هر آنچه درباره برنامه اخذ پاسپورت دومینیکا باید بدانید

هر آنچه درباره برنامه اخذ پاسپورت دومینیکا باید بدانیدیکی از دلایلی که مردم پاسپورت دوم می گیرند تلاش برای رهایی از وابستگی مطلق به یک کشور خاص است. توصیه می شود که سرمایه گذاری های مالی خود را به انواع بازارها، دارایی ها و صنایع مختلف گسترش دهید. پاسپورت دوم پیشرفت سیاسی و اقتصادی را فراهم می کند و یک برنامه پشتیبان برای مواقع اضطراری محسوب می شود.

همه آنچه باید درباره برنامه اخذ پاسپورت دومینیکا از طریق سرمایه گذاری بدانید

مزایای تابعیت دوم و اخذ پاسپورت دومنیکا

یکی از دلایل اصلی که مردم پاسپورت دوم می گیرند تلاش برای خلاص شدن از وابستگی مطلق به یک کشور خاص است. همیشه توصیه می شود که سرمایه گذاری های مالی خود را به انواع بازارها، انواع دارایی ها و صنایع مختلف گسترش دهید. با این حال بیشتر مردم ریسک سیاسی را به فراتر از محدوده ی فعلی شان بسط نمی دهند. پاسپورت دوم پیشرفت سیاسی و اقتصادی را فراهم می کند و یک برنامه پشتیبان برای مواقع اضطراری محسوب می شود.

دلیل اصلی دیگر برای گرفتن پاسپورت دوم این است که امکان سفر بین المللی را آسانتر و خصوصی تر می کند. حتی اگر شما یک تاجر ثروتمند و قابل اعتماد و یا یک مسئول مهم دولتی باشید انجام سفرهای بین المللی با یک پاسپورت ضعیف بسیار دشوار است. سفر کردن با پاسپورت دوم دومنیکایی به فرد این اجازه را می دهد تا از بیشتر کشورهای  توسعه یافته ی جهان بدون نیاز به ویزای توریستی دیدن کند و این افزایش امکان سفر بین المللی  به بهبود کیفیت زندگی فرد کمک می کند. اگر فردی بخواهد در یک ملاقات کاری در هنگ کنگ حضور یابد، به تعطیلات در سوئیس برود، فرزندش را که در بریتانیا به دانشگاه می رود ملاقات کند و یا به یک بیمارستان در سنگاپور برود پاسپورت دومنیکا سفر سریع و بدون زحمت به اکثر کشورهای  جهان مدرن از جمله کل اتحاد یه ی اروپا و منطقه ی شنگن اروپا را فراهم می کند. حتی وقتی از کشوری دیدن می کنید که شهروندان دومنیکا را ملزم می کند که ابتدا ویزای توریستی بگیرند، دارندگان پاسپورت دومنیکا در مقایسه با مردم دیگر ملیت ها از موقعیت مطلوبی برخوردار هستند زیرا در مورد شرایط درخواست ویزا با سختگیری های کمتری مواجه شوند و معمولا خیلی راحت و سریع ویزا کشورهایی مانند کانادا، آمریکا یا استرالیا را بدست می آورند. گرفتن پاسپورت یک کشور مشترک المنافع مثل دومنیکا امکان به دست آوردن ویزای تجاری و یا مجوز اقامت در دیگر کشورهای مشترک المنافع مانند استرالیا و کانادا را نیز آسانتر می کند.


آیا مجبورم در دومینیکا زندگی کنم؟

هیچ نیازی به اقامت برای به دست آوردن پاسپورت دومنیکا از طریق سرمایه گذاری در این کشور وجود ندارد و متقاضیان حتی یک بار هم لازم نیست از دومنیکا دیدن کنند. وقتی که یک شخص پاسپورت و ملیت دومینیکا را بدست آورد هیچ اجباری برای رفتن به این جزیره به منظور حفظ تابعیت وجود ندارد و امکان تمدید پاسپورت دومنیکا به صورت غیر مشروط برای تمام شهروندان همیشه وجود دارد. با این حال دومنیکا یک کشور فوق العاده است و شهروندان جدید تشویق می شوند تا از این کشور دیدن کنند و برای کار، زندگی و تحصیل در این کشور بسیار مورد استقبال واقع می شوند. 

