برنامه اقامت سرمایه گذاری پرتغال در صدر برنامه های سرمایه گذاری اروپا

برنامه اقامت سرمایه گذاری پرتغال در صدر برنامه های سرمایه گذاری اروپابر اساس اساسنامه سازمان ملل متحد، اتحادیه اروپا تا زمانی که بریتانیا خروج خود را نهایی کند، از 28 کشور تشکیل شده است. در میان این کشورها پرتغال را در صدر فهرست برای هر فردی که به دنبال یک مکان برای زندگی، سرمایه گذاری یا هر نوع آینده بینی دیگری است، قرار دارد.

اقامت پرتغال پاسپورت پرتغالبر اساس اساسنامه سازمان ملل متحد، اروپا از 44 کشور، و اتحادیه اروپا تا زمانی که بریتانیا خروج خود را نهایی کند، از 28 کشور تشکیل شده است. در میان این کشورها برای هر فردی که به دنبال یک مکان برای زندگی، سرمایه گذاری یا هر نوع آینده بینی دیگری است، پرتغال در صدر فهرست قرار دارد.

مزایای اقامت و سرمایه گذاری در پرتغال

اول اینکه برنامه اقامت سرمایه گذاری پرتغال کم رقیب ارائه داده شده است. شما می توانید با سرمایه گذاری به مبلغ حداقل 280,000 یورو و یا 350,000 یورو  اقامت پرتغال را اخذ نمایید. تحت این برنامه ، سرمایه گذار مستلزم است تنها 7 روز در سال در پرتغال اقامت داشته باشد.

با این برنامه شما نه تنها موفق به اخذ اقامت پرتغال خواهید شد، بلکه می توانید یک مقصد برای مسافرت های تفریحی دو هفته ای سالیانه خود نیز داشته باشید.

اقامت در پرتغال

دومین دلیل کم رقیب بودن برنامه اقامت پرتغال از طریق سرمایه گذاری، در مقایسه با سایر برنامه های مشابه اروپا، معافیت از مالیات برای افرادی است که اقامت پرتغال را داشته ولی تابع این کشور نیستند. همین که شما موفق به اخذ اقامت پرتغال شدید می توانید درخواست مشمولیت در این برنامه را نیز ارائه دهید. اگر واجد شرایط این برنامه شناخته شدید، می توانید از مزایای این معافیت مالیاتی برای 10 سال اول اقامت خود در این کشور برخوردار شوید.

البته سایر کشورهای اروپایی نیز برنامه های اقامت از طریق سرمایه گذاری در خرید ملک ارائه داده اند (از جمله اسپانیا). با این حال در پرتغال این مزایا با آب و هوای دلپذیر، هزینه پایین زندگی و املاک و مستغلات (30% پایین تر از میانگین هر نقطه ای دیگر  در غرب اروپا) و امکان زندگی راحت حتی فقط با دانش زبان انگلیسی در مناطقی مانند  لیسبون و آلگاروه همراه می باشد.

آفتاب درخشان پرتغال ده ها سال است که ساکنان شمال اروپا را هر ساله جذب می کند. منطقه آلگاروه از بیش از 3,000 ساعت آفتاب درخشان در طول سال لذت می برد که بسیار بیشتر از سایر نقاط در اروپا می باشد. با اینکه تابستان های پرتغال گرم هستند، آب و هوا در بیشتر طول سال دلپذیر  است.

یکی از نکات منفی آلگاروه فصلی بودن کسب و کار در این منطقه است، بیشتر شهرک ها، رستوران ها و خدمات در فصل های غیر توریستی بسته می شوند.

ولی خبر خوب این است که تمام این توریست ها هم باعث نشده اند که قیمت ها بالا بروند. شما حتی در قلب توریستی ترین مناطق پرتغال می توانید دوست خود را به ازای نفری فقط 15 یورو به یک رستوران خوب دعوت کنید. کمی دورتر از مناطق توریستی آلگاروه شما می توانید از غذایی لذیذ با کمتر از 10 یورو برای هر فرد لذت ببرید.

