‌آمار و ارقامی در مورد پرتغال

‌آمار و ارقامی در مورد پرتغالمورد توجه علاقمندان اخذ اقامت پرتغال - حقایق جالب زیادی در مورد پرتغال وجود دارد. این کشور یکی از قدیمی ترین کشورهای اروپایی است که زمانی بخشی از خلافت امویان و امپراتوری روم بوده است. زبان رسمی پرتغال، پرتغالی است که به عنوان یک زبان لاتین شناخته می شود. اسم رسمی کشور جمهوری پرتغال است.

حقایقی در مورد پرتغال

حقایق جالب زیادی در مورد پرتغال وجود دارد. این کشور یکی از قدیمی ترین کشورهای اروپایی است که زمانی بخشی از خلافت امویان و امپراتوری روم بوده است. زبان رسمی پرتغال، پرتغالی است که به عنوان یک زبان با ریشه لاتین شناخته می شود. اسم رسمی این کشور جمهوری پرتغال است.
جمعیت
10813834 (جولای 2014)
تولید خالص داخلی
243میلیارد دلار امریکا در سال 2013
سرانه ی تولید خالص داخلی به ازای هر نفر
22900دلار در سال2013
نرخ تورم
0.4درصد در سال 2013
پول رایج
یورو
نرخ مبادله در مقایسه با دلار امریکا
 0.88 یورو هر دلار امریکا،10 فوریه 2015
زبان
پرتغال (رسمی)، میراندی (رسمی اما بصورت محلی استفاده می شود)
پایتخت
لیسبون
جمعیت پایتخت
3035000 منطقه ی شهری
منطقه ی زمانی
گرینویچ
فصل ها
مدیترانه ای، تابستان گرم و خشک و زمستان سرد و مرطوب
کد شماره گیری بین المللی
351
برق
230 ولت/ 50 هرتز نوع شاخه ای
سیستم حکومتی
جمهوری، دموکراسی پارلمانی
رهبر فعلی
رئیس جمهور مارسلو ربلو د سوسا
نرخ مالیات بر درآمد برای شهروندان
برای دارندگان اقامت رسمی پرتغال،مالیات به صورت متغییر و بر درامد جهانی آنان از 0 تا 48  در صد (در سال 2014) تعلق می گیرد. برای کسانی که  اقامت رسمی پرتغال را ندارند 25 درصد مالیات ثابت بر درآمدهایی که مالیات بدان تعلق می گیرد در نظر گرفته می شود.   
مالیات بر اموال
14.5 تا 48
مالیات بر سود سرمایه
28 درصد
مالیات بر ارث
_
مالیات بر درامد حاصل از اجاره
28 درصد
مالیات بر انتقال
6.5 درصد
مالیات بر درامد
 23 درصد
محدودیت های در مورد مالکیت مالک غیربومی
_
اتاق بازرگانی محلی
خیابان رواس داس پورتاس دو سانتو انتاهو 89
لیسبون
 1150266
پرتغال
تلفن:351211903650
اتاق بازرگانی امریکایی
سان جورج ارویس روا دو استفانیس 155
1000-154لیسبوا
تلفن:351-213-572-561
صادرات اصلی
محصولات کشاورزی، محصولات غذایی، محصولات نفتی، محصولات شیمیایی، پلاستیک و چسپ، پوست و چرم، چوب و چوب پنبه، کاغذ و کاغذ و خمیر چوب، مواد نساجی، پوشاک، کفش، فلزات پایه، ماشین الات، ابزار و وسائل
مقررات ویزا و اقامت
ویزای توریستی: اتوماتیک 90 روز از بدو ورود
اقامت: برنامه های ویزای طلایی و ساکن غیر بومی بدین معنی است که گرفتن اقامت قانونی برای بازنشستگان خارجی آسان است. می توان گفت برنامه ویزای طلایی پرتغال در اروپا کم رقیب است.
شهروندی: پس از 6 سال اقامت مداوم
مزایای ویژه برای ساکنان خارجی و بازنشستگان
 
قانون اخیر این اجازه را به بازنشستگان مقیم خارجی می دهد تا مقرری و درآمد خارج از پرتغال آنها  به مدت 10 سال از مالیات معاف شود اگر که بتوانند موقعیت ساکن غیر بومی را بدست آورند. این قانون همچنین بر روی دستمزد، مالکیت معنوی، سود، سود سهام و سود سرمایه مالیات کمی اعمال می کنند. از طرف دیگر نرخ مالیات نسبتا بالا هستند اما وضعیت معاف از مالیات برای ساکنان غیر بومی تنها برای 10 سال است و تمدید نمی شود.
خط هوایی ملی:
تاپ (شرکت حمل و نقل هوایی پرتغال) پرتغالبرای مشاوره رایگان و کسب اطلاعات بیشتر درباره مهاجرت به پرتغال از طریق سرمایه گذاری می توانید با کارشناسان ما در ​کنکاش​​​  تماس حاصل نمایید.

مطالب مرتبط با ‌آمار و ارقامی در مورد پرتغال

مقایسه ویزای طلایی اسپانیا و پرتغال آفتابی و پیشرفته: لیسبون، پرتغال ‌آمار و ارقامی در مورد پرتغال اخذ اقامت پرتغال - گذشته رمانتیک و آینده نوید بخش پرتغال در صدر کشورهای اروپایی برای سرمایه گذاری و اقامت اقامت پرتغال از طریق سرمایه گذاری در خرید ملک با برنامه اخذ اقامت پرتغال از طریق خرید ملک هم اقامت پرتغال را به دست آورید و هم سود کنید پرتغال بالاترین رتبه در کیفیت زندگی برای مهاجران رونق برنامه های اخذ پاسپورت اروپا از طریق سرمایه گذاری مزایای مهاجرت به پرتغال تغییرات در پروسه ویزای طلایی پرتغال در ژانویه 2017 پرتغال سومین کشور امن جهان است ده دلیلی که پرتغال را تبدیل به بهترین گزینه مهاجرت می کند اخذ اقامت پرتغال از طریق برنامه ویزای طلایی پرتغال شرایط اخذ اقامت دائم و تابعیت پرتغال آزمون زبان پرتغالی برای متقاضیان اخذ اقامت پرتغال اقامت پرتغال: بهترین مکان دنیا برای زندگی و بازنشستگی پرتغال ستاره در حال طلوع سرمایه گذاران بین المللی صدور مجوز اقامت پرتغال به حد سه میلیارد یورو رسید دانشگاه پورتو، پرتغال پاسخ به مهمترین پرسش ها در مورد ویزای طلایی پرتغال برنامه ویزای طلایی پرتغال در مسیر موفقیت بیشتر آشنایی با پرتغال سال 2017 سالی طلایی برای برنامه ویزای طلایی پرتغال خریداران ملک در پرتغال شاهد افزایش قیمت ملکشان هستند. خرید ملک برای اجاره در اسپانیا و پرتغال اخذ ویزای طلایی پرتغال با خرید ملک به ارزش 500,000 یورو اقامت پرتغال از طریق سرمایه گذاری در خرید ملک هزینه ی زندگی در پرتغال اقامت پرتغال از طریق سرمایه گذاری خرید ملک اقامت پرتغال از طریق سرمایه گذاری در خرید ملک اقامت پرتغال از طریق سرمایه گذاری در خرید ملک زندگی در پرتغال مراقبت های بهداشتی در پرتغال الگاروه، پرتغال مالیات در پرتغال نقل مکان به پرتغال آب و هوا در پرتغال سرمایه گذاری در پرتغال
عضویت در کانال تلگرام شرکت مهاجرتی کنکاش