سرمایه گذاری در پرتغال

سرمایه گذاری در پرتغال



قابل توجه متقاضیان اخذ اقامت پرتغال - دولت پرتغال برای جذب سرمایه گذاری خارجی با ایجاد مشوق های سرمایه گذاری برای سرمایه گذاری در بخش های خاص و تحت شرایطی خاص، اقداماتی قابل توجه انجام داده است. نرخ های مالیاتی شرکت ها کاهش یافته و هم کنون اعتبار مالیاتی تا 25% به سرمایه گذاران خارجی بسته به منطقه سرمایه گذاری، تعداد شغل های ایجاد شده، و میزان نوآوری های تکنولوژیکی شرکت ها، اختصاص داده شده است.

سرمایه گذاری در پرتغال

فرصت های طلایی برای سرمایه گذاری در پرتغال

کشور پرتغال در جهت رشد اقتصادی با افزایش رقابت پذیری خود در ایجاد فرصت های سرمایه گذاری در دنیای سرمایه گذاری و ساده تر کردن پروسه سرمایه گذاری و کسب و کار در کشور پرتغال، گام های بزرگی برداشته است. به صورتی که در حال حاضر سرمایه گذاری در پرتغال به لطف اصلاحات در قانون رقابت، بازار کار، و سیستم مالیات، بسیار ساده تر شده است. پرتغال در حال حاضر با داشتن ساختار هایی با استاندارد جهانی، نیروی کار متخصص و جوان، محیطی امن و استاندارهای بالا برای حمایت از سرمایه، موقعیتی بسیار ایده آل برای علاقمندان به سرمایه گذاری در اروپا ارائه می کند.

تحت سیستم حقوقی پرتغال، اتباع خارجی مجاز به سرمایه گذاری در تمامی بخش های اقتصادی که سرمایه گذار خصوصی قبول می کنند، هستند. با این حال محدودیت هایی در سرمایه گذاری در فعالیت های خاص از جمله صنعت دفاع، مدیریت منابع آبی، مخابرات عمومی، راه آهن، نقل و انتقالات دریایی و هوایی (بیشتر صنایعی که حول زیر ساخت های سنگین پرتغال متمرکز هستند)، وجود دارد.

بانک جهانی در مقاله کسب و کار در پرتغال سال 2016 خود، کشور پرتغال را بیست و سومین کشور در میان 189 کشور برای سرمایه گذاری و انجام کسب و کار معرفی کرده است. امتیازات کشور پرتغال در این رده بندی سادگی آغاز کسب و کار در پرتغال و اجرای قرارداد ها و نکات منفی آن دریافت پایین اعتبار و پرداخت مالیات می باشد. کسب و کارها در پرتغال اغلب در رابطه با ثبت شرکت، ثبت مالیات، بازپرداخت مالیات بر ارزش افزوده، و صدور محصولات شکایت می کنند. به دلیل اینکه تصمیم گیری های دولتی در کشور پرتغال بسیار متمرکز هستند، اغلب گفته می شود که اخذ مجوز و تاییده پر هزینه و وقت گیر می باشد.

مشوق های سرمایه گذاری در پرتغال

دولت پرتغال برای جذب سرمایه گذاری خارجی با ایجاد مشوق های سرمایه گذاری برای سرمایه گذاری در بخش های خاص و تحت شرایطی خاص، اقداماتی قابل توجه انجام داده است. نرخ های مالیاتی شرکت ها کاهش یافته و هم کنون اعتبار مالیاتی تا 25%  به سرمایه گذاران خارجی بسته به منطقه سرمایه گذاری، تعداد شغل های ایجاد شده، و میزان نوآوری های تکنولوژیکی شرکت ها، اختصاص داده شده است. همچنین یک معافیت از مالیات 10 ساله برای غیر پرتغالی ها  ایجاد شده است. مقامات محلی دولت همچنین برخی مواقع مشوق هایی جداگانه برای ابتکارات کارآفرینان ارائه می دهند.

سایر اقدامات دولت پرتغال در این زمینه برای جذب سرمایه شامل، سهولت بخشیدن به مقررات کار برای افزایش انعطاف پذیری محیط کار و ایجاد یک رژیم کمکی برای تولیدات قابل توجه می باشد. برای مقابله با برداشت منفی از مفهوم نظارت بر قوانین و مقررات، وبسایت "Cutting Red Tape" که اطلاعاتی در مورد اقدامات دولت از سال 2005 برای کاهش روند اداری در اختیار علاقمندان می گذارد و وبسایت "Empresa na Hora" که امکان ثبت شرکت در کمتر از یک ساعت را به متقاضیان می دهد، را راه اندازی کرده است.

