الگاروه، پرتغال

الگاروه، پرتغالقابل توجه علاقمندان اخذ اقامت پرتغال از طریق سرمایه گذاری خرید ملک - این دنیای قدیمی در ساحل اقیانوس اطلس بهترین مکان در دنیا برای گذراندن دوران بازنشستگی است ولی هنوز ناشناخته مانده است. الگاروه، با 3300ساعت افتاب درخشان در سال که تقریبا در مقایسه با هر جای دیگر در اروپا دارای بیشترین روز افتابی است،از آب و هوای خوبی برخوردار است.


منطقه ی الگاروه در پرتغال

این دنیای قدیمی در ساحل اقیانوس اطلس بهترین مکان  در دنیا برای گذراندن دوران بازنشستگی است ولی هنوز ناشناخته مانده است. آلگاروه سرزمینی است با خیابانهای سنگ فرش شده ،خانه های سفید کاری شده با دوغاب، و دودکش های فلز کاری شده که همه جا با مه و درختهای زیتون،بادام و خرنوب، احاطه شده اند. الگاروه، با  3300ساعت افتاب درخشان در سال که تقریبا در مقایسه با هر جای دیگر در اروپا دارای بیشترین روز افتابی است،از آب و هوای خوبی برخوردار است. 100 مایل خط ساحلی الگاروه با ساختارهای صخره ای تیز، تالاب ها، سواحل ماسه ای پهن مزین به پرچم های آبی انجمن سواحل امن و تفریحی اتحادیه اروپا می باشند. علاوه بر آن در کمتر از 100 مایل این منطقه،42 زمین گلف وجود دارد و این منطقه به عنوان یک مقصد گلف بازی برجسته در قاره ی اروپا و جهان شناخته می شود.

الگاروه شهرت دیرینه ای به عنوان یکی از مقاصد برجسته برای تعطیلات تابستانی در میان اروپاییانی که در جستجوی نور افتاب هستند و هم چنین یک مکان آرام در زمستان برای کسانی که به دنبال راهی برای فرار از سردترین ماههای اروپای شمالی هستند، دارد. مراقبت های درمانی و بهداشتی در این قسمت از جهان از استاندارد بین المللی برخوردار بوده و گردشگری پزشکی یک صنعت رو به رشد در این منطقه است.

هزینه ی زندگی در الگاروه

الگاروه در پرتغال بهترین انتخاب برای بازنشستگی در اروپای غربی برای بازنشستگان مستمری بگیر است. هزینه ی زندگی در پرتغال در بین کم هزینه ترین ها کشورها در اروپای غربی بوده و به طور میانگین 30 درصد کمتر از هر کشور دیگری در قاره ی اروپا است. یک زوج بازنشسته می توانند زندگی راحت اما کم هزینه ای را با مبلغی حدود 1099یورو در ماه داشته باشند. با مبلغ 1780یورو یا بیشتر  در ماه می توانید از یک زندگی کاملا مجهز در قلب اروپای کهن لذت ببرید.

                                                   
                                                   

مهاجران در آلگاروه

آلگاروه در پرتغال محل سکونت بیش از 100000بازنشسته ی خارجی است. الگاروه یک منطقه ی امن با نرخ پایین ارتکاب جرم و سبک زندگی پایدار برای مهاجران است. این مقصد گردشگری به یک اندازه نیازهای بازنشستگان و خانواده ها را  به سبب فعالیت های گسترده ی فرهنگی،مبتنی بر طبیعت ،ورزشی،پخت و پز و سایر فعالیت ها براورده می کند. به سبب بهره مندی از بهترین سواحل و بهترین زمین های گلف اروپا و مردم صمیمی و خونگرم، الگاروه در پرتغال مقصد بازنشستگی منتخب  بیش از 100000مهاجر مقیم از سراسر جهان است. شما می توانید به مهاجران زیادی که برای تنیس در باشگاه تنیس کاویرو گرد هم می ایند بپیونید. کاویرو هم چنین یک مرکز مجهز تبادل کتاب دارد که به ساکنین مهاجر و بازدیدکنندگان این امکان را می دهد که کتابهای را که خوانده اند با کتابهای جدید عوض کنند. بسیاری از مهاجران بازنشسته در فعالیت های خیرخواهانه و جوامع محلی شرکت می کنند. هیچ محدودیت و کمبودی در زمینه ی فرصت های که به واسطه ی انها بتوان به جامعه کمک کرد و موثر واقع شد وجود ندارد که این امر به جذب سریعتر شما در فرهنگ محلی کمک می کند. دوست شدن هم با مردم محلی و هم مهاجران آسان است. به لطف پیوندهای مستحکم فرهنگی و تاریخی پرتغال با انگلیس، زبان انگلیسی به صورت گسترده در پرتغال به  طور کلی  و بخصوص در الگاروه بیشتر از انچه که شما توقع دارید استفاده می شود.    

