درباره قبرس

درباره قبرسموقعیت جغرافیایی قبرس بسیار استثنایی بوده، و از طیف وسیعی از مسیر های هوایی که آن را به اروپا، آفریقا و آسیا متصل می کنند، بهره می برد. این مسئله به علاوه آب و هوای ایده آل و مزایای مالی و مالیاتی فوق العاده، قبرس را به گزینه ای عالی برای بسیاری از افراد متمول و به دنبال کسب و کار تبدیل کرده است.

قبرس

با بیش از 340 روز آفتابی در سال، قبرس یک سرزمین باستانی است با مکان های تاریخی بنام و سواحل زیبا. واقع درتقاطع میان سه قاره، قبرس ترکیبی دلفریب از فرهنگ غرب و شرق ارائه می دهد با قله های سر به فلک رسیده و سواحل بکر، طبیعت وحشی را با سبک زندگی کلان شهری ترکیب کرده است. قبرس با مساحت 9250 کیلومتر مربع سومین جزیره بزرگ دریای مدیترانه است. موقعیت جغرافیایی قبرس بسیار استثنایی بوده، و از طیف وسیعی از مسیر های هوایی که آن را به اروپا، آفریقا و آسیا متصل می کنند، بهره می برد.  این مسئله به علاوه آب و هوای ایده آل و مزایای مالی و مالیاتی فوق العاده، قبرس را به گزینه ای عالی برای بسیاری از افراد متمول و به دنبال کسب و کار تبدیل کرده است. مطالعات متعددی نیز قبرس را به عنوان گزینه اول برای زندگی پس از بازنشستگی و نقل مکان معرفی کرده اند. محبوبیت قبرس مدیون زیر ساخت های درجه یک این کشور، سبک زیبای پرآرامش، چشم اندازهای زیبا، محیط امن و البته مزایای مالیاتی شخصی آن می باشد.

حقایقی درباره قبرس

زبانها: یونانی و ترکی

عضویت در: اتحادیه اروپا، سازمان ملل متحد، کشورهای مشترک المنافع با انگلستان

کد شماره گیری کشور: 35+

دامنه وب: .com  و .cy


مناطق قبرس

پافوس – قبرس

پافوس، زادگاه اسطوره ای افرودیته، الهه زیبایی و عشق اساطیر یونان، در سواحل جنوب غربی قبرس واقع شده است. پافوس مکان تعداد بیشماری از آثار میراث فرهنگی غنی جزیره از جمله یک قلعه قرون وسطایی، مقبره های منقش و موزاییک های فوق العاده می باشد. پافوس با غنای تاریخی خود می تواند یک موزه سر باز محسوب شود، یونسکو کل این شهر را به فهرست میراث فرهنگی جهانی خود اضافه کرده است. علاوه بر فرهنگ غنی، منطقه پافوس امکانات بسیار بیشتری برای ارائه دارد، که به تمام نیازهای یک انسان امروزی پاسخگو هستند. با اینکه خدمات و امکاناتی که این شهر ارائه می دهد ماهیتی معاصر دارند، پافوس ارتباطی تنگاتنگ با میراث تاریخی خود داشته، و سبک زندگی پر آرامش، اصیل و مدیترانه ای را برای ساکنین خود به ارمغان می آورد.

پولیس – قبرس

پولیس شهر کوچکی است واقع در ساحل شمال غربی جزیره قبرس، در مرکز خلیج Chrysochous. این شهر زیبا تنها مرز خاکی شبه جزیره محافظت شده Akamas با آرایه ای خیره کننده از حیات وحش می باشد. این منطقه سواحل بکر بیشمار با آبهای شفاف و خیره کننده را در خود جای داده است که بدون شک جزو بهترین سواحل قبرس محسوب می شوند. مرکز شهر، مجموعه ای متنوع از کافه ها و رستوران به علاوه تمامی امکانات مدرن و امروزی را به ساکنین ارائه می دهد. 

