اخذ اقامت در لیسبون پرتغال، شهری با گذشته ی رمانتیک و آینده ی نویدبخش

اخذ اقامت در لیسبون پرتغال، شهری با گذشته ی رمانتیک و آینده ی نویدبخشبه منظور اخذ اقامت پرتغال می توان در پرتغال ملک خرید و به این ترتیب هم محلی برای زندگی داشت و هم اقامت این کشور زیبا را به راحتی و در مدت کمتر از یکسال بدست آورد. تنها با ماندن یک هفته در سال در پرتغال می توان اقامت پرتغال را حفظ کرد و پس از شش سال نیز پاسپورت پرتغال را بدست آورد.

اقامت پرتغال پاسپورت پرتغال

انسان معمولا در شهرهایی که پیشینه و قدمتی طولانی دارند احساس راحتی می کند و لیسبون قدمتی طولانی دارد.

این شهر در تاگوس یکی از قدیمی ترین شهرهای اروپای غربی در اصل مرکز اصلی تجارت فینیقی ها بود. با این حال در قرن 16 و 17 این شهر رونق یافت. بناهای باشکوهی در طول این دوره ی طلایی اکتشاف ساخته شد مانند صومعه ی جرونیومس و برج بلم و در قسمت ساحل پراکا دو کومرسیو.

وقتی انسان در طول اولین سفر به لیسبون از طریق این طاق نصرت وارد این بنای بزرگ می شود مکث می کند. عظمت، شکوه و ارتفاع ساختمانهای که از سه طرف شما را احاطه می کنند نفس شما را بند می آورد مخصوصا وقتی که برای اولین بار انها را می بینید.

"تصور کنید چه حسی به شما دست می دهد در نقطه ای ایستاده اید در 500 سال قبل.

فعالیت،تجارت و پول را تصور کنید. از حدود 500 سال پیش پرتغال فرهنگ خود را به 4 گوشه ی جهان منتقل کرده است و آسیا، آمریکای جنوبی، آفریقا و جزایر آتلانتیک را  مستعمره ی خود کرده است و سپس از این سرزمین های دورافتاده ثروت زیادی بدست آورد که بیشتر آن در زمینه ی پیشرفت آنچه که امروز به عنوان یکی از پرافتخارترین شهرهای جهان است صرف شد.

لیسبون به مدد موقعیت جغرافیایی و راهبردی اش در دهانه ی رود تاگوس به لیسبون امروزی بدل شد. همانطور که از موسیقی پرطرفدار فادو مشخص است لیسبون همیشه عاشق رودخانه ی تاگوس بوده است زیرا این رودخانه شاهراه شهر به دریا می باشد و پرتغال بیشتر خود را با این رودخانه می شناسد.

در زبان پرتغالی واژه ای وجود دارد که در هیچ زبان دیگری وجود ندارد.این واژه سوداد است که به معنی دلتنگ شدن، حسرت خوردن برای چیزی است. این واژه یک اسم است و فعل نیست و از احساس یک زن برای شوهرش که برای مدت طولانی به دریا می رود بوجود آمده است.

و این واژه با یک واژه ی مهم دیگر ارتباط دارد با کلمه فادو به معنی سرنوشت.

فادو نام موسیقی سنتی پرتغال نیز است.

بیشتر مردم جهان پرتغال را به عنوان حاشیه ی اروپا می شناسند. اما پرتغالی ها به نقشه ی جهان نگاه می کنند و خود را در مرکز جهان می بینند.

برای پرتغالی ها دریا بخشی از سرزمین پرتغال است. بنابراین برای پرتغالی ها ،پرتغال یک کشور وسیع و پهناور است.

پرتغال کشوری کوچک با تاریخچه ای رنگارنگ است که قلب رمانتیک بزرگی دارد.

لیسبون یک شهر زیبا و اصیل است که ساختمان های قدیمی و سنگی سبز رنگش  بوسیله ی پارک ها و باغ های رسمی  با فواره های پیچیده جدا می شوند.

پیاده رو ها، جاده ها که با سنگ فرشهای کوچکی که رنگهای متضادی دارند پوشانده شده است تا الگوهای پیچیده و صحنه های به شکل دریا درست کند که شبیه آثار هنری هستند.

از آنجایی که ما به راحتی جذب تاریخ رمانتیک لیسبون می شویم، بسیاری افراد دنبال فرصتی هستند تا بتوانند در آنجا ساکن شوند. ارزش ملک در بعضی از مناطق 20 درصد بیشتر از پارسال است و این روند افزایشی ادامه دارد، بسیاری عقیده دارند که خرید ملک در کشور پرتغال یک سرمایه گذاری امن است که به این ترتیب هم می توان سود کرد و هم اقامت کشور زیبا و با قدمت پرتغال در اروپا را کسب کرد.

به منظور اخذ اقامت پرتغال می توان در پرتغال ملک خرید و به این ترتیب هم محلی برای زندگی داشت و هم اقامت این کشور زیبا را به راحتی و در مدت کمتر از یکسال بدست آورد.

کشور پرتغال قوانین بسیار سهلی در مورد حداقل زمان مورد نیاز برای اقامت در پرتغال به منظور دریافت اقامت دائم و پاسپورت پرتغال ارائه می دهد و این دلیل دیگری برای محبوبیت این برنامه اقامت در اروپا می باشد. تنها با ماندن یک هفته در سال در کشور پرتغال می توان اقامت پرتغال را حفظ کرد و پس از 5 سال نیز پاسپورت پرتغال را بدست آورد.

برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد اخذ اقامت پرتغال از طریق خرید ملک با مشاوران ما در کنکاش تماس حاصل فرمایید.
دفاتر شرکت کنکاش

دفتر تهران

placeتهران، خیابان عباس آباد، خیابان سرافراز، نبش خیابان اول، برج موج، طبقه 6، واحد 26
کدپستی: 1587653154
phone 021 - 88710588 --- 88710589 --- 88710590

Portugal Office

placePraca Duque de Saldanha, 1 Edif. Atrium Saldanha, 7 Piso 1050-94 Lisbon | Portugal

USA Office

place4771 Caminitos de los Cepillos, Bonsall, C A, 92003, USA
phone +1 - 310 405 5717
عضویت در کانال تلگرام شرکت مهاجرتی کنکاش