تابعیت دوگانه ی دومنیکا:

در بیشتر موارد، دارندگان پاسپورت دومنیکا می توانند پاسپورت دوم خود را که به تازگی به دست آورده اند، به عنوان یک راز نگه دارند از آنجایی که این فرایند کاملا محرمانه است و مطمئنا اطلاعات افشا نخواهد شد، مگر اینکه تلاش به سزایی صورت گیرد. کشور دومنیکا تابعیت دوگانه را کاملا به رسمیت می شناسد به این معنا است که دولت دومنیکا هرگز کسی را مجبور نخواهد کرد که تابعیت فعلی اش را باطل کند تا ملیت جدیدی به او اعطا شود و هرگز با دولت های خارجی تبادل اطلاعات ندارد. اسامی تابعیت موفق توسط کاندیداهای سرمایه گذاری در دومنیکا هیچ وقت بصورت علنی منتشر نخواهد شد. دولت دومنیکا حتی به افراد این اجازه را می دهد که بصورت قانونی نام خانوادگی خود را تغییر دهند زمانی که به مدت بیش از یک سال شهروند دومنیکا باشند. لطفا توجه کنید اگرچه داشتن پاسپورت دوم دومنیکا مجاز است اما تابعیت کشور فعلی یک شخص ممکن است محدودیت های داشته باشد که آنها را از گرفتن پاسپورت دوم منع کند.

پاسپورت دومنیکا:

پاسپورت دومنیکا از طریق سرمایه گذاری برای تابعیت هر بار به مدت ده سال اعتبار دارد و می توان آن را به صورت مادام العمر تمدید کرد. تابعیت در این کشور تحت هیچ شرایطی قابل ابطال نیست. پاسپورت دومنیکا که برای کودکان زیر 16سال صادر می شود به مدت 5 سال اعتبار دارد. حتی اگر برنامه تابعیت اقتصادی کارائیب سرانجام  بسته شود کسانی که تحت برنامه تابعیت می گیرند برای همیشه پاسپورت و ملیت دوم خود را حفظ می کنند که امکان سفر بین المللی راحت را به بیش از 119 کشور و سرزمین در سراسر جهان فراهم می کند. پاسپورت دومنیکا که اعتبار آن تمام شده و یا در حال تمام شدن است با پرداخت مبلغی اندک در هر کدام از کنسولگری ها، سفارت ها، دفتر کمیسیون عالی در سراسر دنیا و یا اداره  گذرنامه ی دومنیکا در روسو پایتخت این کشور قابل تمدید است. پاسپورت های دزدیده شده و یا آسیب دیده و یا پاسپورت های که صفحه ی خالی ندارند را می توان به راحتی در کنسولگری های دومینیکا در سراسر دنیا و یا اداره ی گذرنامه این کشور عوض کرد. نیازی نیست که یک آدرس دومنیکایی داشته باشید تا بتوانید پاسپورت خود را تمدید کنید می توانید از آدرس محل اقامتتان در هرجایی که هست بدون هیچ مشکلی استفاده کنید.

پیامدهای مالیاتی تابعیت دومنیکا:

دومنیکا به کارافرینان جهانی محیط کسب و کار مطلوب و نظام مالیاتی سخاوت مندانه ای عرضه می کند. شهروندان دومنیکا که در این کشور اقامت ندارند از یک وضعیت معاف از مالیات بر تمام درآمدهای خارجی و سود سرمایه نفع می برند و مشمول پرداخت مالیات بر هدیه، ارث و ثروت در کشور نمی شوند. جزیره ی دومنیکا انگیزه ها و مزایای مالیاتی دیگری نیز ایجاد می کند مواردی از قبیل ایجاد نکردن محدویدت برای سود شرکتی و یا سرمایه ی وارد شده، کمک هزینه ی های سخاوتمندانه به صادرات، تجارت بدون مالیات در کارائیب و معافیت کامل از مالیات های واردات. سیستم بانکداری خارجی به سرعت در حال گسترش است، تعداد رو به رشدی از مردم علاقمند به مشارکت در یک شرکت بانکداری بین المللی هستند به فکر ساخت شرکت خارجی در دومنیکا هستند. دولت منابع زیادی را برای بهبود بخش مالی سرمایه گذاری کرده است و علاقه ی زیاد به افتتاح یک حساب بانکی خارجی در دومنیکا گواهی بر این سیاست زیرساختی جدید است.

ارزانترین تابعیت از طریق برنامه ی سرمایه گذاری:

ما معتقدیم تابعیت دومنیکا از طریق سرمایه گذاری ارزش بهتری را بیش از هر برنامه ی تابعیت اقتصادی دیگر در جهان در اختیار سرمایه گذاران قرار می دهد. امروزه برنامه های مهاجرت و تابعیت از طریق  سرمایه گذاری زیادی وجود دارد. مالتا، قبرس، بلغارستان، اتریش، سنت کیتس و نویس و گرانادا همگی برنامه های اخذ تابعیت از طریق سرمایه گذاری را به شیوه های مختلف  ارائه می دهند. کانادا، بریتانیا، استرالیا، سنگاپور و ایالات متحده ی امریکا برنامه ها ی مهاجرت از طریق سرمایه گذاری را ارائه می دهند و اسپانیا، پرتغال، یونان برنامه های ویزای سرمایه گذار در اتحادیه ی اروپا را ارائه می دهند. با این حال گرفتن تابعیت دوم بسیار با ارزشتر از ویزای سرمایه گذاری است و برنامه های مهاجرتی از روش سرمایه گذاری امکان گرفتن فوری پاسپورت دوم را فراهم نمی کنند و برای اخذ پاسپورت این کشورها باید چند سال صبر کرد و در کشور مورد نظر مدت زمان خاصی را سکونت داشت. برنامه ی اخذ پاسپورت دوم دومینیکا، سنت کیتس و گرانادا گرفتن پاسپورت دوم قدرتمند را با هزینه ی کمتر از برنامه ی های تابعیت سرمایه گذاری را در حوزه های مشابه فراهم می کند. بسیاری از متخصصان دومنیکا را یکی از ارزانترین و آسانترین پاسپورت دوم در بین کشورهای که در زمینه ی اعطای تابعیت از طریق سرمایه گذاری معتبر هستند در نظر می گیرند. برنامه های کارآمد و ساختارمند، دومنیکا را به سهل الوصول ترین کشور برای اخذ تابعیت از طریق سرمایه گذاری تبدیل کرده است به شرطی که متقاضی سوپیشینه نداشته باشد و حسن شهرت داشته باشد.

