پرتغال در صدر کشورهای اروپایی برای سرمایه گذاری و اقامت

پرتغال در صدر کشورهای اروپایی برای سرمایه گذاری و اقامتبر اساس اساسنامه سازمان ملل متحد، اتحادیه اروپا تا زمانی که بریتانیا خروج خود را نهایی کند، از 28 کشور تشکیل شده است. در میان این کشورها پرتغال را در صدر فهرست برای هر فردی که به دنبال یک مکان برای زندگی، سرمایه گذاری یا هر نوع آینده بینی دیگری است، قرار دارد.

برنامه اخذ اقامت پرتغال از طریق سرمایه گذاری ( ویزای طلایی پرتغال) در میان گزینه های مشابه جلب توجه می کند

بر اساس اساسنامه سازمان ملل متحد، اروپا از 44 کشور، و اتحادیه اروپا تا زمانی که بریتانیا خروج خود را نهایی کند، از 28 کشور تشکیل شده است. در میان این کشورها برای هر فردی که به دنبال یک مکان برای زندگی، سرمایه گذاری یا هر نوع آینده بینی دیگری است، پرتغال در صدر فهرست قرار دارد.

مزایای اقامت و سرمایه گذاری در پرتغال

اول اینکه پرتغال، یک برنامه اقامت از طریق سرمایه گذاری کم رقیب ارائه داده است. شما می توانید با سرمایه گذاری به مبلغ حداقل 280 هزار یورو و یا 350000 یورو  اقامت پرتغال را اخذ نمایید. تحت این برنامه سرمایه گذار مستلزم است تنها 7 روز در سال در پرتغال اقامت داشته باشد.

با این برنامه شما نه تنها موفق به اخذ اقامت پرتغال خواهید شد، بلکه می توانید یک مقصد برای مسافرت های تفریحی دو هفته ای سالیانه خود نیز داشته باشید.

اقامت در پرتغال

دومین دلیل کم رقیب بودن برنامه اقامت پرتغال از طریق سرمایه گذاری، در مقایسه با سایر برنامه های مشابه اروپا، معافیت از مالیات برای افرادی است که اقامت پرتغال را داشته ولی تابع این کشور نیستند. همین که شما موفق به اخذ اقامت پرتغال شدید می توانید درخواست مشمولیت در این برنامه را نیز ارائه دهید. اگر واجد شرایط این برنامه شناخته شدید، می توانید از مزایای این معافیت مالیاتی برای 10 سال اول اقامت خود در این کشور برخوردار شوید.

البته سایر کشورهای اروپایی نیز برنامه های اقامت از طریق سرمایه گذاری در خرید ملک ارائه داده اند (از جمله اسپانیا). با این حال در پرتغال این مزایا با آب و هوای دلپذیر، هزینه پایین زندگی و املاک و مستغلات (30% پایین تر از میانگین هر نقطه ای دیگر  در غرب اروپا) و امکان زندگی راحت حتی فقط با دانش زبان انگلیسی در مناطقی مانند  لیسبون و آلگاروه همراه می باشد.

آفتاب درخشان پرتغال ده ها سال است که ساکنان شمال اروپا را هر ساله جذب می کند. منطقه آلگاروه از بیش از 3000 ساعت آفتاب درخشان در طول سال لذت می برد که بسیار بیشتر از سایر نقاط در اروپا می باشد. با اینکه تابستان های پرتغال گرم هستند، آب و هوا در بیشتر طول سال دلپذیر  است.

یکی از نکات منفی آلگاروه فصلی بودن کسب و کار در این منطقه است، بیشتر شهرک ها، رستوران ها و خدمات در فصل های غیر توریستی بسته می شوند.

ولی خبر خوب این است که تمام این توریست ها هم باعث نشده اند که قیمت ها بالا بروند. شما حتی در قلب توریستی ترین مناطق پرتغال می توانید دوست خود را به ازای نفری فقط 15 یورو به یک رستوران خوب دعوت کنید. کمی دورتر از مناطق توریستی آلگاروه شما می توانید از غذایی لذیذ با کمتر از 10 یورو برای هر فرد لذت ببرید.

یک مزیت دیگر برای هر فردی که به دنبال برنامه های اقامتی است این است که برنامه اقامت پرتغال از طریق خرید ملک شما را مستلزم به یادگیری زبان پرتغالی نمی کند. بیشتر مردم محلی پرتغال توانایی استفاده از زبان انگلیسی را دارند. درست است که بسیاری از آنها قادر نخواهند بود در باره اقتصاد جهانی به زبان انگلیسی با شما به مباحثه بپردازند، ولی کمتر پرتغالی مشاهده شده است که قادر نباشد مکالمه روزانه به زبان انگلیسی انجام بدهد.

فرهنگ پرتغال

پرتغال یک کشور متعلق به قاره اروپا است، بنابراین انتظار داشته باشید که تمام ترسیم های فرهنگی این خطه از دنیا را در پرتغال مشاهده کنید. پرتغال همچنین به لحاظ تاریخی یکی از پر افتخار ترین کشورهای جهان محسوب می شود.

