هزینه ی زندگی در پرتغال

هزینه ی زندگی در پرتغالقابل توجه علاقمندان به اخذ اقامت پرتغال از طریق سرمایه گذاری خرید ملک - ممکن است شگفت زده شوید که با کمتر از بودجه(درامد) فعلی تان می توانید در پرتغال زندگی خوبی داشته باشید. هزینه ی زندگی در پرتغال در اروپای غربی در میان کم هزینه ترین هاست و به طور میانگین 30 درصد کمتر از دیگر کشورهای منطقه است.

ممکن است شگفت زده شوید که با کمتر از بودجه(درامد) فعلی تان می توانید در پرتغال زندگی خوبی داشته باشید. هزینه ی زندگی در پرتغال در اروپای غربی در میان کم هزینه ترین هاست و به طور میانگین 30 درصد کمتر از دیگر کشورهای منطقه است. یک زوج بازنشسته می توانند با پول کمی معادل 1100تا 1200 یورو در ماه زندگی راحت اما ساده ای داشته باشند. در حال حاضر این مبلغ به دلار کمی بیشتر است.
 با مبلغ 1800 یورو در ماه یا بیشتر،می توانید از یک زندگی کاملا پایدار در قلب اروپای کهن لذت ببرید.
                   
مبلغ ماهانه به یورو
هزینه ی زندگی در پرتغال        
200یورو
مواد غذایی                                      
110 یورو
برق(به طور متوسط 750کیلو وات بر ساعت)  
  32 یورو
آب
15 یورو
         گاز (خانگی)                 
100یورو
تلویزیون کابلی      
شامل کابل
تلفن،اینترنت    
300 یورو
سرگرمی (خوردن غذا،سینما،کافه و سایر موارد)
550یورو
اجاره        
1307 یورو
مجموع ماهانه                             
اینها براوردهای هزینه های زندگی  در پرتغال بصورت کلی است. معاملات و مبالغ بهتر در مناطق خاصتر نیز یافت می شود.

برای کسب اطلاعات بیشتر در رابطه با اخذ اقامت پرتغال از طریق سرمایه گذاری خرید ملک با مشاوران ما در کنکاش ​تماس​​​ حاصل فرمایید.

مطالب مرتبط با هزینه ی زندگی در پرتغال

چرا پرتغال در صدر لیست کشورهای اروپایی ایده آل برای سرمایه گذاری و اقامت قرار دارد اقامت پرتغال از طریق سرمایه گذاری در خرید ملک با برنامه اخذ اقامت پرتغال از طریق خرید ملک (ویزای طلایی پرتغال) هم اقامت پرتغال را به دست آورید و هم سود کنید پرتغال بالاترین کیفیت زندگی را برای مهاجران به ارمغان می آورد رونق برنامه های اخذ پاسپورت اروپا از طریق سرمایه گذاری مزایای مهاجرت به پرتغال تغییرات در پروسه ویزای طلایی پرتغال در ژانویه 2017 پرتغال سومین کشور امن جهان است ده دلیلی که پرتغال را تبدیل به بهترین گزینه برای مهاجرت می کنند اخذ اقامت پرتغال از طریق برنامه ویزای طلایی پرتغال شرایط اخذ اقامت دائم و تابعیت پرتغال آزمون زبان پرتغالی برای متقاضیان اخذ اقامت پرتغال اقامت پرتغال: بهترین مکان دنیا برای زندگی و بازنشستگی پرتغال ستاره در حال طلوع سرمایه گذاران بین المللی صدور مجوز اقامت پرتغال به حد سه میلیارد یورو رسید دانشگاه پورتو، پرتغال پاسخ به مهمترین پرسش ها در مورد ویزای طلایی پرتغال برنامه ویزای طلایی پرتغال در مسیر موفقیت بیشتر آشنایی با پرتغال سال 2017 سالی طلایی برای برنامه ویزای طلایی پرتغال مقایسه ویزای طلایی اسپانیا و پرتغال خریداران ملک در پرتغال شاهد افزایش قیمت ملک خود هستند خرید ملک برای اجاره در اسپانیا و پرتغال اخذ ویزای طلایی پرتغال با خرید ملک به ارزش 500,000 یورو مهاجرت به پرتغال - اخذ اقامت اروپا از طریق اقامت پرتغال هزینه ی زندگی در پرتغال اقامت پرتغال از طریق سرمایه گذاری خرید ملک اقامت پرتغال از طریق سرمایه گذاری در خرید ملک اقامت پرتغال از طریق سرمایه گذاری در خرید ملک زندگی در پرتغال مراقبت های بهداشتی در پرتغال الگاروه، پرتغال رونق برنامه های اخذ تابعیت از طریق سرمایه گذاری مالیات در پرتغال نقل مکان به پرتغال آب و هوا در پرتغال سرمایه گذاری در پرتغال
عضویت در کانال تلگرام شرکت مهاجرتی کنکاش