درباره ی دومنیکا:

کشور مشترک المنافع دومنیکا یک کشور جزیره ای است که در دریای کارائیب واقع شده است. ابتدا توسط اسپانیایی ها کشف شد، برای اولین بار به استعمار فرانسه در آمد و به مدت بیش از دو قرن تحت کنترل بریتانیا بود، انگلیسی زبان رسمی کشور است و سیستم قانونی کشور براساس قانون کشور انگلیس است. کشور کوچکی که  70000نفر جمعیت دارد در سال 1978 مستقل شد و امروز خیلی نزدیک به بریتانیا مانده است. روسو پایتخت دومینیکا حدود 20000 نفر از جمعیت را در خود جای داده است و مرکز اقتصادی کشور است. چندین مرکز آموزشی برجسته در جزیره دومینیکا وجود دارد از جمله دانشگاه وست اندیز، دانشکده ی پزشکی دانشگاه روس، مرکز آموزشی و تحقیقاتی تراپیکال ارک بولد دانشگاه کلمسون و دانشگاه پزشکی ال سنتس. جمعیت محلی بیشتر آفریقایی تبار هستند به همراه تعداد کمی از جمعیت بومی کارائیب و یک جمعیت رو به رشد از تبار خاورمیانه ای، قفقازی و چینی. دومنیکا عضو سازمان ملل متحد، صندوق بین المللی پول، اتحادیه ی کارائیب، کشورهای مشترک المنافع، بانک توسعه ی کارائیب است. دومنیکا هم چنین در زوریخ(سوئیس)، دهلی نو (هند) ،اوتاوا(کانادا) و کازابلانکا در مغرب کنسولگری دارد.

پول رایج کشور دلار کارائیب شرقی است که به دلار امریکا به نرخ مبادله ای ثابت 2.70 دلار دومنیکا به 1 دلار امریکا گره خورده است. داشتن واحد پول ثابت که مستقیما به دلار امریکا گره خورده است ریسک چشم گیری را که افراد هنگام سرمایه گذاری خارجی با آن روبرو می شوند را از بین می برد. و نرخ مبادله ی ثابت می تواند برنامه ریزی خروج برای یک سرمایه گذاری ملکی در جزیره را راحت تر کند. لطفا توجه کنید که تمام معاملات مالی مربوط به برنامه اخذ پاسپورت دومنیکا به روش سرمایه گذاری و یا کمک بلاعوض به دولت دومینیکا صرفا با دلار امریکا انجام می شود.

دومنیکا که با نام مستعار (جزیره ی طبیعت) شناخته می شود یکی از زیباترین مکان ها بر روی زمین است با یک جنگل بارانی بکر، خط ساحلی شگفت انگیز و تعدادی چشمه های آب گرم طبیعی که به واسطه ی سرچشمه ی آتشفشانی آن است. اغلب گفته می شود که اگر کریستوفر کلمبوس امروز به کارائیب برگردد دومنیکا یکی از مکان هایی خواهد بود که متوجه می شود که چشم انداز بی نظیر آن دست نخورده و بکر باقی مانده است. علیرغم وسعت 750 کیلومتر مربعی اش، دومنیکا یک رویای ماجراجویی با بیش از 40000 هکتار پارک طبیعی و ذخایر جنگلی،365 رودخانه ی مختلف و جانورانی که کاملا مختص به این جزیره هستند مانند طوطی سیسرویی کمیاب که تصویر آن بر روی پرچم این کشور نقش بسته است می باشد. زیبایی کشور به حدی است که پارک ملی پیتونس ترواس مونره در فهرست میراث جهانی یونسکو ثبت شده است. به لطف محیط امن و پایدارش و فراوانی شکوه و عظمت طبیعی اش، درک این مسئله دشوار نیست که چرا از این کشور به عنوان یکی از شادترین مکان های جهان برای زندگی نام می برند. برای کسب اطلاعات بیشتر درباره دومنیکا به وب سایت رسمی دولت این کشور مراجعه کنید.

