خبر جدید از اداره مهاجرت کشور گرانادا

خبر جدید از اداره مهاجرت کشور گرانادابه اطلاع متقاضیان اخذ پاسپورت گرانادا می رسانیم که از این پس، فرزندان وابسته تا سن 30 سالگی می توانند در پرونده شامل شوند، همچنین پدر و مادر وابسته از سن 55 سالگی به بعد می توانند در پرونده شامل شده و پاسپورت گرانادا اخذ نمایند. سن فرزند وابسته تا پیش از این 26 سال بود.

تغییرات جدید اعلام شده در یک نوامبر 2017 در رابطه با اخذ پاسپورت گرانادا

اخذ پاسپورت دوم از کشور های حوزه کاراییب یکی از سریعترین، مقرون به صرفه ترین و محبوب ترین برنامه های اخذ پاسپورت دوم می باشد.
در این میان مسئله همبستگی خانوادگی همیشه یکی از مسائل مورد توجه متقاضیان می باشد. در جوامع امروزی فرزندان تا سنین بیشتری نسبت به گذشته به تحصیل ادامه می دهند و تا سن بالاتری به خانواده وابسته هستند.
از این پس برای تطبیق پذیری با این روند جوامع امروزی، کشور گرانادا سن فرزند وابسته را تا سی سالگی اعلام نموده است. سن فرزند وابسته تا پیش از این 26 سال بود. وابستگی به این معنا است که فرزند از سن 18 سالگی به بعد به تحصیل در مراکز آموزش عالی مشغول بوده و می تواند گواهی اشتغال به تحصیل ارائه نماید.
همچنین پدر و مادر متقاضی اصلی و همسر متقاضی اصلی به شرط آنکه 55 سال به بالا سن داشته باشند و از نظر اقتصادی به خانواده وابسته باشند از این پس می توانند همراه پرونده پاسپورت گرانادا دریافت نمایند. سن پدر و مادر وابسته نیز تا پیش از این 65 سال بود.


مطالب مرتبط با خبر جدید از اداره مهاجرت کشور گرانادا

برنامه تابعیت و پاسپورت گرانادا شامل خواهر و برادر متقاضی هم می شود اخذ تابعیت یا پاسپورت دوم کاهش در درخواست اخذ پاسپورت گرانادا از طریق سرمایه گذاری در سال 2018 سال 2017، رنسانس برنامه ی اخذ تابعیت از طریق سرمایه گذاری گرانادا کاهش هزینه های برنامه ی اخذ تابعیت از طریق سرمایه گذاری کشور گرانادا اقدامات گرانادا برای همسو و هماهنگ شدن با دیگر کشورهای کارائیب سهولت انجام کسب و کار در گرانادا اخذ پاسپورت گرانادا (بهشت کارائیب) از طریق سرمایه گذاری برگشت پذیر در پروژه کشت آبی گرانادا افزایش تعداد گردشگران گرانادا در سال 2017 و افزایش اعتماد سرمایه گذاران آخرین تغییرات صورت گرفته در برنامه ی اخذ تابعیت از طریق سرمایه گذاری گرانادا از این پس شهروندان گرانادا و سنت کیتس بدون ویزا می توانند به روسیه سفر کنند خبر جدید از اداره مهاجرت کشور گرانادا زندگی در گرانادا مزایای اخذ پاسپورت دوم و دو تابعیتی بودن مزایای اخذ پاسپورت دوم- پاسپورت دومینیکا، پاسپورت گرانادا، پاسپورت قبرس گرانادا- دانشگاه سنت جورج پاسپورت گرانادا، از معدود پاسپورت هایی است که دارندگان آن می توانند بدون ویزا به چین سفر کنند زندگی در جزایر زیبای کارائیب با اخذ پاسپورت گرانادا و دومینیکا پاسپورت گرانادا گرانادا برنده جایزه بهترین برنامه اخذ پاسپورت دوم از طریق سرمایه گذاری در دنیا قانون جدید گرانادا در رابطه با حق بانوان برای استفاده از عکس با حجاب برای پاسپورت گرانادا خبر دریافتی از دولت کشور-جزیره گرانادا در رابطه با درخواست های اخذ پاسپورت گرانادا اصلاحات برنامه اخذ تابعیت از طریق سرمایه گذاری در گرانادا جهت ساده تر شدن مراحل برنامه مزایای دریافت شهروندی و پاسپورت گرانادا آشنایی با جزیره گرانادا با پاسپورت گرانادا و دومینیکا بدون نیاز به ویزا به کشورهای عضو اتحادیه اروپا سفر کنید اخذ شهروندی و پاسپورت گرانادا از طریق سرمایه گذاری شهروندی و اخذ پاسپورت گرانادا با سرمایه گذاری پاسپورت گرانادا اقتصاد گرانادا آب و هوای گرانادا نظام بهداشتی و درمانی گرانادا

دفاتر شرکت کنکاش

دفتر تهران

placeتهران، خیابان عباس آباد، خیابان سرافراز، نبش خیابان اول، برج موج، طبقه 6، واحد 26
کدپستی: 1587653154
phone 021 - 88710588 --- 88710589 --- 88710590

دفتر پرتغال

placePraca Duque de Saldanha, 1 Edif. Atrium Saldanha, 7 Piso 1050-94 Lisbon | Portugal

دفتر آمریکا

place4771 Caminitos de los Cepillos, Bonsall, C A, 92003, USA
phone +1 - 310 405 5717
عضویت در کانال تلگرام شرکت مهاجرتی کنکاش