با خرید ملک در پرتغال هم اقامت و پاسپورت اروپا را بدست آورید هم سود کنید

با خرید ملک در پرتغال هم اقامت و پاسپورت اروپا را بدست آورید هم سود کنیداولین و مهمترین دلیل ارزش این برنامه این است که پرتغال کشوری فوق العاده برای زندگی می باشد، بنابراین اقامت در این کشور طبیعتا برای بسیاری از افراد جذاب خواهد بود.

خرید ملک در پرتغال

بهترین گزینه برای اخذ اقامت از اروپا

اخذ اقامت در یک کشور اروپایی می تواند یکی از با ارزش ترین منفعت های خرید ملک در خارج از کشور باشد.

مطالب بسیاری در زمینه اخذ اقامت از طریق خرید ملک در کنکاش به اشتراک گذاشته شده اند، و همانطور که شاهد آن هستید همیشه بهترین نمونه های اینگونه برنامه ها در اروپا هستند، به خصوص در  پرتغال.  برنامه خرید ملک در پرتغال و اخذ اقامت از این کشور اروپایی با هدف جذب سرمایه گذاران خارجی و خریداران ملک به وجود آمده است.

برای یک خریدار معمولی و بدون ارتباط خانوادگی در  اروپا، برنامه گلدن ویزای پرتغال یک گزینه بسیار عالی برای اخذ اقامت در اروپا می باشد.

چرا برنامه خرید ملک در پرتغال و اخذ اقامت از این کشور ارزشمند است؟

اولین و مهمترین دلیل ارزش خرید ملک در پرتغال این است که پرتغال کشوری فوق العاده برای زندگی می باشد، بنابراین اقامت در این کشور طبیعتا برای بسیاری از افراد جذاب خواهد بود. پرتغال مدعی داشتن بهترین سواحل در کل اروپا بوده و به هوای معتدل و خورشید همیشه تابان به خود می بالد.

همچنین خرید ملک پرتغال در حال حاضر معامله ای خوب به حساب می آید چرا که به علت بحران اقتصادی اخیر در اروپا، قیمت ها در پایین ترین سطح خود قرار دارند و رشد قیمت املاک در سال های آینده در پرتغال پیش بینی می شود.

برنامه اخذ اقامت با خرید ملک در پرتغال، قیمت های مناسب، و فرصت لذت از آب و هوای عالی و سواحل زیبا عرضه می کند.

و در نهایت، هنگامی که شما اقامت این کشور را دریافت می کنید به تمام  کشورهای اروپایی در حوزه شنگن دسترسی خواهید داشت و می توانید بدون ویزا به کل این حوزه سفر کنید. توافقنامه شنگن که در سال 1985 امضا شد قدمتی بیشتر از اتحادیه اروپا داشته و منطقه ای "بدون مرز" ایجاد کرده است که هدفش مسافرت بدون ویزا میان اتباع کشورهای عضو این توافقنامه می باشد. در ابتدا این توافقنامه تنها در میان 10 کشور عضو مجمع اقتصاد اروپا (جامعه اقتصاد اروپا) برقرار بود ولی در سال 1999 بخشی از قوانین اتحادیه اروپا شد.

هنگامی که شما از طریق خرید ملک در پرتغال، اقامت این کشور را دریافت می کنید، می توانید بعد از 5 سال برای اخذ اقامت دائم و یا شهروندی پرتغال  اقدام کنید و یک مزیت دیگر این برنامه این است که خانواده شما نیز می تواند در پرونده شما شامل شود.

در هنگام تحقیق برای ویرایش این مطلب، ما با بسیاری اطلاعات نادرست در اینترنت مواجه شدیم. اکثریت پست های وبلاگ ها در زمان پست خود درست بوده اند ولی تعداد اندکی از آنها برای انعکاس تغییرات اخیر در قانون مهاجرت پرتغال از زمان شروع اجرای برنامه گلدن ویزای پرتغال در سال 2007، به روز شده اند.

از طریق برنامه گلدن ویزای پرتغال، حدودا 10 راه متفاوت برای اخذ اقامت این کشور وجود دارد. از انتقال بانکی 1 میلیون یورو گرفته تا 10 مورد اشتغال زایی، سرمایه گذاری در فعالیت های هنری و فرهنگی، و سرمایه گذاری در یک کسب و کار جدید.