اقتصاد دومنیکا:

کشاورزی مدتها تکیه گاه اصلی اقتصادی کشور بود و تولید موز به صورت مستقیم و غیر مستقیم برای یک سوم نیروی کار جزیره اشتغالزایی می کرد. در یک دهه ی گذشته صنعت خدمات مالی دومنیکا به طور فزاینده ای مولد اقتصادی اصلی کشور شده است و از آنجایی که بخش بانکداری خارجی به روند رو به رشد خود ادامه می دهد، سهم صادرات قهوه و موز در تولید خالص داخلی روز به روز کمتر می شود. ماهی گیری نیز نسبتا نقش مهمی در اقتصاد محلی ایفا می کند و حدودا برای 2000 نفر اشتغالزایی کرده است در حالی که جنگلداری و معدن فرصت های شغلی اندکی را فراهم می کند. سرانه تولید خالص داخلی به ازای هر نفر در حال حاضر 14800 دلار امریکا است.

حق رای:

برنامه ی سرمایه گذاری شهروندی به شرکت کنندگان موفق تقریبا حقوق یکسان با افرادی که در خود جزیره متولد شده اند را می دهد از جمله برخورداری از حق رای برای انتخابات سیاسی.

یک نماینده ی رسمی اخذ تابعیت دومنیکا چه کمکی می تواند بکند؟

نمایندگان عالی رتبه ی مجاز برنامه ی اخذ تابعیت دومنیکا از طریق سرمایه گذاری تکمیل صحیح و درست، فرم درخواست مشتری را تضمین می کنند، در امر آماده سازی مدارک تکمیلی مورد نیاز کمک می کنند و تمام مکاتبات لازم با دولت را به نیابت از متقاضی انجام می دهند. تابعیت اقتصادی در دومنیکا فقط از طریق نماینده ی مجاز برنامه امکان پذیر است. بیشتر نمایندگان مجاز بخش تابعیت از طریق سرمایه گذاری وکلای قانونی هستند که بیشتر آنان تحصیل کرده ی کانادا، امریکا و اروپا هستند.

آیا باید در دومنیکا ملک بخرم یا به صندوق دولتی کمک کنم؟

متقاضیان اخذ تابعیت از طریق سرمایه گذاری در دومنیکا می توانند قوانین مالی برنامه را یا از طریق  خرید املاک تایید شده در کشور و یا اعطای پول نقد به صندوق دولت برآورده کنند. هیچ کدام از این دو مورد ضرورتا بر دیگری برتری ندارد اما هر کدام می تواند در مقایسه با دیگری مزایای خاص خود را داشته باشد. برای این که به شما کمک کنیم که تحلیلی از سود-هزینه ی هر مورد داشته باشید تا احتمال اجرای آن را مشخص کنیم لیست مزایا و معایب آنها را در زیر اورده ایم.

کمک به صندوق دولت دومنیکا:

مزیت اصلی تبدیل شدن به شهروند دومنیکا از طریق اعطای کمک مالی به صندوق دولت این کشور این است که پول کمتری پرداخت می کنید مخصوصا برای افرادی که به تنهایی درخواست می دهند. یک نفر متقاضی به تنهایی بعد از پرداخت 100000دلار امریکا صلاحیت لازم برای گرفتن پاسپورت کشور مشترک المنافع دومنیکا را کسب می کند و آن را تبدیل به ارزانترین برنامه ی پاسپورت دوم می کند که امروزه برای یک فرد مجرد موجود است. این متقاضی تک نفره اگر بخواهد از راه خرید ملک اقدام کند باید در مجموع مبلغ  250000دلار امریکا بپردازد،200000دلار برای ملک در جزیره و 50000دلار برای هزینه های دولتی. یک زن و شوهر به همراه دو فرزندشان(زیر 18سال) می توانند با پرداخت 200000 دلار به صندوق دولت صلاحیت اخذ تابعیت را بگیرند در حالی که برای برای اخذ تابعیت از طریق خرید ملک باید 275000 دلار بپردازند.

سرمایه گذاری در پروژه های تایید شده دولت دومنیکا:

