از این پس شهروندان گرانادا و سنت کیتس بدون ویزا می توانند به روسیه سفر کنند

از این پس شهروندان گرانادا و سنت کیتس بدون ویزا می توانند به روسیه سفر کنندشهروندان سنت کیتس و گرانادا اکنون می توانند بدون ویزا به روسیه سفر کنند. قبلا گرانادا تنها کشوری بود که چنین توافق نامه ی را با چین داشت. گرانادا تنها کشور در کاراییب است که هم با چین و هم روسیه توافق نامه ی سفر بدون ویزا دارد.

شهروندان سنت کیتس و نویس و گرانادا از این پس از مسافرت بدون ویزا به روسیه بهره مند خواهند شد.

در روز پنجشنبه 21 سپتامبر، وزیر امور خارجه روسیه، سرگئی لاورف در حاشیه نشست سالانه سازمان ملل متحد در نیویورک، قراردادی دوجانبه با دو جزیره کارائیبی سنت کیتس نویس و گرانادا امضا کرد.

قرارداد سفر بدون ویزا که میان لاورف وزیر امور خارجه ی روسیه ، الوین نیمرود، که به عنوان وزیر امور خارجه، وزیر دادگستری و وزیر امور داخلی دولت گرانادا فعالیت می کند و مارک برانتلی وزیر امور خارجه ی سنت کیتس و نویس منعقد شد شهروندان هر سه کشور بدون نیاز به ویزا تا سقف 90 روز می توانند به کشورهای دیگر سفر کنند. این توافق نامه در هفتاد و دومین نشست مجمع عمومی سازمان ملل متحد که در مقر سازمان ملل متحد در شهر نیویورک برگزار شد میان طرفین امضا شد.

توافق نامه ظرف مدت شصت روز بعد از زمان امضا به مرحله ی اجرا درامد (21 سپتامبر 2017) به دنبال اعلام تکمیل شرایطی که برای اجرای سفر بدون ویزای دو جانبه لازم بود دقیقا قبل از شروع دوره ی جشن اخر سال.

گرانادا و روسیه یاداشت تفاهم سفر بدون ویزا در ژانویه ی 2017نوشته بودند و  با امضای توافق نامه ی سپتامبر تلاش های دو کشور برای ایجاد یک برنامه ی مسافرتی آسان برای شهروندان دو کشور به بار نشست.

بنابراین سنت کیتس و گرانادا تبدیل به اولین کشورهای در کارائیب شدند که شهروندان آن بدون نیاز به ویزا می توانستند به روسیه سفر کنند. قبلا گرانادا تنها کشوری بود که چنین توافق نامه ی را با چین داشت. در بین کشورهای کارائیب گرانادا تنها کشوری است که هم با چین و هم روسیه توافق نامه ی سفر بدون ویزا دارد.

برنامه ی اخذ تابعیت گرانادا از طریق سرمایه گذاری  که از سال 2013 اغاز شد به متقاضیان این امکان را می دهد تا   با پرداخت حداقل 200000دلار امریکا به صندوق توسعه ی ملی برای یک خانواده ی چهار نفره و یا سرمایه گذاری در زمینه ی املاک موردتایید به ارزش حداقل 350000 دلار از این برنامه بهره ببرند.

توافق نامه ی سفر بدون ویزا با روسیه محبوبیت برنامه های اخذ تابعیت از طریق سرمایه گذاری دو کشور سنت کیتس و گرانادا را افزایش داد.

برنامه ی سرمایه گذاری سنت کیتس از طریق کمک به صندوق توسعه ی ملی دولت به مبلغ 150000 دلار و سرمایه گذاری در زمینه ی ملک به ارزش حداقل 400000 دلار در سال 1984 شروع شد.

سنت کیتس و نویس به عنوان کشوری که بشدت به گردشگری وابسته است بی وقفه تلاش کرده است تا موانع را برای شهروندان دیگر کشورها که با هدف تجارت و یا تفریح به سنت کیتس می آیند را بردارد و سعی کرده است این کار را به صورت دو جانبه انجام دهد.

برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد اخذ پاسپورت گرانادا و پاسپورت سنت کیتس با مشاوران ما در کنکاش تماس حاصل فرمایید.


دفاتر شرکت کنکاش

دفتر تهران

placeتهران، خیابان عباس آباد، خیابان سرافراز، نبش خیابان اول، برج موج، طبقه 6، واحد 26
کدپستی: 1587653154
phone 021 - 88710588 --- 88710589 --- 88710590

دفتر پرتغال

placePraca Duque de Saldanha, 1 Edif. Atrium Saldanha, 7 Piso 1050-94 Lisbon | Portugal

دفتر آمریکا

place4771 Caminitos de los Cepillos, Bonsall, C A, 92003, USA
phone +1 - 310 405 5717
عضویت در کانال تلگرام شرکت مهاجرتی کنکاش