رونق برنامه های اخذ پاسپورت اروپا  از طریق سرمایه گذاری

رونق برنامه های اخذ پاسپورت اروپا از طریق سرمایه گذاریاقامت پرتغال از طریق سرمایه گذاری در خرید ملک، یک برنامه اخذ اقامت و تابعیت اروپا از طریق سرمایه گذاری است که از سال 2013 به اجرا درآمده و برای بیش از 8434 سرمایه گذار متقاضی اقامت در اروپا و خانواده هایشان، مجوز اقامت صادر کرده است.

اقامت پرتغال از طریق سرمایه گذاری در خرید ملک – ویزای طلایی – آمار سال 2017

فرصت طلایی اخذ تابعیت از طریق سرمایه گذاری در پرتغال رونق گرفته است. با بیش از 100 اجازه اقامت پرتغال صادر شده، که اکثریت آنها (98) از طریق سیستم خرید ملک و اخذ  اقامت بوده است؛ آخرین اطلاعات نشان می دهند که سال 2017 رکورد جدیدی در سرمایه گذاری املاک و مستغلات بر جا خواهد گذاشت.

نیم سال اول این سال، نتایجی خواهند داشت که سال 2017 را در میان 3 سال برتر در زمینه سرمایه گذاری در املاک و مستغلات پرتغال قرار خواهد داد. تا ماه مارس، فقط 10 قرار داد املاک تجاری بسته شد که روی هم 180 میلیون یورو ارزش داشتند، و ارزش این قرار دادها تا 600 میلیون یورو هم خواهد رسید، و این در حالی است که در ژوئیه نیز بیش از 57 میلیون یورو در خرید املاک و مستغلات سرمایه گذاری شد.

اقامت پرتغال از طریق سرمایه گذاری، یک برنامه اخذ اقامت و تابعیت اروپایی است که از سال 2013 به اجرا درآمده و برای بیش از 8434 سرمایه گذار متقاضی اقامت اروپا و خانواده هایشان، مجوز اقامت صادر کرده است.

آخرین اطلاعات بازهم نشان می دهند که اخذ اقامت پرتغال فرصتی طلایی برای سرمایه گذاری در یک صنعت در حال توسعه به همراه امکان بازگشت مبلغ سرمایه گذاری برای شهروندان غیر اروپایی است که تمایل دارند اقامت پرتغال از طریق سرمایه گذاری اخذ کرده و از طریق این برنامه به پاسپورت پرتغال دست پیدا کنند، یکی از بهترین گزینه ها در اروپا به شما می رود.

برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد برنامه اخذ اقامت پرتغال از طریق سرمایه گذاری در خرید ملک با مشاوران ما در کنکاش تماس حاصل فرمایید.


مطالب مرتبط با رونق برنامه های اخذ پاسپورت اروپا از طریق سرمایه گذاری

مقایسه ویزای طلایی اسپانیا و پرتغال آفتابی و پیشرفته: لیسبون، پرتغال ‌آمار و ارقامی در مورد پرتغال اخذ اقامت پرتغال - گذشته رمانتیک و آینده نوید بخش پرتغال در صدر کشورهای اروپایی برای سرمایه گذاری و اقامت اقامت پرتغال از طریق سرمایه گذاری در خرید ملک با برنامه اخذ اقامت پرتغال از طریق خرید ملک هم اقامت پرتغال را به دست آورید و هم سود کنید پرتغال بالاترین رتبه در کیفیت زندگی برای مهاجران رونق برنامه های اخذ پاسپورت اروپا از طریق سرمایه گذاری مزایای مهاجرت به پرتغال تغییرات در پروسه ویزای طلایی پرتغال در ژانویه 2017 پرتغال سومین کشور امن جهان است ده دلیلی که پرتغال را تبدیل به بهترین گزینه مهاجرت می کند اخذ اقامت پرتغال از طریق برنامه ویزای طلایی پرتغال شرایط اخذ اقامت دائم و تابعیت پرتغال آزمون زبان پرتغالی برای متقاضیان اخذ اقامت پرتغال اقامت پرتغال: بهترین مکان دنیا برای زندگی و بازنشستگی پرتغال ستاره در حال طلوع سرمایه گذاران بین المللی صدور مجوز اقامت پرتغال به حد سه میلیارد یورو رسید دانشگاه پورتو، پرتغال پاسخ به مهمترین پرسش ها در مورد ویزای طلایی پرتغال برنامه ویزای طلایی پرتغال در مسیر موفقیت بیشتر آشنایی با پرتغال سال 2017 سالی طلایی برای برنامه ویزای طلایی پرتغال خریداران ملک در پرتغال شاهد افزایش قیمت ملکشان هستند. خرید ملک برای اجاره در اسپانیا و پرتغال اخذ ویزای طلایی پرتغال با خرید ملک به ارزش 500,000 یورو مهاجرت به پرتغال - اخذ اقامت اروپا از طریق اقامت پرتغال هزینه ی زندگی در پرتغال اقامت پرتغال از طریق سرمایه گذاری خرید ملک اقامت پرتغال از طریق سرمایه گذاری در خرید ملک اقامت پرتغال از طریق سرمایه گذاری در خرید ملک زندگی در پرتغال مراقبت های بهداشتی در پرتغال الگاروه، پرتغال مالیات در پرتغال نقل مکان به پرتغال آب و هوا در پرتغال سرمایه گذاری در پرتغال
عضویت در کانال تلگرام شرکت مهاجرتی کنکاش