به عنوان عضوی از اتحادیه اروپا، پرتغال همچنین واجد شرایط دریافت کمک هزینه های ساختاری و سرمایه گذاری تا سقف 21 میلیارد یورو بین سالهای 2014 تا 2020 می باشد. بخش قابل توجهی از این کمک هزینه ها به کمک به توسعه بخش های روستایی و ابتکارات برای اشتغال قشر جوان پرتغال اختصاص خواهند یافت. اولویت بندی برای این کمک هزینه شامل بهبود کارآفرینی و نوآوری در کسب و کار (بخصوص در تجارت الکترونیکی)، تشویق مبادلات اطلاعاتی و تحقیقاتی میان دانشگاه ها و کسب و کارها، و بهبود تولید محصولات و خدمات قابل معامله می باشد.

سرمایه گذاری در املاک و مستغلات در پرتغال

قیمت املاک و مستغلات در پرتغال بعد از بحران سال 2008 به صورت چشم گیری بهبود یافته و در حال جلب توجه سرمایه گذاران بین المللی می باشد. اتباع خارجی تاکنون 80 درصد کل سرمایه گذاری بر املاک تجاری در کشور پرتغال را در سالهای اخیر بر عهده گرفته اند، و از هر 5 ملک مسکونی به فروش رفته در پرتغال یک ملک توسط یک سرمایه گذار خارجی خریداری می شود. قیمت املاک در سال 2015، 3.6% افزایش داشته اند و هم اکنون میانگین قیمت 1047 یورو برای هر متر مربع دارند. رشد قیمت املاک اول از همه در منطقه شهری لیسبون، و سپس در آمادورا، بارسلوس، Villa Franca de Xira، و پورتو سرعت بیشتری داشته است. هیچگونه محدودیتی بر مالکیت خارجی در پرتغال وجود نداشته و هزینه های انتقال ملک به طور کلی پایین هستند. بازار املاک پرتغال سود فراوانی از برنامه ویزای طلایی پرتغال که برای اخذ اقامت پرتغال از طریق خرید ملک می باشد، برده است بخصوص با در نظر گرفتن ضعف کنونی یورو در بازار جهانی. 

بازده اجاره، و درآمد اجاره ملک در پرتغال نسبتا خوب بوده، و از 5% تا 6% متغیر است. آپارتمان های کوچک تر سوددهی بیشتری دارند. یک آپارتمان 60 متری در لیسبون 6.4% بازده داشته و آپارتمان هایی با متراژ مشابه در آلگاروه از 3.5% تا 3.8% بازدهی دارند.


برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد اخذ اقامت پرتغال از طریق سرمایه گذاری در خرید ملک با مشاوران ما در کنکاش ​تماس​​​ حاصل فرمایید.


مطالب مرتبط با سرمایه گذاری در پرتغال

مقایسه ویزای طلایی اسپانیا و پرتغال آفتابی و پیشرفته: لیسبون، پرتغال ‌آمار و ارقامی در مورد پرتغال اخذ اقامت پرتغال - گذشته رمانتیک و آینده نوید بخش پرتغال در صدر کشورهای اروپایی برای سرمایه گذاری و اقامت اقامت پرتغال از طریق سرمایه گذاری در خرید ملک با برنامه اخذ اقامت پرتغال از طریق خرید ملک هم اقامت پرتغال را به دست آورید و هم سود کنید پرتغال بالاترین رتبه در کیفیت زندگی برای مهاجران رونق برنامه های اخذ پاسپورت اروپا از طریق سرمایه گذاری مزایای مهاجرت به پرتغال تغییرات در پروسه ویزای طلایی پرتغال در ژانویه 2017 پرتغال سومین کشور امن جهان است ده دلیلی که پرتغال را تبدیل به بهترین گزینه مهاجرت می کند اخذ اقامت پرتغال از طریق برنامه ویزای طلایی پرتغال شرایط اخذ اقامت دائم و تابعیت پرتغال آزمون زبان پرتغالی برای متقاضیان اخذ اقامت پرتغال اقامت پرتغال: بهترین مکان دنیا برای زندگی و بازنشستگی پرتغال ستاره در حال طلوع سرمایه گذاران بین المللی صدور مجوز اقامت پرتغال به حد سه میلیارد یورو رسید دانشگاه پورتو، پرتغال پاسخ به مهمترین پرسش ها در مورد ویزای طلایی پرتغال برنامه ویزای طلایی پرتغال در مسیر موفقیت بیشتر آشنایی با پرتغال سال 2017 سالی طلایی برای برنامه ویزای طلایی پرتغال خریداران ملک در پرتغال شاهد افزایش قیمت ملکشان هستند. خرید ملک برای اجاره در اسپانیا و پرتغال اخذ ویزای طلایی پرتغال با خرید ملک به ارزش 500,000 یورو اقامت پرتغال از طریق سرمایه گذاری در خرید ملک هزینه ی زندگی در پرتغال اقامت پرتغال از طریق سرمایه گذاری خرید ملک اقامت پرتغال از طریق سرمایه گذاری در خرید ملک اقامت پرتغال از طریق سرمایه گذاری در خرید ملک زندگی در پرتغال مراقبت های بهداشتی در پرتغال الگاروه، پرتغال مالیات در پرتغال نقل مکان به پرتغال آب و هوا در پرتغال سرمایه گذاری در پرتغال
عضویت در کانال تلگرام شرکت مهاجرتی کنکاش