با این حال شما در فرانسه و ایتالیا با فرهنگ و تاریخی غنی تر روبرو خواهید شد. این مسئله بیشتر به دلیل تفاوت جمعیت میان این کشورها می باشد. پرتغال کشوری است با 10 میلیون جمعیت که 1.3 میلیون آن در لیسبون زندگی می کند.

اخذ اقامت پرتغال-فرهنگ پرتغال

امنیت

نقشه های قدیمی اروپا گوشه جنوب غربی پرتغال را آخر دنیا نشان می دادند. این کشور با آب محاصره شده است و تنها مرز خشکی آن اسپانیا می باشد که به معنای دسترسی زمینی محدود است. در نتیجه، در مقایسه با سایر کشورهای اروپایی، پرتغال از بحران هجوم پناهجویان تا حد زیادی در امان مانده است.

پرتغال از آمار بسیار پایین جرایم برخوردار است. تنها نگرانی امنیتی در این کشور جرایم کوچک در مناطق توریستی می باشد.

دسترسی هوایی

شما برای پروازهای بین المللی روزانه به لیسبون گزینه های زیادی خواهید داشت. از لیسبون شما می توانید به سایر مناطق پرتغال دسترسی داشته باشید. از لیسبون، فارو، و پورتو، پروازهای مستقیم زیادی به مقاصد شهرهای مختلف اروپایی صورت می پذیرد.

همانطور که مشاهده می کنید امتیازات پرتغال به عنوان محلی برای اقامت و زندگی، سرمایه گذاری (به لطف قیمت های پایین تر از ارزش واقعی ملک) و جریان پول نقد (به لطف صنعت توریستی سالم) بسیار بالا هستند.

با در نظر گرفتن تمام این مسائل بازهم تکرار می کنیم، اخذ اقامت پرتغال از طریق سرمایه گذاری در خرید ملک تحت برنامه ویزای طلایی پرتغال یکی از بهترین گزینه ها برای اخذ اقامت اروپا می باشد.


برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد اخذ اقامت پرتغال از طریق سرمایه گذاری با مشاوران ما در کنکاش تماس حاصل فرمایید.


مطالب مرتبط با پرتغال در صدر کشورهای اروپایی برای سرمایه گذاری و اقامت

مقایسه ویزای طلایی اسپانیا و پرتغال آفتابی و پیشرفته: لیسبون، پرتغال ‌آمار و ارقامی در مورد پرتغال اخذ اقامت پرتغال - گذشته رمانتیک و آینده نوید بخش پرتغال در صدر کشورهای اروپایی برای سرمایه گذاری و اقامت اقامت پرتغال از طریق سرمایه گذاری در خرید ملک با برنامه اخذ اقامت پرتغال از طریق خرید ملک هم اقامت پرتغال را به دست آورید و هم سود کنید پرتغال بالاترین رتبه در کیفیت زندگی برای مهاجران رونق برنامه های اخذ پاسپورت اروپا از طریق سرمایه گذاری مزایای مهاجرت به پرتغال تغییرات در پروسه ویزای طلایی پرتغال در ژانویه 2017 پرتغال سومین کشور امن جهان است ده دلیلی که پرتغال را تبدیل به بهترین گزینه مهاجرت می کند اخذ اقامت پرتغال از طریق برنامه ویزای طلایی پرتغال شرایط اخذ اقامت دائم و تابعیت پرتغال آزمون زبان پرتغالی برای متقاضیان اخذ اقامت پرتغال اقامت پرتغال: بهترین مکان دنیا برای زندگی و بازنشستگی پرتغال ستاره در حال طلوع سرمایه گذاران بین المللی صدور مجوز اقامت پرتغال به حد سه میلیارد یورو رسید دانشگاه پورتو، پرتغال پاسخ به مهمترین پرسش ها در مورد ویزای طلایی پرتغال برنامه ویزای طلایی پرتغال در مسیر موفقیت بیشتر آشنایی با پرتغال سال 2017 سالی طلایی برای برنامه ویزای طلایی پرتغال خریداران ملک در پرتغال شاهد افزایش قیمت ملکشان هستند. خرید ملک برای اجاره در اسپانیا و پرتغال اخذ ویزای طلایی پرتغال با خرید ملک به ارزش 500,000 یورو اقامت پرتغال از طریق سرمایه گذاری در خرید ملک هزینه ی زندگی در پرتغال اقامت پرتغال از طریق سرمایه گذاری خرید ملک اقامت پرتغال از طریق سرمایه گذاری در خرید ملک اقامت پرتغال از طریق سرمایه گذاری در خرید ملک زندگی در پرتغال مراقبت های بهداشتی در پرتغال الگاروه، پرتغال مالیات در پرتغال نقل مکان به پرتغال آب و هوا در پرتغال سرمایه گذاری در پرتغال
عضویت در کانال تلگرام شرکت مهاجرتی کنکاش