آب و هوا در پرتغال

آب و هوا در پرتغالقابل توجه متقاضیان اخذ اقامت پرتغال - پرتغال یکی از گرم ترین کشورهای اروپایی است، ولی آب های خنک اقیانوس اطلس آب و هوای بسیار گرم شبه جزیره ایبریا را معتدل تر کرده است. بخش های غربی کشور آب هوای معتدل تر با تابستان های خنک و کم رطوبت دارد، بخش های جنوبی آب و هوایی مدیترانه ای با تابستان های گرم و خشک دارد.

آب و هوا در پرتغال

آب و هوای فرح بخش مدیترانه ای در پرتغال

شما آب و هوای پرتغال را در هیچ مکان دیگری در مدیترانه پیدا نمی کنید – معتدل، و بدون هیچ شرایط دمایی طاقت فرسا بر عکس سایر نقاط قاره اروپا. پرتغال یکی از گرمترین کشورهای اروپایی است، ولی آبهای خنک اقیانوس اطلس آب و هوای بسیار گرم شبه جزیره ایبریا را معتدل تر کرده است. بخش های غربی کشور آب هوای دریایی تر، با تابستان های خنک تر و کم رطوبت تر دارند، بخش های جنوبی آب و هوایی مدیترانه های با تابستان های گرم و خشک دارند.
زمستان پرتغال: از دسامبر تا فوریه
تابستان پرتغال: از مه تا سپتامبر

دمای هوا در پرتغال

میانگین دمای سالیانه در پرتغال از 8 تا 12 درجه سانتیگراد در بخش های کوهستانی داخلی در شمال، جایی که دما بیشتر به ارتفاع بستگی دارد تا عرض جغرافیایی، تا میانگین دمای سالیانه 20 درجه سانتیگراد در نقاطی مانند حوضچه گوادیا متغیر است. دمای بسیار بالای بیشتر از 40 درجه سانتیگراد در ماههای تابستانی در بخش های جنوبی پرتغال غیر معمول نیست. میانگین رطوبت هوا نیز در طول سال 85% است.
منطقه آلگاروه یکی از بهترین مناطق آب و هوایی در کل اروپا و چه بسی دنیا را دارا است. با داشتن بیش از 3300 ساعت آفتاب درخشان در سال، آلگاروه بیشترین تابش آفتاب را به نسبت سایر نقاط اروپا دریافت می کند. سایت World Weather Online اعلام کرده است که "آلگاروه از معتدلترین و پایدارترین آب و هوای دنیا برخوردارد است". به طور کلی، پرتغال 2500 تا 3200 ساعت آفتاب درخشان در سال دارد، حدود 4 تا 6 ساعت آفتاب در ماههای زمستانی و بین 10 تا 12 ساعت در روز آفتاب در تابستان. کلا، جنوب شرقی پرتغال آفتابی تر از شمال غربی آن می باشد.

دمای اقیانوس در پرتغال

دمای اقیانوس در ساحل غربی پرتغال بین 13 تا 15 درجه سانتیگراد در تابستان متغیر است. در ساحل جنوبی دمای سطح اقیانوس از 15 درجه سانتیگراد در زمستان تا حدود 23 درجه سانتیگراد (برخی مواقع حتی بالاتر) در تابستان در تغییر است.

بارندگی در پرتغال

بارش در پرتغال بسیار مرتبط با عرض جغرافیایی منطقه است، در نتیجه مناطق شمالی قسمت اعظم بارش سالیانه را به خود اختصاص داده است. کوهستان های شمالی حتی تا 126 اینج بارش در سال را مشاهده می کنند، در حالی در مناطق خشک تر جنوبی بارش حدود 12 اینچ در سال می باشد. میانگین بارش سالیانه در سرتاسر کشور 25 اینج در سال می باشد. بارش برف در بخش های شمالی و مرکزی پرتغال معمول است، به خصوص در Vila Real، Braganca، Viseu، و Guarda که دمای زمستان در برخی مواقع به منفی 10 درجه سانتیگراد نیز می رسد. بارش برف در بخش های جنوبی نادر بوده ولی در ارتفاعات این منطقه گه گدار اتفاق می افتد.

برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد اخذ اقامت پرتغال از طریق سرمایه گذاری در خرید ملک با مشاوران ما در کنکاش تماس حاصل فرمایید.مطالب مرتبط با آب و هوا در پرتغال

اقامت پرتغال از طریق سرمایه گذاری (برنامه گلدن ویزا) - مواردی که باید بدانید هزینه های جانبی خرید ملک در پرتغال مقایسه ویزای طلایی اسپانیا و پرتغال آفتابی و پیشرفته: لیسبون، پرتغال ‌آمار و ارقامی در مورد پرتغال اخذ اقامت پرتغال - گذشته رمانتیک و آینده نوید بخش پرتغال در صدر کشورهای اروپایی برای سرمایه گذاری و اقامت اقامت پرتغال از طریق سرمایه گذاری در خرید ملک با برنامه اخذ اقامت پرتغال از طریق خرید ملک هم اقامت پرتغال را به دست آورید و هم سود کنید پرتغال بالاترین رتبه در کیفیت زندگی برای مهاجران رونق برنامه های اخذ پاسپورت اروپا از طریق سرمایه گذاری مزایای مهاجرت به پرتغال تغییرات در پروسه ویزای طلایی پرتغال در ژانویه 2017 پرتغال سومین کشور امن جهان است ده دلیلی که پرتغال را تبدیل به بهترین گزینه مهاجرت می کند اخذ اقامت پرتغال از طریق برنامه ویزای طلایی پرتغال شرایط اخذ اقامت دائم و تابعیت پرتغال آزمون زبان پرتغالی برای متقاضیان اخذ اقامت پرتغال اقامت پرتغال: بهترین مکان دنیا برای زندگی و بازنشستگی پرتغال ستاره در حال طلوع سرمایه گذاران بین المللی صدور مجوز اقامت پرتغال به حد سه میلیارد یورو رسید دانشگاه پورتو، پرتغال پاسخ به مهمترین پرسش ها در مورد ویزای طلایی پرتغال برنامه ویزای طلایی پرتغال در مسیر موفقیت بیشتر آشنایی با پرتغال سال 2017 سالی طلایی برای برنامه ویزای طلایی پرتغال خریداران ملک در پرتغال شاهد افزایش قیمت ملکشان هستند. خرید ملک برای اجاره در اسپانیا و پرتغال اخذ ویزای طلایی پرتغال با خرید ملک به ارزش 500,000 یورو اقامت پرتغال از طریق سرمایه گذاری در خرید ملک هزینه ی زندگی در پرتغال اقامت پرتغال از طریق سرمایه گذاری خرید ملک اقامت پرتغال از طریق سرمایه گذاری در خرید ملک اقامت پرتغال از طریق سرمایه گذاری در خرید ملک زندگی در پرتغال مراقبت های بهداشتی در پرتغال الگاروه، پرتغال مالیات در پرتغال نقل مکان به پرتغال آب و هوا در پرتغال سرمایه گذاری در پرتغال
عضویت در کانال تلگرام شرکت مهاجرتی کنکاش