تا کنون بزرگترین مزیت برای برآورده کردن معیارهای سرمایه گذاری از طریق برنامه ی اخذ پاسپورت دومنیکا از طریق سرمایه گذاری در پروژه های تایید شده دولت دومنیکا  این است که هزینه  قابل برگشت است و سوخت نمی شود. 36 ماه بعد از آنکه ملک واقعی تایید شده را خریداری کردید الزام اخذ تابعیت از طریق سرمایه گذاری را تحقق بخشیده اید و می توانید سهم خود را بفروشید. هم چنین مقدار پولی که باید برای خرید ملک در دومنیکا به منظور اخذ پاسپورت بپردازید در مقایسه با دیگر کشورهای منطقه  که برنامه اخذ تابعیت از طریق سرمایه گذاری را ارائه می دهند و حداقل برای خرید ملک باید 400000 دلار امریکا بپردازید ،بسیار کمتر است. برنامه ی تابعیت اقتصادی دومنیکا اخیرا هزینه های دولتی برای خرید ملک را کاهش داده است. در سال 2017 هم چنین محتمل است که معیارهای اعطای پول به صندوق دولت به طور چشمگیری افزایش خواهد یافت همانطور که برای 1 اگوست 2016 برنامه ریزی شده بود. در بسیاری از موقعیت ها، مجموع هزینه های گرفتن پاسپورت دومنیکا با سرمایه گذاری در ملک با مقدار پولی که متقاضی باید به صندوق دولت بپردازد برابری می کند. بنابراین اخذ تابعیت دومنیکا از راه سرمایه گذاری در پروژه های تایید شده دولت دومنیکا می تواند ارزش فوق العاده ای داشته باشد وقتی که با راه کمک به دولت مقایسه می شود چرا که بیشتر سرمایه قابل برگشت است. به عنوان مثال متقاضی اصلی و همسر به همراه دو فرزندشان می توانند قوانین سرمایه گذاری را با خرید حداقل  200000 دلار ملک واقعی و پرداخت 35000 دلار هزینه های برآورده شده که بیشتر این پول بعد از سه سال قابل برگشت است. اگر زوج راه کمک به صندوق دولت را رفته باشند در ابتدا  35000 دلار پس انداز می کنند اما نمی توانند 200000 دلار که برای سرمایه گذاری ملک بوده است را پس بگیرند. افرادی که سرمایه گذاری در پروژه های تایید شده دولت دومنیکا برای گرفتن تابعیت از طریق سرمایه گذاری را انتخاب می کنند مجازند تا ملک خریداری شده را تحت عنوان برنامه ی اخذ پاسپورت دوباره بفروشند پس از آنکه به مدت پنج سال آن را در اختیار داشتند. با وجود چنین استراتژی خروجی سرمایه گذاران می توانند  پول خود را دوباره به دست آورند. پروژه های تاییده شده ی اعطای تابعیت از طریق سرمایه گذاری معمولا تفرجگاههای مجللی هستند که مالکیت محدود را ارائه می دهند و بخصوص برای متقاضیان گرفتن تابعیت و پاسپورت دومینیکا از طریق سرمایه گذاری فعالیت می کنند. همزمان که تقاضا برای تابعیت دومنیکا از روش سرمایه گذاری افزایش می یابد، ملک تایید شده از طریق واحد اعطای تابعیت از طریق سرمایه گذاری احتمالا از لحاظ ارزش در مقایسه با املاک تاییده نشده سریعتر مورد توجه خریداران قرار می گیرند. از سال 2015 دارندگان پاسپورت دومنیکا نیازی به ویزای شنگن برای بازدید از کشورهای اتحادیه ی اروپا ندارند. اگرچه چنین برنامه های به صورت رسمی اعلام نشده است بسیاری از افراد کارآزموده و باتجربه در صنعت معتقدند که اکنون تنها مسئله ی زمان مطرح است تا الزامات اعطای تابعیت از طریق سرمایه گذاری در املاک واقعی به طور چشمگیری افزایش یابد. اگر حداقل مبلغ خرید ملک واقعی افزایش یابد منطقی به نظر می رسد که تصور کنیم که ارزش پروژه های تایید شده ی فعلی تحت عنوان برنامه ی سرمایه گذاری فورا افزایش یابد. این بدین معناست که سال 2017 مقطعی استثنائی برای سرمایه گذاری در زمینه ی املاک در دومنیکا است که توسط واحد اعطای تابعیت از طریق سرمایه گذاری تایید شده است.

چند نفر افراد وابسته می توانند در یک فرم درخواست باشند؟

یک فرم درخواست تابعیت اقتصادی دومنیکا می تواند تعداد نامحدودی از افراد وابسته ی واجد شرایط را در خود بگنجاند که به سرمایه گذار این اجازه را می دهد که تمام اعضای خانواده اش را صرفنظر از تعداد فرزندانش در فرم درخواست بگنجاند. در حالی که هیچ محدودیتی برای تعداد افراد وابسته که به دنبال کسب تابعیت از طریق برنامه ی سرمایه گذاری در دومنیکا هستند وجود ندارد فقط افرادی که کاملا توسط متقاضی اصلی حمایت می شوند مناسب و واجد شرایط هستند. حداکثر سن برای فرزندان وابسته تا 28 سال افزایش یافته است که آن را به یکی بالاترین ملاک های سنی در صنعت اخذ تابعیت از طریق سرمایه گذاری تبدیل کرده است. حداقل سن برای والدین وابسته و یا پدربزرگ و مادربزرگ وابسته به 55 سال کاهش یافته است.

