شرایط اخذ تابعیت و پاسپورت دوم از طریق سرمایه گذاری در سال 2017

شرایط اخذ تابعیت و پاسپورت دوم از طریق سرمایه گذاری در سال 2017هر آنچه لازم است درباره شرایط اخذ پاسپورت دوم از طریق سرمایه گذاری در سال 2017 بدانید. کشورهای مختلفی در جهان، اخذ پاسپورت دوم از طریق برنامه سرمایه گذاری را ارائه می دهند که برنامه های موجود شامل اخذ پاسپورت دومینیکا، پاسپورت گرانادا و پاسپورت قبرس می باشند.

تابعیت و پاسپورت دوم

جهانی شدن در دنیای امروز به این معنی است که مردم بیش از هر زمان دیگری از کشور خود خارج شده و به دیگر کشورها سفر میکنند. برای بعضی ها این رفت و آمد به دلیل شغل و حرفه شان و برای برخی دیگر، برای لذت بردن و مشاهده دیگر نقاط جهان و در نهایت برای بسیاری از مردم برای داشتن خانه ای دوم می باشد که بتوانند اوقات خوش خود را در آن گذرانده و با خیال راحت و بدون هیچ محدودیتی از ثروت خود استفاده کنند.

کشورهای مختلفی در جهان، برنامه های اخذ پاسپورت دوم از طریق برنامه سرمایه گذاری را ارائه می دهند که به متقاضی اجازه می دهد تا پاسپورت کشور مورد نظر را با سرمایه گذاری (به صورت کمک بلاعوض به دولت یا سرمایه گذاری در پروژه های تایید شده دولت و یا سرمایه گذاری در خرید ملک)  با مبلغی مشخص اخذ نماید که این سرمایه گذاری ها به توسعه و پیشرفت زیربنای اقتصادی کشور مذکور کمک می کند. در حال حاضر، ارزان ترین برنامه اخذ تابعیت و پاسپورت از طریق برنامه سرمایه گذاری، برنامه اخذ تابعیت و پاسپورت دومینیکا از طریق سرمایه گذاری است که با سرمایه گذاری 100,000 دلار برای هر فرد متقاضی امکان پذیر است.

مطمئنا این راه نیز خالی از تشریفات و کاغذ بازی های اداری نیست، اما اخذ تابعیت و در نتیجه کسب پاسپورت معتبر از طریق برنامه سرمایه گذاری ، راهی کاملا آسان و بدون دردسر است و در عرض چند ماه پاسپورت دوم  شما صادر شده و شما می توانید از حقوق و مزایای زندگی در دو کشور بهره مند شوید.

در این قسمت به دلایلی که ممکن است فردی بخواهد در کشوری دیگر زندگی کند یا به آن دسترسی داشته باشد می پردازیم:

1. حفاظت از ثروت خود در مقابل پرداخت مالیات بیش از اندازه

2. داشتن انتخاب بیشتر در استخدام و اشتغال به کار

3. آرامش روحی و روانی  از بابت داشتن خانه ای دوم در جای دیگری از جهان

4. بهره بری از آزادی حرکت و سفر بدون ویزا به بسیاری از کشور های دنیا

5. باز کردن حساب بانکی در کشور های دیگر

به طور خلاصه داشتن پاسپورت دوم به شما آزادی و حقوقی را می دهد که پیش تر فقط رویای آن را داشتید، اما اکنون می تواند برای شما به یک واقعیت مبدل شود. برخی از پاسپورت ها قدرت کمی دارند و حتی در اخذ ویزای توریستی برای گذران اوقات فراغت و تفریح نیز با پاسپورت های غیر قدرتمند دچار مشکل خواهید بود. کشورهایی که تحت پوشش برنامه اخذ تابعیت از طریق سرمایه گذاری قرار دارند، پاسپورت هایی را ارائه می دهند که به راحتی توسط کشورهای دیگر قابل قبول باشد. تابعیت دوگانه باعث میشود احساس کنید که واقعا یک شهروند جهانی هستید و تنها تابعیت کشور خود را ندارید.