 برای مشاوره رایگان و کسب اطلاعات بیشتر درباره مهاجرت به پرتغال از طریق سرمایه گذاری می توانید با کارشناسان ما در کنکاش  تماس حاصل نمایید.                             

مطالب مرتبط با الگاروه، پرتغال

اقامت پرتغال از طریق سرمایه گذاری (برنامه گلدن ویزا) - مواردی که باید بدانید هزینه های جانبی خرید ملک در پرتغال مقایسه ویزای طلایی اسپانیا و پرتغال آفتابی و پیشرفته: لیسبون، پرتغال ‌آمار و ارقامی در مورد پرتغال اخذ اقامت پرتغال - گذشته رمانتیک و آینده نوید بخش پرتغال در صدر کشورهای اروپایی برای سرمایه گذاری و اقامت اقامت پرتغال از طریق سرمایه گذاری در خرید ملک با برنامه اخذ اقامت پرتغال از طریق خرید ملک هم اقامت پرتغال را به دست آورید و هم سود کنید پرتغال بالاترین رتبه در کیفیت زندگی برای مهاجران رونق برنامه های اخذ پاسپورت اروپا از طریق سرمایه گذاری مزایای مهاجرت به پرتغال تغییرات در پروسه ویزای طلایی پرتغال در ژانویه 2017 پرتغال سومین کشور امن جهان است ده دلیلی که پرتغال را تبدیل به بهترین گزینه مهاجرت می کند اخذ اقامت پرتغال از طریق برنامه ویزای طلایی پرتغال شرایط اخذ اقامت دائم و تابعیت پرتغال آزمون زبان پرتغالی برای متقاضیان اخذ اقامت پرتغال اقامت پرتغال: بهترین مکان دنیا برای زندگی و بازنشستگی پرتغال ستاره در حال طلوع سرمایه گذاران بین المللی صدور مجوز اقامت پرتغال به حد سه میلیارد یورو رسید دانشگاه پورتو، پرتغال پاسخ به مهمترین پرسش ها در مورد ویزای طلایی پرتغال برنامه ویزای طلایی پرتغال در مسیر موفقیت بیشتر آشنایی با پرتغال سال 2017 سالی طلایی برای برنامه ویزای طلایی پرتغال خریداران ملک در پرتغال شاهد افزایش قیمت ملکشان هستند. خرید ملک برای اجاره در اسپانیا و پرتغال اخذ ویزای طلایی پرتغال با خرید ملک به ارزش 500,000 یورو اقامت پرتغال از طریق سرمایه گذاری در خرید ملک هزینه ی زندگی در پرتغال اقامت پرتغال از طریق سرمایه گذاری خرید ملک اقامت پرتغال از طریق سرمایه گذاری در خرید ملک اقامت پرتغال از طریق سرمایه گذاری در خرید ملک زندگی در پرتغال مراقبت های بهداشتی در پرتغال الگاروه، پرتغال مالیات در پرتغال نقل مکان به پرتغال آب و هوا در پرتغال سرمایه گذاری در پرتغال
عضویت در کانال تلگرام شرکت مهاجرتی کنکاش