraca Duque de Saldanha, 1 Edif. Atrium Saldanha, 7 Piso 1050-94 Lisbon | Portugal

دفتر آمریکا

place4771 Caminitos de los Cepillos, Bonsall, C A, 92003, USA
phone +1 - 310 405 5717
عضویت در کانال تلگرام شرکت مهاجرتی کنکاش