ولی در مطلب حاضر می خواهیم بر خرید ملک در پرتغال تمرکز کنیم. بگذارید به بررسی تمام گزینه های موجود در این زمینه بپردازیم.


 • خرید ملک در پرتغال به ارزش حداقل 500 هزار یورو 

 • می توانید به ارزش حداقل 500 هزار یورو هر نوع ملکی که بخواهید و در هر نقطه از پرتغال که بخواهید خرید کنید و در این حالت اقامت این کشور را کسب خواهید کرد.

 • خرید ملک در پرتغال به ارزش حداقل 400 هزار یورو  در یک منطقه کم جمعیت

  اگر شما ملکی در یک منطقه کم جمعیت (برای مثال حومه) یا مناطقی که به لحاظ اقتصادی راکد هستند خریداری کنید، حداقل مبلغ سرمایه گذاری 20 درصد کمتر از مبلغ ذکر شده در شرایط ویزای طلایی و برابر با 400 هزار یورو می باشد. بسیاری از ویلاهای مجلل در مناطق توریستی و زیبای پرتغال وجود دارند که شامل این گزینه می باشند.

 • خرید ملک در پرتغال به ارزش حداقل 350 هزار یورو در یک ملک قدیمی بازسازی شده یا نیازمند بازسازی

  می توانید در خود لیسبون املاکی با قدمت بیش از30 سال که بازسازی شده اند به قیمت 350 هزار یورو خریداری کنید و اقامت این کشور را کسب نمایید. این گزینه برای افرادی که می خواهند کمتر سرمایه گذاری نمایند اما در خود لیسبون ملک بخرند مناسب می باشد. چرا که ملک در لیسبون را راحت تر می توان اجاره داد یا در آن کسب و کار راه انداخت.

 • خرید ملک در پرتغال به ارزش حداقل 280 هزار یورو برای ملکی قدیمی با نیاز به نوسازی در یک ناحیه کم جمعیت 

          چنانچه ملک بالای سی سال و نوسازی شده ای که در منطقه کم جمعیت قرار دارد خریداری نمایید می توانید با خرید ملک در پرتغال به ارزش 280 هزار یورو اقامت این کشور را کسب نمایید.
 • ملک واجد شرایط می تواند به صورت مشترک خریداری شود به شرطی که تمام متقاضیان حداقل مبلغ سرمایه گذاری را در خرید ملک سرمایه گذاری کرده باشند.

ما گزینه خرید ملک قدیمی با نیاز به بازسازی را بسیار توصیه می کنیم چرا که در این صورت می توانید با سرمایه گذاری کمتر اقامت کشور پرتغال را کسب کرده و به این ترتیب با بازسازی ملک به ارزش سرمایه گذاری خود نیز بیافزایید و سود هم ببرید. همچنین می توانید در صورتی که قرار نیست خود در پرتغال سکونت کنید این ملک را اجاره دهید و سرمایه گذاری شما به این ترتیب برای شما ارزش افزوده خواهد داشت. بنابراین با خرید ملک در پرتغال نه تنها اقامت و در نهایت تابعیت این کشور را کسب می نمایید بلکه سود هم خواهید کرد.

آیا برنامه ویزای طلایی برای شما مناسب می باشد؟

اگر قصد دارید درهای اروپا را به روی خود باز کنید، این برنامه یک فرصت فوق العاده است.

اگر قصد دارید که اقامت یک کشور اروپایی را اخذ کنید و در جستجوی یک فرصت برای سود بردن از راه خرید ملک نیز هستید، برنامه ویزای طلایی پرتغال برای شما بسیار مناسب خواهد بود.


نوشته شده توسط کیانوش محمودیبرای کسب اطلاعات بیشتر در زمینه خرید ملک در پرتغال با مشاوران ما در کنکاش تماس حاصل فرمایید.

دفاتر شرکت کنکاش

دفتر تهران

placeتهران، خیابان عباس آباد، خیابان سرافراز، نبش خیابان اول، برج موج، طبقه 6، واحد 26
کدپستی: 1587653154
phone 021 - 88710588 --- 88710589 --- 88710590

دفتر پرتغال

placePraca Duque de Saldanha, 1 Edif. Atrium Saldanha, 7 Piso 1050-94 Lisbon | Portugal

دفتر آمریکا

place4771 Caminitos de los Cepillos, Bonsall, C A, 92003, USA
phone +1 - 310 405 5717
عضویت در کانال تلگرام شرکت مهاجرتی کنکاش