لیماسول – قبرس

لیماسول، دومین شهر بزرگ قبرس، یک کلان شهر در حال توسعه برای کسب و کار، خرید، و رستوران های بین المللی می باشد. دوستداران ساحل نیز، با سواحل شنی لیماسول که تا مایل ها از شهر کشیده شده اند، به همان اندازه طرفداران فضای شهری از این شهر لذت خواهند برد. به عنوان یک مقصد توریستی که در کل طول سال میزبان گردشگران است، رویدادها و جشن های خیابانی، کارناوال های پر جنب و جوش، و جشنواره ها تقویم رویداد های شهر را رنگین کرده اند. برای کسانی که به دنبال سفرهای سنتی هستند، Kourion باستانی، مامن افرودیته و قلعه Kolossi، و همچنین رشته کوه زیبای Troodos در نزدیکی قرار دارند. با عرضه امکان اسکی، شنا و لذت بردن از عطر و طعم های بین المللی و اماکن زیبای تاریخی، لیماسول دنیایی از فرصت و موقعیت، با بهره گیری از موقعیت جغرافیایی مناسب خود (میانه راه بین پافوس و فرودگاه لارناکا) را به ساکنین خود و گردشگران ارائه می دهد.مطالب مرتبط با درباره قبرس

قبرس راه رسیدن به اتحادیه اروپا را سخت تر می کند بازار املاک و مستغلات قبرس موفق به جذب خریداران ملک خارجی بیشتری شده است راهنمای پرسش و پاسخ برای اخذ پاسپورت و شهروندی قبرس از طریق سرمایه گذاری در قبرس 9 دلیل مهم برای انتخاب برنامه ی تابعیت قبرس چرا مهاجرت به قبرس زندگی شما را بهتر می کند؟ اقتصاد قبرس قبرس مقصدی محبوب برای سرمایه گذاری و زندگی تاریخ و فرهنگ جزیره قبرس 6 مزیت اساسی خرید ملک در قبرس قبرس در شرف تبدیل به یکی از بزرگترین مراکز سرمایه گذاری جدید در اروپا چگونه بدون پرداخت پولی بیش از ارزش واقعی املاک، پاسپورت قبرس را به دست آوریم املاک و مستغلات در قبرس: راهنمای کامل خرید ملک در قبرس جهت اخذ اقامت و پاسپورت قبرس مالیات خرید ملک در قبرس ( اقامت و پاسپورت قبرس) تغییرات اخیر در برنامه تابعیت قبرس از طریق سرمایه گذاری رئیس سازمان دریانوردی بین الملل: قبرس بازیگری اصلی در دنیای دریانوردی است فایننشال تایمز: پروژه های ساخت و ساز قبرس پاسپورتی به سوی آینده ای روشن عرضه می کنند اخذ پاسپورت قبرس از طریق سرمایه گذاری لیماسول شهری با ساختمان های سر به فلک کشیده در اروپا برنامه ی اخذ تابعیت از طریق سرمایه گذاری احیاکننده ی اقتصاد قبرس مقایسه ی برنامه ی تابعیت و اخذ پاسپورت قبرس با دیگر برنامه های مشابه در اروپا پروسه ی اخذ تابعیت و پاسپورت قبرس 20 دلیل اصلی برای خرید ملک در قبرس پاسخ به سوالات متداول متقاضیان اخذ پاسپورت قبرس از طریق خرید ملک درخواست خانوادگی برای برنامه ی اخذ پاسپورت قبرس گردشگری قبرس آمار و ارقامی در مورد قبرس اقتصاد قبرس در حال رشد روزافزون اخذ پاسپورت قدرتمند و ارزشمند قبرس تنها در 6 ماه با خرید ملک به ارزش 2 میلیون یورو انتخاب بین اخذ تابعیت قبرس از طریق سرمایه گذاری یا اقامت دائم قبرس از طریق سرمایه گذاری دارندگان پاسپورت قبرس به زودی بدون ویزا به آمریکا سفر می کنند. پاسپورت برای فروش به سرمایه داران پاسپورت قبرس نظام بهداشتی درمانی قبرس پاسخ به سوالات متداول متقاضیان اخذ پاسپورت قبرس از طریق خرید ملک نظام آموزشی قبرس شهرهای مهم قبرس اقامت قبرس از طریق سرمایه گذاری در خرید ملک آشنایی با قبرس

دفاتر شرکت کنکاش

دفتر تهران

placeتهران، خیابان عباس آباد، خیابان سرافراز، نبش خیابان اول، برج موج، طبقه 6، واحد 26
کدپستی: 1587653154
phone 021 - 88710588 --- 88710589 --- 88710590

دفتر پرتغال

placePraca Duque de Saldanha, 1 Edif. Atrium Saldanha, 7 Piso 1050-94 Lisbon | Portugal

دفتر آمریکا

place4771 Caminitos de los Cepillos, Bonsall, C A, 92003, USA
phone +1 - 310 405 5717
عضویت در کانال تلگرام شرکت مهاجرتی کنکاش