از این پس شهروندان گرانادا و سنت کیتس بدون ویزا می توانند به روسیه سفر کنند

از این پس شهروندان گرانادا و سنت کیتس بدون ویزا می توانند به روسیه سفر کنندشهروندان سنت کیتس و گرانادا اکنون می توانند بدون ویزا به روسیه سفر کنند. قبلا گرانادا تنها کشوری بود که چنین توافق نامه ی را با چین داشت. گرانادا تنها کشور در کاراییب است که هم با چین و هم روسیه توافق نامه ی سفر بدون ویزا دارد.

شهروندان سنت کیتس و نویس و گرانادا از این پس از مسافرت بدون ویزا به روسیه بهره مند خواهند شد.

در روز پنجشنبه 21 سپتامبر، وزیر امور خارجه روسیه، سرگئی لاورف در حاشیه نشست سالانه سازمان ملل متحد در نیویورک، قراردادی دوجانبه با دو جزیره کارائیبی سنت کیتس نویس و گرانادا امضا کرد.

قرارداد سفر بدون ویزا که میان لاورف وزیر امور خارجه ی روسیه ، الوین نیمرود، که به عنوان وزیر امور خارجه، وزیر دادگستری و وزیر امور داخلی دولت گرانادا فعالیت می کند و مارک برانتلی وزیر امور خارجه ی سنت کیتس و نویس منعقد شد شهروندان هر سه کشور بدون نیاز به ویزا تا سقف 90 روز می توانند به کشورهای دیگر سفر کنند. این توافق نامه در هفتاد و دومین نشست مجمع عمومی سازمان ملل متحد که در مقر سازمان ملل متحد در شهر نیویورک برگزار شد میان طرفین امضا شد.

توافق نامه ظرف مدت شصت روز بعد از زمان امضا به مرحله ی اجرا درامد (21 سپتامبر 2017) به دنبال اعلام تکمیل شرایطی که برای اجرای سفر بدون ویزای دو جانبه لازم بود دقیقا قبل از شروع دوره ی جشن اخر سال.

گرانادا و روسیه یاداشت تفاهم سفر بدون ویزا در ژانویه ی 2017نوشته بودند و  با امضای توافق نامه ی سپتامبر تلاش های دو کشور برای ایجاد یک برنامه ی مسافرتی آسان برای شهروندان دو کشور به بار نشست.

بنابراین سنت کیتس و گرانادا تبدیل به اولین کشورهای در کارائیب شدند که شهروندان آن بدون نیاز به ویزا می توانستند به روسیه سفر کنند. قبلا گرانادا تنها کشوری بود که چنین توافق نامه ی را با چین داشت. در بین کشورهای کارائیب گرانادا تنها کشوری است که هم با چین و هم روسیه توافق نامه ی سفر بدون ویزا دارد.

برنامه ی اخذ تابعیت گرانادا از طریق سرمایه گذاری  که از سال 2013 اغاز شد به متقاضیان این امکان را می دهد تا   با پرداخت حداقل 200000دلار امریکا به صندوق توسعه ی ملی برای یک خانواده ی چهار نفره و یا سرمایه گذاری در زمینه ی املاک موردتایید به ارزش حداقل 350000 دلار از این برنامه بهره ببرند.

توافق نامه ی سفر بدون ویزا با روسیه محبوبیت برنامه های اخذ تابعیت از طریق سرمایه گذاری دو کشور سنت کیتس و گرانادا را افزایش داد.

برنامه ی سرمایه گذاری سنت کیتس از طریق کمک به صندوق توسعه ی ملی دولت به مبلغ 150000 دلار و سرمایه گذاری در زمینه ی ملک به ارزش حداقل 400000 دلار در سال 1984 شروع شد.

سنت کیتس و نویس به عنوان کشوری که بشدت به گردشگری وابسته است بی وقفه تلاش کرده است تا موانع را برای شهروندان دیگر کشورها که با هدف تجارت و یا تفریح به سنت کیتس می آیند را بردارد و سعی کرده است این کار را به صورت دو جانبه انجام دهد.

برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد اخذ پاسپورت گرانادا و پاسپورت سنت کیتس با مشاوران ما در کنکاش تماس حاصل فرمایید.


مطالب مرتبط با از این پس شهروندان گرانادا و سنت کیتس بدون ویزا می توانند به روسیه سفر کنند

برنامه تابعیت و پاسپورت گرانادا شامل خواهر و برادر متقاضی هم می شود اخذ تابعیت یا پاسپورت دوم کاهش در درخواست اخذ پاسپورت گرانادا از طریق سرمایه گذاری در سال 2018 سال 2017، رنسانس برنامه ی اخذ تابعیت از طریق سرمایه گذاری گرانادا کاهش هزینه های برنامه ی اخذ تابعیت از طریق سرمایه گذاری کشور گرانادا اقدامات گرانادا برای همسو و هماهنگ شدن با دیگر کشورهای کارائیب سهولت انجام کسب و کار در گرانادا اخذ پاسپورت گرانادا (بهشت کارائیب) از طریق سرمایه گذاری برگشت پذیر در پروژه کشت آبی گرانادا افزایش تعداد گردشگران گرانادا در سال 2017 و افزایش اعتماد سرمایه گذاران آخرین تغییرات صورت گرفته در برنامه ی اخذ تابعیت از طریق سرمایه گذاری گرانادا از این پس شهروندان گرانادا و سنت کیتس بدون ویزا می توانند به روسیه سفر کنند خبر جدید از اداره مهاجرت کشور گرانادا زندگی در گرانادا مزایای اخذ پاسپورت دوم و دو تابعیتی بودن مزایای اخذ پاسپورت دوم- پاسپورت دومینیکا، پاسپورت گرانادا، پاسپورت قبرس گرانادا- دانشگاه سنت جورج پاسپورت گرانادا، از معدود پاسپورت هایی است که دارندگان آن می توانند بدون ویزا به چین سفر کنند زندگی در جزایر زیبای کارائیب با اخذ پاسپورت گرانادا و دومینیکا پاسپورت گرانادا گرانادا برنده جایزه بهترین برنامه اخذ پاسپورت دوم از طریق سرمایه گذاری در دنیا قانون جدید گرانادا در رابطه با حق بانوان برای استفاده از عکس با حجاب برای پاسپورت گرانادا خبر دریافتی از دولت کشور-جزیره گرانادا در رابطه با درخواست های اخذ پاسپورت گرانادا اصلاحات برنامه اخذ تابعیت از طریق سرمایه گذاری در گرانادا جهت ساده تر شدن مراحل برنامه مزایای دریافت شهروندی و پاسپورت گرانادا آشنایی با جزیره گرانادا با پاسپورت گرانادا و دومینیکا بدون نیاز به ویزا به کشورهای عضو اتحادیه اروپا سفر کنید اخذ شهروندی و پاسپورت گرانادا از طریق سرمایه گذاری شهروندی و اخذ پاسپورت گرانادا با سرمایه گذاری پاسپورت گرانادا اقتصاد گرانادا آب و هوای گرانادا نظام بهداشتی و درمانی گرانادا

دفاتر شرکت کنکاش

دفتر تهران

placeتهران، خیابان عباس آباد، خیابان سرافراز، نبش خیابان اول، برج موج، طبقه 6، واحد 26
کدپستی: 1587653154
phone 021 - 88710588 --- 88710589 --- 88710590

دفتر پرتغال

placePraca Duque de Saldanha, 1 Edif. Atrium Saldanha, 7 Piso 1050-94 Lisbon | Portugal

دفتر آمریکا

place4771 Caminitos de los Cepillos, Bonsall, C A, 92003, USA
phone +1 - 310 405 5717
عضویت در کانال تلگرام شرکت مهاجرتی کنکاش