قوانین جدید برنامه ویزای طلایی پرتغال تا ژانویه ۲۰۲۲ اعمال نخواهد شد

قوانین جدید برنامه ویزای طلایی پرتغال تا ژانویه ۲۰۲۲ اعمال نخواهد شدتا وقتی که قوانین جدید اعمال شود، متقاضیان همچنان می توانند در کلانشهرهای لیسبون و پورتو و در مناطق ساحلی مانند آلگاروه ملک خریداری کنند و برای اقامت اقدام کنند.

وانین جدید برنامه ویزای طلایی پرتغال تا ژانویه ۲۰۲۲ اعمال نخواهد شد

با تصویب قوانین مربوط به ویزای طلایی پرتغال (برنامه اخذ اقامت پرتغال از طریق سرمایه گذاری) در سال ۲۰۱۲ و علاقه ای که از همان اول به این برنامه نشان داده شد، ما یک تیم مخصوص برای رسیدگی به پرونده های پرتغال ایجاد کردیم. کنکاش در حال حاضر یکی از شرکت های حقوقی پیشرو در زمینه ویزای طلایی است و تا به حال به تعداد زیادی از سرمایه گذاران و خانواده های آن ها کمک کرده تا به بهترین صورت اقامت این کشور اروپایی را بدست آورند. اما خدمات ما تنها محدود به اخذ اقامت اولیه این کشور نمی شود. در مراحل بعدی که متقاضی می تواند برای اخذ اقامت دائم و پاسپورت پرتغال اقدام کند، شرکت کنکاش باز هم به کمک مشتری های خود می آید تا در این مرحله هم تجربه خوبی برای آن ها رقم بزند.

از آن جایی که چندین بار از ما خواسته شده درباره تغییرات اخیر ویزای طلایی، که در ۲۲ دسامبر سال ۲۰۲۰ تصویب شد، نظر خود را اعلام کنیم، چندین جنبه وجود دارد که بهتر است به آن پرداخته شود.

در ابتدا لازم به ذکر است که برخلاف آنچه در مرحله اول توسط دولت پرتغال اعلام شده بود، این اصلاحات فقط برای درخواست هایی قابل اجرا خواهد بود که پس از اول ژانویه ۲۰۲۲  سابمیت می شوند. این بدان معنی است که تا آن زمان قوانین و الزامات قبلی قابل اجرا خواهند بود.

طبق اصلاحات جدید حداقل مبلغ مورد نیاز برای سرمایه گذاری در املاک پرتغال ثابت است (۵۰۰ هزار یورو و ۳۵۰ هزار یورو برای بازسازی املاک)، اما این سرمایه گذاری باید فقط در برخی مناطق واجد شرایط (مناطق داخلی) انجام شود.

لازم به توضیح است که محدودیت های جغرافیایی فقط در مورد املاک مسکونی اعمال خواهد شد و سرمایه گذاری در انواع دیگر املاک همچنان در هر کجای کشور امکان پذیر خواهد بود.

باید به این نکته هم توجه کرد که تا وقتی که قوانین جدید اعمال شود، متقاضیان همچنان می توانند در کلانشهرهای لیسبون و پورتو و در مناطق ساحلی مانند آلگاروه ملک خریداری کنند و برای اقامت پرتغال اقدام کنند.

این تغییرات مانع تمدید اقامت افرادی که با قوانین قبلی اقدام کرده اند، نمی شود و این افراد می توانند طبق قوانین قبلی کارت اقامت خود را تمدید کنند. همچنین، امکان افزودن اعضای خانواده به پرونده های جاری متقاضیان اصلی وجود دارد. به بیان ساده، کلیه سرمایه گذارانی که درخواست های خود را طبق قوانین موجود ارسال کرده اند، می توانند اقامت خود را با همان شرایط لازم در زمان درخواست اولیه تمدید کنند.

بنابراین، تمام افرادی که تا ۳۱ دسامبر ۲۰۲۱ درخواست خود را سامبیت کنند، می توانند با قوانین قبلی پیش بروند.


برای مشاوره رایگان و کسب اطلاعات بیشتر در مورد برنامه سرمایه گذاری پرتغال با مشاوران کنکاش تماس حاصل فرمایید.دفاتر شرکت کنکاش

دفتر تهران

placeتهران، خیابان عباس آباد، خیابان سرافراز، نبش خیابان اول، برج موج، طبقه 6، واحد 26
کدپستی: 1587653154
phone 021 - 88710588 --- 88710589 --- 88710590

Portugal Office

placePraca Duque de Saldanha, 1 Edif. Atrium Saldanha, 7 Piso 1050-94 Lisbon | Portugal

USA Office

place4771 Caminitos de los Cepillos, Bonsall, C A, 92003, USA
phone +1 - 310 405 5717
عضویت در کانال تلگرام شرکت مهاجرتی کنکاش