کدامیک از اعضای خانواده را می توان وابسته قلمداد کرد؟

بر اساس قوانین برنامه ی تابعیت اقتصادی دومنیکا، یک فرد وابسته ی واجد شرایط:

-همسر متقاضی اصلی

-فرزند متقاضی اصلی و یا همسرش که کمتر از 18 سال سن دارد

-فرزند متقاضی اصلی و یا همسرش که بطور کامل توسط والدینش حمایت می شود وبین 18 تا 28 سال سن دارد و از سن 18 سالگی در یک موسسه ی آموزش عالی حضور یابد

-دختر مجرد متقاضی اصلی که با والدینش زندگی می کند  و توسط آنان حمایت می شود و کمتر از 28 سال سن دارد

-فرزند متقاضی اصلی و یا همسرش که کاملا توسط والدینش حمایت می شود که بالای 18 سال سن دارد و مشکل جسمی و یا ذهنی دارد

-والدین و یا پدربزگ و مادر بزرگ متقاضی اصلی و یا همسرش که با متقاضی اصلی زندگی می کنند و توسط او کاملا حمایت می شوند و بالای 55 سال سن دارند

بر اساس قوانین یک بچه را می توان هم از لحاظ قانونی و هم از لحاظ بیولوژیکی به فرزندخواندگی پذیرفت.

آیا پذیرش من تضمین شده است؟

قبل از گذراندن شرایط مدنظر هیچ تضمینی وجود ندارد که خانواده ی که به دنبال اخذ تابعیت و پاسپورت دومنیکا هستند به صورت خودکار پذیرفته شوند حتی اگر خیلی ثروتمند باشند. کمکهایی که به صندوق دولت می شود در یک حساب سپرده قرار می گیرد با این حال اگر درخواست پذیرش یک متقاضی توسط مقامات بخش مهاجرت دومنیکا به هر دلیلی رد شود، کمک مالی متقاضی به طور کامل و تنها با کسر هزینه ی درخواست پذیرش دولت به سرعت به متقاضی برگردانده می شود.

پروازهای مستقیم به فرودگاه دومنیکا

فرودگاه بین المللی اصلی در دومنیکا ملویل هال است جایی که تمام خطوط هوایی تجاری آنجا فرود می آیند و محل فرود بیشتر افرادی که از طریق هوایی برای بازدید از جزیره می آیند است. فرودگاه ملویل هال در شمال شرقی جزیره واقع شده است و یک ساعت از روسو پایتخت فاصله دارد. یک فرودگاه دوم و کوچکتر و بین المللی در جزیره وجود دارد.فرودگاه کین فیلد خارج از روسو واقع شده است و عمدتا توسط افرادی که با جت شخصی وارد این کشور می شوند استفاده می شود.

بسیاری از افرادی که از بیرون کارائیب به دومنیکا پرواز می کنند از طریق مراکز فرودگاهی در مارتینیک، انتیگوا، سنت مارتن، پورتوریکو، باربادوس یا گوادلوپ به جزیره وصل می شوند. پروزاهای دومنیکا از طریق خطوط هوایی سی بورن، وین ایر، هومینگ برد ایر،لیات ایرلاین و ایرسان شاین ارائه می شود.

بازدید از دومنیکا از طریق دریا

دومنیکا مقصدی بسیار پرطرفدار برای کشتی های تفریحی است که سالانه صدها هزار کشتی تفریحی گردشگری از طریق اسکله ی قایق تفریحی کابریتس، اسکله ی قایق تفریحی روسو و خلیج وود بریج وارد کشور می شوند. قایق های 300 و 400 نفره مرتب بین دومنیکا و کشورهای همسایه مانند گوادلوپ، مارتینیک و سنت لویس سفر می کنند. قایق های بادبانی مرتب به کشور رفت و آمد می کنند. دومنیکا بندرهای زیادی دارد از جمله چند بندر که می توانند قایق های بادبانی تجملی را در خود جای دهند.

آیا فرزندان من که در آینده متولد می شوند پاسپورت دومنیکا می گیرند؟

فرزندان تازه متولد شده ی دارندگان تابعیت دومنیکا صلاحیت دریافت تابعیت دومنیکایی را دارند و نیازی به سرمایه گذاری بیشتر نیست. فقط 200 دلار هزینه ی پردازش دولتی برای اعطای تابعیت دومنیکا به بچه های تازه متولد شده وجود دارد، تا زمانی که سن فرزند زیر 5 سال باشد می توان برای اخذ پاسپورت دومینیکا برای او اقدام کرد.