یک مزیت دیگر برای هر فردی که به دنبال برنامه های اقامتی است این است که برنامه اقامت پرتغال از طریق خرید ملک شما را مستلزم به یادگیری زبان پرتغالی نمی کند. بیشتر مردم محلی پرتغال توانایی استفاده از زبان انگلیسی را دارند. درست است که بسیاری از آنها قادر نخواهند بود درباره اقتصاد جهانی به زبان انگلیسی با شما به مباحثه بپردازند، ولی کمتر پرتغالی مشاهده شده است که قادر نباشد مکالمه روزانه به زبان انگلیسی انجام بدهد.

فرهنگ پرتغال

پرتغال یک کشور متعلق به قاره اروپا است، بنابراین انتظار داشته باشید که تمام ترسیم های فرهنگی این خطه از دنیا را در پرتغال مشاهده کنید. پرتغال همچنین به لحاظ تاریخی یکی از پر افتخار ترین کشورهای جهان محسوب می شود.

با این حال شما در فرانسه و ایتالیا با فرهنگ و تاریخی غنی تر روبرو خواهید شد. این مسئله بیشتر به دلیل تفاوت جمعیت میان این کشورها می باشد. پرتغال کشوری است با 10 میلیون جمعیت که 1.3 میلیون آن در لیسبون زندگی می کند.

اقامت پرتغال پاسپورت پرتغال

امنیت

نقشه های قدیمی اروپا گوشه جنوب غربی پرتغال را آخر دنیا نشان می دادند. این کشور با آب محاصره شده است و تنها مرز خشکی آن اسپانیا می باشد که به معنای دسترسی زمینی محدود است. در نتیجه، در مقایسه با سایر کشورهای اروپایی، پرتغال از بحران هجوم پناهجویان تا حد زیادی در امان مانده است.

پرتغال از آمار بسیار پایین جرایم برخوردار است. تنها نگرانی امنیتی در این کشور جرایم کوچک در مناطق توریستی می باشد.

دسترسی هوایی

شما برای پروازهای بین المللی روزانه به لیسبون گزینه های زیادی خواهید داشت. از لیسبون شما می توانید به سایر مناطق پرتغال دسترسی داشته باشید. از لیسبون، فارو، و پورتو، پروازهای مستقیم زیادی به مقاصد شهرهای مختلف اروپایی صورت می پذیرد.

همانطور که مشاهده می کنید امتیازات پرتغال به عنوان محلی برای اقامت و زندگی، سرمایه گذاری (به لطف قیمت های پایین تر از ارزش واقعی ملک) و جریان پول نقد (به لطف صنعت توریستی سالم) بسیار بالا هستند.

با در نظر گرفتن تمام این مسائل بازهم تکرار می کنیم، اخذ اقامت پرتغال از طریق سرمایه گذاری در خرید ملک تحت برنامه ویزای طلایی پرتغال یکی از بهترین گزینه ها برای اخذ اقامت اروپا می باشد.
برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد اخذ اقامت پرتغال از طریق سرمایه گذاری با مشاوران ما در کنکاش تماس حاصل فرمایید.
دفاتر شرکت کنکاش

دفتر تهران

placeتهران، خیابان عباس آباد، خیابان سرافراز، نبش خیابان اول، برج موج، طبقه 6، واحد 26
کدپستی: 1587653154
phone 021 - 88710588 --- 88710589 --- 88710590

دفتر پرتغال

placePraca Duque de Saldanha, 1 Edif. Atrium Saldanha, 7 Piso 1050-94 Lisbon | Portugal

دفتر آمریکا

place4771 Caminitos de los Cepillos, Bonsall, C A, 92003, USA
phone +1 - 310 405 5717
عضویت در کانال تلگرام شرکت مهاجرتی کنکاش