مزایای مالی اخذ پاسپورت از طریق برنامه سرمایه گذاری

بسیاری از مردم مخصوصا در کشور های اروپایی از پرداخت مالیاتهای هنگفت با کمترین میزان برگشت در کشورشان شکایت میکنند. اخذ تابعیت دوگانه به شما انتخاب ها و راههای بیشتری در جهت مدیریت ثروتتان ارائه میدهد. شما می توانید با انتقال و جابجایی سرمایه و پول خود در کشورهایی که تابعیت آنها را دارید بدون هیچ مشکلی از هزینه های مربوط به ثروت خود بکاهید. این به معنای پرداخت مالیات کمتر است. اگر شما در کشور خود کسب و کاری را راه اندازی نموده و در دست دارید که منحصر به فرد است، شهروندی دوم به این معنی است که شما می توانید حرفه و کسب و کارتان را در کشور دوم خود نیز گسترش دهید و اطمینان داشته باشید کشور دوم شما را با آغوش باز خواهد پذیرفت.

چگونگی دریافت پاسپورت دوم از طریق برنامه اخذ تابعیت از طریق سرمایه گذاری

زمانی که شما کشور مورد نظر خود را انتخاب کردید ادامه روند کار اصلا دشوار نیست. اما شرکت مهاجرتی کنکاش سابقه ای طولانی در زمینه امور مهاجرت از طریق سرمایه گذاری دارد و تجربیات موفقیت آمیز زیادی در این راه داشته است. مشاورین با تجربه شرکت مهاجرتی کنکاش شما را در انتخاب بهترین کشور جهت اخذ پاسپورت دوم راهنمایی نموده و اطلاعات لازم را در اختیار شما قرار میدهند.

مشاورین ما می توانند به شما برای اخذ پاسپورت دوم کشورهای زیر کمک کنند:

پاسپورت دومینیکا (ارزانترین راه اخذ تابعیت دوم از طریق سرمایه گذاری برای یک فرد)

پاسپورت قبرس 

پاسپورت ترکیه

پاسپورت مونته نگرو

پس از انتخاب کشور مورد نظرتان باید بر اساس نیازهایتان به دنبال مناسب ترین و بهترین برنامه سرمایه گذاری باشید.

سرمایه گذاری برای اخذ تابعیت و پاسپورت به دو روش امکان پذیر است

سرمایه گذاری در املاک که شما مالک آن خواهید شد و یا سرمایه گذاری در پروژه های تایید شده دولت

کمک مالی به اقتصاد کشور انتخابی تان

آمار و ارقام و دانستنی های مربوط به کشورهایی که به ارائه حق شهروندی از طریق سرمایه گذاری می پردازند

اخذ تابعیت و پاسپورت دوم کشورهای حوزه کاراییب از جمله سنت لوسیا، دومینیکا، گرانادا و سنت کیتس از طریق سرمایه گذاری ظرف مدت 6 ماه پس از ارسال درخواست انجام می شود. این کشورها هر دو گزینه برای سرمایه گذاری را ارائه داده و جهت اخذ تابعیت و پاسپورت دوم نیازی به اقامت متقاضی در این کشورها نیست.

همچنین، کشورهای زیادی وجود دارند که می توانید با این پاسپورت ها بدون ویزا به آنها سفر کنید. دومینیکا دارای دسترسی بدون ویزا به بیش از 100 کشور، سنت کیتس 132 کشور و گرانادا 110 کشور است.

با اخذ تابعیت از طریق سرمایه گذاری از مزایای تابعیت دوگانه بهره مند شوید

تابعیت دوگانه که به عنوان ملیت دوگانه نیز شناخته شده است، به فرد اجازه می دهد به طور همزمان شهروند دو یا چند کشور باشد و از حقوق و مزایای ارائه شده از سوی این کشورها بهره مند شود.

