آفتابی و پیشرفته: لیسبون، پرتغال

آفتابی و پیشرفته: لیسبون، پرتغال



مورد توجه علاقمندان به اقامت در پرتغال - لیسبون از هوای آفتابی و گرمی برخوردار است. مکانهای کمی در جهان وجود دارند که از ویژگیهای متنوع لیسبون از پیچیدگی های سنتی تا سواحل دلپزیر، آپارتمان های زیبا تا واحدهای آپارتمانی مجلل برخوردار باشند. لیسبون برای افراد با سلایق و وضعیت مالی متفاوت سبک های زندگی مختلفی را ارائه می دهد.

لیسبون شهری آفتابی و مدرن 

اقامت اروپا همیشه گزینه ای پرطرفدار در میان مردمانی بوده که از موهبت حضور در این منطقه سرسبز برخوردار نبوده اند. این مهد تمدن غربی، با انقلاب های صنعتی و مردمی خود در قرن های 17 و 18 تبدیل به سرزمین آمال و آرزوها برای مردمانی بوده است که از این موهبت ها برخوردار نبوده اند. بسیاری از کشورهای اروپایی با ارئه فرصت های طلایی برای اقامت، اقدام به جذب علاقمندان به اقامت اروپا کرده است. از میان این کشورها، پرتغال با ارائه یکی از منعطف ترین برنامه های مهاجرت از طریق سرمایه گذاری خرید ملک، گوی سبقت را از سایر کشورهای اروپایی با برنامه های مشابه ربوده است. برنامه ویزای طلایی اقامت پرتغال از طریق خرید ملک با ارائه گزینه های متنوع و شرایط بسیار جالب توجه، امروزه یکی از بهترین فرصت ها را برای علاقمندان به اقامت اروپا و اقامت پرتغال ارائه کرده است.

لیسبون، پایتخت پرتغال، از هوای آفتابی و گرمی برخوردار است. مکانهای کمی در جهان وجود دارند که از ویژگیهای متنوع لیسبون، از پیچیدگی های سنتی تا سواحل روحیه بخش، آپارتمان های زیبا تا واحدهای آپارتمانی مجلل جدید برخوردار باشند. لیسبون برای افراد با سلایق  و وضعیت مالی متفاوت سبک های زندگی مختلفی را ارائه می دهد. لیسبون یکی از شهرهایی است که کمترین نرخ ارتکاب جرم را در اروپا دارد و از آن جهت که زندگی با کیفیتی را در یک محیط امن فراهم می کند زبانزد است. با این وجود لیسبون در مقایسه با بیشتر پایتخت های اروپایی کاملا ارزان و آرام است.

زندگی در لیسبون این مزیت را دارد که شما در فاصله ی پرواز دو سه ساعته از بیشتر شهرهای اروپایی قرار دارید. فرودگاه لیسبون سالانه 15 میلیون مسافر می پذیرد و پروازهای روزانه از طریق خطوط هوایی ارزان قیمت مثل رایان ایر و ایزی جت ارائه می دهد. علاوه بر این 11 پرواز در هفته به ایالات متحده امریکا، فرودگاه تپ پرتغال پرواز روزانه ی مستقیم به نیویورک (حدود هشت و نیم ساعت ) و چهار پرواز مستقیم در در هفته به میامی (حدود نه و نیم ساعت) دارد. شهر مجهز به شبکه ی قطار زیرزمینی فوق العاده ای است که شامل خطوط رنگی کددار (ابی، زرد، سبز، قرمز) است و 50 ایستگاه را به هم متصل می کنند. بدون شک این سریعترین و بی تنش ترین راه برای تردد در سطح شهر است. این سیستم هم چنین از تاکسی ارزانتر  است - 3.5 یورو قیمت پایه ی برای کرایه ی یک تاکسی است - و زمان کمتری نیاز دارد. زندگی فرهنگی در لیسبون پربار و پرمشغله است. به عنوان پایتخت یک کشور اروپایی، شهر گزینه های متنوعی را در زمینه ی کنسرت، تئاتر، موزه (با مجموعه های که متعلق به قرون مختلف)، جشنواره های موسیقی و هر فعالیت فرهنگی دیگری که به بتوانید به آن فکر کنید، به علاقمندان به رویداد های فرهنگی ارائه می کند.

در کجای لیسبون زندگی کنیم

Alfama و Graca


اقامت-پرتغال-سرمایه-گذاری-خرید-ملک-

Alfama و Graca قدیمی ترین و اصیل ترین محله های شهر لیسبون هستند. این دو محله که به دلیل داشتن خیابان های باریک معروف هستند  پر از رستوران بوده و قلب و روح شهر لیسبون می باشند.

Lapa و Campo De Ourique

این دو محله پرجنب و جوش ترین مناطق مسکونی لیسبون هستند. با مجموعه متنوعی از مغازه ها، خواربارفروشی ها و بازارهای کوچک این دو محله برای درک حس واقعی فرهنگ جامعه لیسبون فوق العاده هستند.