مدارک لازم برای اخذ تابعیت از طریق سرمایه گذاری

برنامه ی تابعیت اقتصادی در دومنیکا به یک درخواست جدید نیاز دارد که با چندین فرم و تعداد زیادی از مدارک شخصی پشتیبانی می شود. مدارک موردنیاز شامل یک پرسشنامه ی پزشکی است که توسط یک متخصص پزشکی معتبر  می شود و یک فرم شفاف سازی جامع که توسط دفتر اسناد رسمی تایید و امضاء می شود. متقاضیانی که به صندوق اقتصادی دولت کمک مالی می کنند باید یک توافقنامه ی سرمایه گذاری امضا کنند و بصورت رسمی موافقت خود با پرداخت مبلغ تعیین شده ظرف سی روز بعد از دریافت تایید اصلی از طرف واحد اخذ تابعیت از طریق سرمایه گذاری را اعلام کنند. مدارک موردنیاز برای برنامه ی درخواست تابعیت از طریق سرمایه گذاری شامل موارد زیر است:

-کپی برابر اصل پاسپورت های فعلی

-کپی برابر اصل گواهی تولد(همه ی متقاضیان)

-گواهی پلیس کشور محل تولد و محل سکونت

-یک معرف شغلی

-دو معرف شخصی

-گواهی ازدواج(اگر مرتبط است)

-نامه ی مرجع بانک

-نامه ی اشتغال(اگر مرتبط است)

-بیانیه های مالی حسابرسی شده شغلی (اگر مرتبط است)

-دیپلم دانشگاه و یا کالج (توسط دفتر اسناد رسمی امضاء شده باشد)

- تاییدیه و یا اعلام منابع درآمد

-اظهارنامه ی مالیاتی جدید

-رزومه

-گزارش دقیق پیشینه ی شغلی

-8 قطعه عکس پاسپورتی برای هر متقاضی


مدارک پشتیبانی که به انگلیسی نیستند باید توسط یک مترجم رسمی حرفه ای ترجمه شود و تایید و امضاء شوند. یکی از والدین و یا قیم قانونی باید به جای تمام متقاضیان کمتر از 18 سال امضاء کند. معرف شخصی باید حداقل به مدت 5 سال شما را بشناسد و نباید یکی از اعضای خانواده ی خودتان باشد. معرفهای شغلی باید حداقل به مدت سه سال با شغل شما آشنا باشند. نامه ی توصیه نامه ی بانک باید توسط یک مسئول بلندپایه ی بانک امضاء شود و شامل تمام اطلاعات آن موسسه باشد. نامه های درخواست تابعیت که دلیل درخواست شما برای تابعیت دومنیکا ازطریق سرمایه گذاری را ذکر می کند باید همیشه خطاب به نخست وزیر افتخاری باشد. یک گواهی عدم سوء پیشینه ی اصلی باید توسط یک موسسه ی حقوقی برای تمام افراد بالای 16 سال تهیه شود و اثر انگشت داشته باشد. برای بچه های 12 تا 15 ساله  یک تاییدیه توسط والدین که تایید کند که بچه سوء پیشینه ندارد، مورد دنیاز است. یک دفتر اسناد رسمی باید عکس های پاسپورت را با این جمله تایید کند"من تایید می کنم که این شبیه " که بعد از ان اسم شخص می آید.

بانکداری خارجی دومنیکا:

بانک های خارجی دومنیکا در ذیل،توسط واحد خدمات مالی ملی در ژانویه ی 2017ثبت شده است.

- ارتن بانک کورپریشن

- باندنیا بانک اند تراست اینس

- بانک دنیا ال تی دی

- بانک بارنت کاپیتال

- بانک اینوست منت کسیدرال

- بانک کامن ولث

- بانک فورت اینس

- ای بانک کورپریشن

- اینتراوشنیک بانک او کارائیبین اینس

- ان ای اس او بانک ای ان اس

- لیمیتد بانک پاکسوم

- استاندارد کمرس بانک ال تی دی

- زوما بانک کورپریشن

لطفا توجه فرمایید:فقط به صرف اینکه ما لیست بانک های خارجی دومنیکا را آورده ایم به این معنی نیست که ما به هر شیوه ای رسمی از آنها حمایت می کنیم. بانک های خارجی که لیست آنها در بالا آورده شده است مستقیما از سایت دانشگاه ایالتی کالیفرنیا گرفته شده است و به ترتیب الفبا لیست شده است. لطفا توجه داشته باشید که تعدادی از این بانک های خارجی ممکن است توسط واحد خدمات مالی دومنیکا منطبق با استاندارد های قانونی شناخته نشود.

آیا پاسپورت دومنیکا قابل فروش است؟

رسانه های خبری هراز گاهی مدعی می شوند که مردم می توانند فقط با پرداخت پول، پاسپورت دومینیکا را بخرند، واقعیت این است که تابعیت اقتصادی در کشور مشترک المنافع دومنیکا به خوبی مدون شده است و کاملا قانونی است و کاملا با فروش مستقیم پاسپورت متفاوت است، تنها افرادی می توانند موفق به اخذ پاسپورت دومینیکا از روش کمک بلاعوض به دولت و یا سرمایه گذاری در دومینیکا شوند که هیچ گونه سوء سابقه ای در دنیا نداشته باشند و ثروت خود را از راه درست و قانونی کسب کرده باشند و آزمایشات پزشکی انجام دهند و دارای بیماری های عفونی خطرناک نباشند. اگر تمایل به دانستن این که چگونه می توانید به شهروند دومنیکا تبدیل شوید هستید، با ما تماس بگیرید.

