اهمیت برنامه شهروندی دومینیکا برای ساخت فرودگاه بین‌المللی

اهمیت برنامه شهروندی دومینیکا برای ساخت فرودگاه بین‌المللینخست وزیر دومینیکا، آقای روزولت اسکریت، در برنامه‌ای رسمی اعلام کرده است که دولت دومینیکا برای ساخت فرودگاه دومینیکا با یک شرکت قرارداد بسته است و هزینه این پروژه از سرمایه حاصل از برنامه شهروندی این کشور تامین می‌شود.

اهمیت برنامه شهروندی دومینیکا برای ساخت فرودگاه بین‌المللی

نخست وزیر دومینیکا، آقای روزولت اسکریت، در برنامه‌ای رسمی اطلاعات جدیدی در مورد ساخت فرودگاه بین‌المللی دومینیکا ارائه داد. به گفته ایشان، دولت دومینیکا برای ساخت فرودگاه دومینیکا با شرکت Montreal Management قرارداد بسته است و هزینه این پروژه از سرمایه بدست‌آمده توسط برنامه اخذ تابعیت و پاسپورت دومینیکا از طریق سرمایه‌گذاری تامین می‌شود.

نخست وزیر اسکریت همچنین به اهمیت حیاتی این برنامه برای دولت اشاره کرد: «ما به خاطر این برنامه و فرصت‌های زیادی که این برنامه برای کشور ما فراهم کرده است، از خدا بسیار سپاسگزاریم. بودجه حاصل از این برنامه برای پروژه‌های سرمایه‌گذاری عمومی مانند جاده‌ها، پل‌ها، مدارس، مسکن، مراکز بهداشتی و بیمارستان‌ها استفاده می‌شود.»
اخیرا بودجه حاصل از این برنامه به ساخت یک بیمارستان پیشرفته، یک پروژه مسکونی گسترده و ۱۲ مرکز بهداشت در این جزیره کمک کرده است.

در اصل سرمایه لازم برای تامین بودجه پروژه‌های توسعه دولت از طریق کمک بلاعوض متقاضیان تامین می‌شود. اگر بخواهید از گزینه بلاعوض اقدام نکنید، می‌توانید در پروژه هتل هیلتون که یک پروژه بی‌نظیر است، سرمایه گذاری کنید تا مبلغ سرمایه‌گذاری پس از چند سال دوباره به شما برگردد.

هتل هیلتون
 پروژه هتل هیلتون دومینیکا

برنامه سرمایه‌گذاری دومینیکا با تقریبا ۳ دهه تجربه در حوزه مهاجرت از طریق سرمایه‌گذاری همچنان به عنوان بهترین برنامه اخذ شهروندی از طریق سرمایه‌گذاری رتبه‌بندی شده است. این برنامه به افراد ثروتمند و وابستگان آن‌ها اجازه می‌دهد تا با کمک بلاعوض به دولت دومینیکا یا سرمایه‌گذاری در پروژه‌های تایید‌شده مانند پروژه هتل هیلتون برای شهروندی این کشور اقدام کنند.

در این برنامه متقاضی اصلی می‌تواند همسر، فرزندان زیر ۳۰ سال، خواهر و برادر زیر ۲۵ سال متقاضی اصلی یا همسر متقاضی اصلی، والدین و پدربزرگ و مادربزرگ متقاضی اصلی یا همسر او را هم وارد پرونده درخواست خود کند.

شهروندی دومینیکا با مزایای زیادی مانند آزادی سفر بدون ویزا به بیش از ۱۴۰ کشور، فرصت‌های بیشتر برای انجام بیزینس و امکان انتقال شهروندی به نسل‌های آینده همراه است.


منبع: سایت PR Newswire

مقاله مرتبط: چرا برنامه دومینیکا بهترین برنامه اخذ شهروندی دوم است؟


برای مشاوره رایگان و کسب اطلاعات بیشتر در مورد برنامه سرمایه‌گذاری دومینیکا با مشاوران کنکاش تماس حاصل فرمایید.دفاتر شرکت کنکاش

دفتر تهران

placeتهران، خیابان عباس آباد، خیابان سرافراز، نبش خیابان اول، برج موج، طبقه 6، واحد 26
کدپستی: 1587653154
phone 021 - 88710588 --- 88710589 --- 88710590

Portugal Office

placePraca Duque de Saldanha, 1 Edif. Atrium Saldanha, 7 Piso 1050-94 Lisbon | Portugal

USA Office

place4771 Caminitos de los Cepillos, Bonsall, C A, 92003, USA
phone +1 - 310 405 5717
عضویت در کانال تلگرام شرکت مهاجرتی کنکاش