اقامت اروپا

اقامت اروپااخذ اقامت اروپا از طریق سرمایه گذاری از چندین روش امکان پذیر است. با خرید ملک در کشورهای پرتغال و اسپانیا می توان اقامت اروپا را در این کشورها کسب نمود. لطفا توجه فرمایید با اقامت پرتغال تنها می توان در کشور پرتغال ساکن بود و به بقیه حوزه شنگن تنها سفر کرد و با اقامت اسپانیا نیز تنها می توان در اسپانیا ساکن بود و به دیگر کشورهای شنگن سفر کرد.

خلاصه ای از روش های ممکن برای اخذ اقامت در یک کشور اروپایی از طریق سرمایه گذاری در خرید ملک

اخذ اقامت اروپا از طریق سرمایه گذاری در خرید ملک به ارزش دو میلیون یورو در قبرس و اخذ پاسپورت قبرس 
اخذ پاسپورت قبرس و اقامت قبرس، بهترین و سریعترین روش به منظور اخذ اقامت دائم اتحادیه اروپا است.  از زمان باز شدن درب های اروپا به روی قبرس،  این کشور نیز دروازه ای برای سرمایه گذاران خارجی جهت مهاجرت به اروپا از طریق سرمایه گذاری در قبرس و ورود به اتحادیه اروپا محسوب می شود.
با توجه به برنامه شهروندی از طریق سرمایه گذاری این کشور، قبرس صدور پاسپورت و شهروندی  را ظرف مدت حداکثر 6 ماه تضمین کرده است. زمانبندی کوتاه، این برنامه را در زمره  ی برنامه های جذاب و قابل توجه قرار داده است. نکته قابل توجه این برنامه، آزادی در جا به جایی بین اتحادیه اروپا است. دارندگان پاسپورت این کشور اروپایی می توانند به صورت آزادانه در هر قسمتی از اتحادیه اروپا زندگی و یا کار کنند. ضمناً از دریافت ویزا برای ورود به بسیاری کشورهای دنیا از جمله کانادا نیز معاف هستند.

اخذ اقامت اروپا از طریق خرید اوراق قرضه در مالتا
از طریق خرید 250000 یورو اوراق قرضه دولتی و داشتن آدرس به مدت پنج سال می توان اقامت دائم مالتا را تنها در چند ماه به دست آورد. نیازی به حضور فیزیکی و یا دانش زبان نمی باشد و این اقامت دائم و مادام العمر و بسیار سریع و ارزان می باشد.

اخذ اقامت اروپا از طریق سرمایه گذاری در خرید ملک در اسپانیا
اخذ اقامت اسپانیا یکی از بهترین روش ها برای اخذ اقامت در اروپا می باشد. اقامت اسپانیا از طریق خرید ملک به ارزش حداقل 500 هزار یورو در اسپانیا انجام می شود. در ابتدا شما یک اقامت موقت دو ساله دریافت خواهید کرد که از آن پس قابل تمدید است. احتیاجی به زندگی کردن در اسپانیا نیست، تنها باید ملک را در اسپانیا نگاه دارید. اخذ پاسپورت اسپانیا تنها بعد از ده سال و در صورتی که حداقل سالانه 6 ماه را در اسپانیا گذرانده باشید ممکن می باشد. از طریق اخذ اقامت اسپانیا می توانید به کل حوزه شنگن بدون نیاز به ویزا سفر کنید اما تنها در کشور اسپانیا می توانید کار و زندگی کنید.

اخذ اقامت اروپا از طریق سرمایه گذاری در خرید ملک در پرتغال
 اخذ اقامت اروپا از طریق اقامت پرتغال از طریق سرمایه گذاری ( ویزای طلایی پرتغال) با سرمایه گذاری به مبلغ، 280000 یورو، 350,000 یورو، 400000 یورو و یا 500.000 یورو در بخش املاک امکان پذیر است. ویزای طلایی پرتغال را می توان هر دو سال تمدید کرد اما برای هر بار تمدید باید دو هفته در کشور پرتغال بمانید. از طریق اخذ اقامت پرتغال، تنها می توانید در کشور پرتغال زندگی و کار کنید و به دیگر کشورهای عضو شنگن می توانید بدون ویزا سفر کنید. پس از پنج سال می توان اقامت دائم پرتغال را کسب کرد و پس از شش سال می توانید برای اخذ پاسپورت پرتغال درخواست نمایید. چنانچه پاسپورت پرتغال را کسب نمایید و شهروند پرتغال شوید در واقع شهروند کل اتحادیه اروپا خواهید بود و امکان زندگی، کار و تحصیل در کل اتحادیه اروپا را خواهید داشت. به منظور کسب شهروندی کشور پرتغال و متعاقبا شهروندی کل اتحادیه اروپا نیاز است که امتحان زبان پرتغالی بدهید.

برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد اخذ اقامت اروپا با مشاوران ما در کنکاش تماس حاصل فرمایید. 


مطالب مرتبط با اقامت اروپا

مقایسه برنامه اقامت پرتغال و اقامت یونان: کدام یک بهتر است؟ اقامت اروپا

دفاتر شرکت کنکاش

دفتر تهران

placeتهران، خیابان عباس آباد، خیابان سرافراز، نبش خیابان اول، برج موج، طبقه 6، واحد 26
کدپستی: 1587653154
phone 021 - 88710588 --- 88710589 --- 88710590

دفتر پرتغال

placePraca Duque de Saldanha, 1 Edif. Atrium Saldanha, 7 Piso 1050-94 Lisbon | Portugal

دفتر آمریکا

place4771 Caminitos de los Cepillos, Bonsall, C A, 92003, USA
phone +1 - 310 405 5717
عضویت در کانال تلگرام شرکت مهاجرتی کنکاش