اقامت-پرتغال-سرمایه-گذاری-خرید-ملک

Entrecampos و دانشگاه Cidade

این منطقه با  تعداد زیادی خانه که قیمت های مناسبی دارند و امکان دسترسی به آن زیاد است برای دانشجویان عالی می باشد. وسایل حمل و نقل عمومی زیادی در حوالی آن وجود دارد، به علاوه وجود چندین ساختمان های مسکونی کوچک و مدرن آپارتمان های ارزان قیمتی را برای خرید و کرایه در اختیار دانشجویان جویای محل سکونت قرار می دهد.

پارک Das Nacoes

این محله مدرنترین محله در پرتغال و مکانی بی نظیر برای پیاده روی و دوچرخه سواری است. با داشتن چشم انداز به رودخانه Tagus این محله پر از کافه ها، رستوران ها، مناطق تفریحی و یک مرکز خرید بزرگ است.

Chiado و Principe Real

اقامت-پرتغال-سرمایه-گذاری-خرید-ملک

نمادین ترین محله ها ی شهر، Chiado و Principe Real، بسیار فرح بخش و پر جنب و جوش بوده و بدون تردید پر طرفدار ترین محل ها برای زندگی در لیسبون هستند.

هزینه ی زندگی در لیسبون، پرتغال

این جدول هزینه ی تقریبی زندگی یک زوج را که در لیسبون خانه یا اپارتمان اجاره کرده اند را نشان می دهد:

مورد
هزینه
یادداشت ها  
اجاره
650 یورو
-
حمل و نقل (تاکسی، اتوبوس و سایر موارد)
50 یورو
که شامل هزینه ی ماهانه کرایه ی تاکسی و اتوبوس است.
گاز
50 یورو
اشپزی و گرمایشی
برق
70 یورو
-
آب
30 یورو
-
تلفن، اینترنت، تلویزیون کابلی
27 یورو
در مجموع
جمع آوری زباله
15 یورو            
در مناطق مختلف متغییر است.
سرگرمی
400 یورو
-
خاروبار
275 یورو
-
ویزیت دکتر (هزینه ی درمان)
30 یورو
-
مجموع
1597 یورو




برای کسب اطلاعات بیشتر در رابطه با اخذ اقامت پرتغال از طریق سرمایه گذاری خرید ملک با مشاوران ما در کنکاش تماس حاصل فرمایید.

مطالب مرتبط با آفتابی و پیشرفته: لیسبون، پرتغال

مقایسه ویزای طلایی اسپانیا و پرتغال آفتابی و پیشرفته: لیسبون، پرتغال ‌آمار و ارقامی در مورد پرتغال اخذ اقامت پرتغال - گذشته رمانتیک و آینده نوید بخش پرتغال در صدر کشورهای اروپایی برای سرمایه گذاری و اقامت اقامت پرتغال از طریق سرمایه گذاری در خرید ملک با برنامه اخذ اقامت پرتغال از طریق خرید ملک هم اقامت پرتغال را به دست آورید و هم سود کنید پرتغال بالاترین رتبه در کیفیت زندگی برای مهاجران رونق برنامه های اخذ پاسپورت اروپا از طریق سرمایه گذاری مزایای مهاجرت به پرتغال تغییرات در پروسه ویزای طلایی پرتغال در ژانویه 2017 پرتغال سومین کشور امن جهان است ده دلیلی که پرتغال را تبدیل به بهترین گزینه مهاجرت می کند اخذ اقامت پرتغال از طریق برنامه ویزای طلایی پرتغال شرایط اخذ اقامت دائم و تابعیت پرتغال آزمون زبان پرتغالی برای متقاضیان اخذ اقامت پرتغال اقامت پرتغال: بهترین مکان دنیا برای زندگی و بازنشستگی پرتغال ستاره در حال طلوع سرمایه گذاران بین المللی صدور مجوز اقامت پرتغال به حد سه میلیارد یورو رسید دانشگاه پورتو، پرتغال پاسخ به مهمترین پرسش ها در مورد ویزای طلایی پرتغال برنامه ویزای طلایی پرتغال در مسیر موفقیت بیشتر آشنایی با پرتغال سال 2017 سالی طلایی برای برنامه ویزای طلایی پرتغال خریداران ملک در پرتغال شاهد افزایش قیمت ملکشان هستند. خرید ملک برای اجاره در اسپانیا و پرتغال اخذ ویزای طلایی پرتغال با خرید ملک به ارزش 500,000 یورو اقامت پرتغال از طریق سرمایه گذاری در خرید ملک هزینه ی زندگی در پرتغال اقامت پرتغال از طریق سرمایه گذاری خرید ملک اقامت پرتغال از طریق سرمایه گذاری در خرید ملک اقامت پرتغال از طریق سرمایه گذاری در خرید ملک زندگی در پرتغال مراقبت های بهداشتی در پرتغال الگاروه، پرتغال مالیات در پرتغال نقل مکان به پرتغال آب و هوا در پرتغال سرمایه گذاری در پرتغال
عضویت در کانال تلگرام شرکت مهاجرتی کنکاش