کشور مشترک المنافع دومنیکا در مقابل جمهوری دومنیکن: تابعیت از طریق سرمایه گذاری  

به دلیل تشابه اسمی و جغرافیایی، تعدادی از مردم کشور مشترک المنافع دومنیکا را با کشور کاملا غیرمرتبط جمهوری دومنیکن اشتباه می کنند. این دو کشور یکی نیستند. اگرچه هر دو کشور آب و هوا و سواحل فوق العاده ای دارند. هیچ برنامه ی اخذ تابعیت از طریق سرمایه گذاری برای دومنیکن وجود ندارد و تا جایی که ما می دانیم هیچ برنامه ی ویزای سرمایه گذاری ارائه نمی دهد. به همین دلیل ما باید فرض کنیم بیشتر مردمی که به دنبال برنامه ی اخذ تابعیت از طریق سرمایه گذاری برای جمهوری دومنیکن هستند در واقع به دنبال برنامه ی اخذ تابعیت و پاسپورت دومنیکا هستند که یکی از قدیمی ترین و معروف ترین برنامه های پاسپورت دوم در جهان است. لطفا توجه کنید که پاسپورت جمهوری دومنیکن به طور قابل ملاحظه ای قدرت کمتری از پاسپورت کشور مشترک المنافع دومنیکا دارد و مسافرت بدون ویزا به هیچ کدام از کشورهای اتحادیه ی اروپا را فراهم نمی کند. به همین دلیل حتی اگر برنامه ای تحت عنوان اخذ تابعیت از طریق سرمایه گذاری جمهوری دومنیکن وجود داشت تقریبا به همان اندازه برای مسافران بین المللی جذاب نبود.

سفر به اروپا

تابعیت دوم دومنیکا می تواند سفر بین المللی به اتحادیه ی اروپا را آسان کند. بدون پاسپورت دومنیکا کسانی که عضو اتحادیه ی اروپا نیستند به ویزا نیاز دارند تا بتوانند از کشورهای اروپایی مثل بریتانیا و آلمان دیدن کنند. برنامه ی تابعیت فوری دومنیکا ارزش مالی زیادی برای سرمایه داران دارد و با داشتن پاسپورت دوم دومنیکا صاحبان مشاغل به راحتی می توانند به اتحادیه ی اروپا سفر کنند بدون نیاز به ویزای بریتانیا و ویزای شنگن. امکان اقدام تحت برنامه ی اخذ تابعیت و پاسپورت دومنیکا از طریق سرمایه گذاری برای اشخاص معتبر از تمام کشورهای جهان وجود دارد .


برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد اخذ پاسپورت دومینیکا از روش سرمایه گذاری با مشاوران ما در کنکاش تماس حاصل فرمایید.


 

مطالب مرتبط با هر آنچه درباره برنامه اخذ پاسپورت دومینیکا باید بدانید

جایگاه نخست دومینیکا در بین کشورهای ارائه دهنده ی برنامه ی اخذ تابعیت از طریق سرمایه گذاری تغییرات جدید در برنامه ی اخذ تابعیت از طریق سرمایه گذاری دومنیکا هر آنچه درباره برنامه اخذ پاسپورت دومینیکا باید بدانید با دومینیکا بیشتر آشنا شویم- قابل توجه متقاضیان اخذ پاسپورت دومینیکا سوالات رایج درباره دومینیکا و برنامه اخذ تابعیت و پاسپورت دومینیکا از طریق سرمایه گذاری سوالات رایج درباره برنامه اخذ پاسپورت دومینیکا از طریق سرمایه گذاری تجربیات من درباره خرید پاسپورت دوم از کشور دومینیکا اصلاحات برنامه اخذ تابعیت و پاسپورت دومینیکا از طریق سرمایه گذاری خانواده های بیشتری را جذب می کند تغییرات جدید در مورد برنامه ی دریافت پاسپورت دومینیکا از طریق سرمایه گذاری اسناد و مدارک لازم برای شهروندی و پاسپورت کشور مشترک المنافع دومینیکا از طریق سرمایه گذاری مزایای شهروندی و اخذ پاسپورت دومینیکا ارزان ترین انتخاب برای شهروندی دوم: پاسپورت دومینیکا مبلغ سرمایه گذاری برنامه اخذ پاسپورت دومینیکا افزایش نخواهد یافت برنامه اخذ پاسپورت دومینیکا از طریق سرمایه گذاری اول ماه آگوست 2016 گران خواهد شد. ورود بدون ویزای اتباع دومینیکا و گرانادا به حوزه شنگن و افزایش متعاقب قیمت برنامه اخذ پاسپورت دومینیکا و پاسپورت گرانادا پاسپورت دومینیکا اقتصاد دومینیکا زندگی در دومینیکا آب و هوای دومینیکا آشنایی با دومینیکا- قابل توجه متقاضیان اخذ پاسپورت دومینیکا
عضویت در کانال تلگرام شرکت مهاجرتی کنکاش