شما به شیوه های گوناگون، میتوانید از مزایای تابعیت دوگانه استفاده کنید:

برای مقابله با محدودیت هایی که بر سرمایه گذاری های شما سایه افکنده و مقابله با مالیات های سنگینی که بر درآمد، سرمایه یا دارایی های شما در سراسر جهان تعلق میگیرد

برای مقابله با محدودیت های پاسپورت / مسافرت هایتان برای شما یا فرزندانتان.

برای جلوگیری از خطرات تروریسم ناشی از ملیت شما که ممکن است تهدیدتان کند

برای تبدیل شدن به مقیم دائم کشوری که بهشت خدا روی زمین محسوب میشود

همین حالا دست به کار شوید

همانطور که بنجامین فرانکلین گفته است: عدم آمادگی به موقع، خود راهی به سوی شکست است

قبل تر کشورهایی مانند جمهوری دومینیکن برنامه اخذ تابعیت دوگانه کشورهایی مانند دومینیکا را بدون اقامت دائم ارائه می نمودند. این برنامه ها به دلایل بسیاری متوقف شده و حذف گشته اند (نگران نباشید، در این کشورها پاسپورت هایی که قبلا فروخته شده اند، همچنان اعتبار دارند)

داشتن آمادگی کافی گامی هوشمندانه و عاقلانه در حرکت به سوی آینده است و اخذ پاسپورت دوم آینده شما و خانواده تان را تضمین میکند.

دلیل اهمیت سرمایه گذاری جهت اخذ تابعیت دوگانه و پاسپورت دوم چیست؟

پاسپورت دوم بهترین راه جهت حفظ زندگی ، ثروت و آزادی شماست. اکثر افراد به ساده ترین دلیل، که همان آرامش ذهنی و روانی آنهاست اقدام به اخذ پاسپورت دوم می نمایند.

با اخذ پاسپورت دوم، شما تبدیل به یک فرد مستقل چند ملیتی با حریم خصوصی مالی بی نظیر می شوید.

اکثریت کشورهای متمدن جهان، ملیت دوگانه را به رسمیت می شناسند. داشتن تابعیت دوگانه، درک و ارتباط با جهان را گسترش داده؛ از این رو برای هر دو کشور از لحاظ سیاسی و اقتصادی سودمند است.

اخذ پاسپورت دوم به طور کل زیربنای رشد اقتصادی است. روابط فرد با کشور محل زندگی اش او را قادر می سازد کالاها و خدمات کشور خود را در خارج از کشور ارتقا بخشیده و به توسعه آن کمک کند. با اخذ پاسپورت دوم، فرد نه تنها آزادی اقتصادی و موفقیت مالی بیشتری خواهد داشت، بلکه مالیات پرداختی وی نیز کاهش یافته و قادر خواهد بود از ثروت و دارایی خود به شکل بهتری محافظت کند. همچنین آزادی سفر بدون نیاز به ویزا به بسیاری از مهمترین کشورهای دنیا را نیز به دست خواهد آورد.برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد برنامه های اخذ تابعیت و پاسپورت دوم از طریق سرمایه گذاری با مشاوران کنکاش تماس حاصل فرمایید.

 
 

دفاتر شرکت کنکاش

دفتر تهران

placeتهران، خیابان عباس آباد، خیابان سرافراز، نبش خیابان اول، برج موج، طبقه 6، واحد 26
کدپستی: 1587653154
phone 021 - 88710588 --- 88710589 --- 88710590

دفتر پرتغال

placePraca Duque de Saldanha, 1 Edif. Atrium Saldanha, 7 Piso 1050-94 Lisbon | Portugal

دفتر آمریکا

place4771 Caminitos de los Cepillos, Bonsall, C A, 92003, USA
phone +1 - 310 405 5717
عضویت در کانال تلگرام شرکت مهاجرتی کنکاش