منطقه آلگاروه پرتغال، منطقه ای ایده آل برای اقامت در پرتغال است

منطقه آلگاروه پرتغال، منطقه ای ایده آل برای اقامت در پرتغال استالگاروه شهرت دیرینه ای به عنوان یکی از مقاصد برجسته برای تعطیلات تابستانی در میان اروپاییانی که در جستجوی نور آفتاب هستند و هم چنین یک مکان آرام در زمستان برای کسانی که به دنبال راهی برای فرار از سردترین ماههای اروپای شمالی هستند، دارد. مراقبت های درمانی و بهداشتی در این قسمت از جهان از استاندارد بین المللی برخوردار بوده و گردشگری پزشکی یک صنعت رو به رشد در این منطقه است.

اقامت پرتغال پاسپورت پرتغال


این دنیای قدیمی در ساحل اقیانوس اطلس یکی از بهترین مکان ها برای اقامت در پرتغال است. آلگاروه سرزمینی است با خیابانهای سنگ فرش شده، خانه های سفید کاری شده با دوغاب، و دودکش های فلز کاری شده که همه جا با مه و درخت های زیتون و بادام احاطه شده اند. آلگاروه، با  3,300 ساعت آفتاب درخشان در سال که تقریبا در مقایسه با هر جای دیگر در اروپا دارای بیشترین روز آفتابی است،  از آب و هوای خوبی برخوردار است. 100 مایل خط ساحلی آلگاروه با ساختارهای صخره ای تیز، تالاب ها، سواحل ماسه ای پهن مزین به پرچم های آبی انجمن سواحل امن و تفریحی اتحادیه اروپا می باشند. علاوه بر آن در کمتر از 100 مایل این منطقه، 42 زمین گلف وجود دارد و این منطقه به عنوان یک مقصد گلف بازی برجسته در قاره ی اروپا و جهان شناخته می شود.

الگاروه شهرت دیرینه ای به عنوان یکی از مقاصد برجسته برای تعطیلات تابستانی در میان اروپاییانی که در جستجوی نور آفتاب هستند و هم چنین یک مکان آرام در زمستان برای کسانی که به دنبال راهی برای فرار از سردترین ماههای اروپای شمالی هستند، دارد. مراقبت های درمانی و بهداشتی در این قسمت از جهان از استاندارد بین المللی برخوردار بوده و گردشگری پزشکی یک صنعت رو به رشد در این منطقه است.

هزینه ی زندگی در الگاروه

آلگاروه در پرتغال بهترین انتخاب برای زندگی آرام و بی دغدغه است. پرتغال از کم هزینه ترین ها کشورها در اروپای غربی برای زندگی بوده و به طور میانگین 30 درصد ارزان تر از هر کشور دیگری در قاره ی اروپا می باشد. یک زوج بازنشسته می توانند زندگی راحت اما کم هزینه ای را با مبلغی حدود 1,099 یورو در ماه داشته باشند و باهزینه مبلغ 1,780 یورو یا بیشتر  در ماه می توانید از یک زندگی کاملا مجهز در قلب اروپای کهن لذت ببرید.                                              

مهاجران در آلگاروه

آلگاروه در پرتغال محل سکونت بیش از 100,000 بازنشسته ی خارجی است. آلگاروه یک منطقه ی امن با نرخ پایین ارتکاب جرم و سبک زندگی پایدار برای مهاجران است. این مقصد گردشگری به یک اندازه نیازهای بازنشستگان و خانواده ها را به سبب فعالیت های گسترده ی فرهنگی، مبتنی بر طبیعت، ورزشی، پخت و پز و سایر فعالیت ها برآورده می کند. به سبب بهره مندی از بهترین سواحل و بهترین زمین های گلف اروپا و مردم صمیمی و خونگرم، آلگاروه در پرتغال مقصد بازنشستگی منتخب  بیش از 100,000 مهاجر مقیم از سراسر جهان است. شما می توانید به مهاجران زیادی که برای تنیس در باشگاه تنیس کاویرو گرد هم می آیند بپیونید. کاویرو هم چنین یک مرکز مجهز تبادل کتاب دارد که به ساکنین مهاجر و بازدیدکنندگان این امکان را می دهد که کتابهایی را که خوانده اند با کتابهای جدید معاوضه کنند. بسیاری از مهاجران بازنشسته در فعالیت های خیرخواهانه و جوامع محلی شرکت می کنند. هیچ محدودیت و کمبودی در زمینه ی فرصت هایی که به واسطه ی آنها بتوان به جامعه کمک کرد و موثر واقع شد وجود ندارد که این امر به جذب سریعتر شما در فرهنگ محلی کمک می کند. دوست شدن هم با مردم محلی و هم مهاجران آسان است. به لطف پیوندهای مستحکم فرهنگی و تاریخی پرتغال با انگلیس، زبان انگلیسی به صورت گسترده در پرتغال به  طور کلی  و بخصوص در آلگاروه بیشتر از آنچه که شما توقع دارید استفاده می شود.    
برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد برنامه اخذ اقامت سرمایه گذاری پرتغال با مشاوران ما در کنکاش تماس حاصل فرمایید.         


                

دفاتر شرکت کنکاش

دفتر تهران

placeتهران، خیابان عباس آباد، خیابان سرافراز، نبش خیابان اول، برج موج، طبقه 6، واحد 26
کدپستی: 1587653154
phone 021 - 88710588 --- 88710589 --- 88710590

دفتر پرتغال

placePraca Duque de Saldanha, 1 Edif. Atrium Saldanha, 7 Piso 1050-94 Lisbon | Portugal

دفتر آمریکا

place4771 Caminitos de los Cepillos, Bonsall, C A, 92003, USA
phone +1 - 310 405 5717
عضویت در کانال تلگرام شرکت مهاجرتی کنکاش