پرتغال دارای بهترین برنامه ویزای طلایی است

پرتغال دارای بهترین برنامه ویزای طلایی است



با کسب مقام اول در «رتبه بندی برنامه های ویزای طلایی»، ویزای طلایی پرتغال بهترین رتبه سال ۲۰۲۱ را به خود اختصاص داده است.

پرتغال دارای بهترین برنامه ویزای طلایی است

با کسب مقام اول در «رتبه بندی برنامه های ویزای طلایی»، برنامه اخذ اقامت پرتغال از طریق سرمایه گذاری بهترین رتبه سال ۲۰۲۱ را به خود اختصاص داده است.

در سال ۲۰۱۹، یونان مقام اول را بدست آورده بود، اما در سال ۲۰۲۱ برنامه اخذاقامت یونان از طریق سرمایه گذاری به مقام سوم نزول کرده است.

معیارهای ارزیابی سال ۲۰۲۱ شامل معیارهایی است که همواره دغدغه سرمایه گذاران بوده است. از جمله این معیارها می توان به گزینه های سرمایه گذاری، قوانین دریافت شهروندی، زمان پردازش پرونده، خدمات درمانی، آزادی سفر، امکانات تحصیلی، قدرت پاسپورت، نوع اقامت و قیمت های ملک اشاره کرد.


مقاله مرتبط: پرتغال یا یونان: کدام یک توجیه اقتصادی بیشتری دارد؟

برنامه ویزای طلایی پرتغال

متقاضیان اخذ اقامت اروپا می توانند با خرید ملک در کشور پرتغال به ارزش حداقل ۲۸۰ هزار یورو، اقامت این کشور را در مدت چند ماه بدست بیاورند. این اقامت حق زندگی، کار و تحصیل در کشور پرتغال و سفر آزادانه در حوزه شنگن را به متقاضی اعطا می کند. این برنامه تنها نیازمند ۷ روز اقامت در پرتغال در هر سال است که پس از ۵ سال امکان تبدیل آن به اقامت دائم و همچنین تابعیت و پاسپورت وجود دارد.

خدمات شرکت کنکاش

شرکت کنکاش متخصص در امر سرمایه گذاری است و همکاران و وکلای خود را در پرتغال مستقر کرده است. کنکاش با کارآمدترین روش ممکن به متقاضیان خرید ملک در کشور پرتغال و اخذ اقامت این کشور یاری می رساند.

سرمایه گذاران علاقمند می توانند با کمک همکاران ما بهترین ملک ممکن مناسب با علاقه و بودجه خود را پیدا کنند، در همه مراحل از باز کردن حساب بانکی تا  انتقال سند و دیگر مراحل لازم بدون هیچ گونه نگرانی کار را به ما بسپارند و  از خرید ملک و کسب اقامت این کشور اروپایی و مزایای آن لذت ببرند.


برای مشاوره رایگان و کسب اطلاعات بیشتر در مورد برنامه های سرمایه گذاری با مشاوران کنکاش تماس حاصل فرمایید.



دفاتر شرکت کنکاش

دفتر تهران

placeتهران، خیابان عباس آباد، خیابان سرافراز، نبش خیابان اول، برج موج، طبقه 6، واحد 26
کدپستی: 1587653154
phone 021 - 88710588 --- 88710589 --- 88710590

Portugal Office

placePraca Duque de Saldanha, 1 Edif. Atrium Saldanha, 7 Piso 1050-94 Lisbon | Portugal

USA Office

place4771 Caminitos de los Cepillos, Bonsall, C A, 92003, USA
phone +1 - 310 405 5717
عضویت در کانال تلگرام شرکت مهاجرتی کنکاش