مراقبت های بهداشتی در مالتا

مراقبت های بهداشتی در مالتااگرچه مالتا کشوری کوچک است اما به عنوان یکی از ارائه دهندگان بهترین خدمات مراقبت بهداشتی در جهان شناخته می شود.سازمان بهداشت جهانی مالتا را در بین 100 کشور در رده ی پنجم قرار داده است. در تحقیق مستقلی که توسط نومبو در مورد کشورهای اروپایی صورت گرفت سیستم مراقبت بهداشتی مالتا بعد از فرانسه در جایگاه دوم قرار گرفت.

مراقبت بهداشتی در مالتا

اگرچه مالتا کشوری کوچک است با این وجود به عنوان یکی از ارائه دهندگان بهترین خدمات مراقبت بهداشتی در جهان شناخته می شود.سازمان بهداشت جهانی مالتا را در بین 100 کشور از لحاظ ارائه ی خدمات بهداشتی در رده پنجم قرار داده است. اخیرا در تحقیق مستقلی که توسط نومبو در مورد کشورهای اروپایی صورت گرفت سیستم مراقبت بهداشتی مالتا بعد از فرانسه در جایگاه دوم قرار گرفت. 

مالتا سیستم مراقبت بهداشتی عمومی بسیار قدرتمندی دارد که خدمات رایگان به تمام شهروندان مالتایی و شهروندان اتحادیه ی اروپا که کارت بیمه ی سلامتی اروپایی را دارند ارائه می دهد. مالتا چندین بیمارستان عمومی دارد از جمله یک بیمارستان بزرگ که در ساحل گوزو قرار دارد و مجموعه ی از کلینیک های درمانی و داروخانه ها که خدمات درمانی ، پیشگیرانه  و ترمیمی ارائه می دهند. با توجه به کوچک بودن مالتا دسترسی به بیمارستان و کلینیک درمانی در مواقع نیاز فارغ از فاصله ی مکانی نسبتا اسان است.

مالتا هم چنین دو بیمارستان خصوصی  در جزیره ی اصلی دارد که هر دو خدمات گسترده ای شامل ازمایش خون،اسکن های تشخیص بیماری و جراحی های پیچیده را ارائه می دهند. مالتا به داشتن اخرین و جدیدترین تکنولوژی های پزشکی از جمله سیستم رادیولوژی کاملا دیجیتال، عمل جراحی به کمک لیزر، ام ار ای، سی تی اسکن حلزونی می بالد.

هر دو بیمارستان به واسطه ی کیفیت بالای کلینیک های تخصصی شان معروف و شناخته شده هستند. بیمارستان داوینچی هلث چندین کلینیک دارد شامل بخش دندانپزشکی و کلینیک تخصصی ارتوپدی. گروه بیمارستان های سنت جیمز چهار کلینیک مدرن و پیشرفته دارد و یک بیمارستان 80 تخته که بیشتر به واسطه ی کلینیک مراقبت چشم اش شناخته شده است. 

بیمه ی درمانی مالتا

شهروندانی که عضو اتحادیه ی اروپا نیستند و در مالتا زندگی می کنند باید بیمه ی خدمات درمانی خصوصی تهیه کنند. هزینه ی این بیمه ها بسته به سن، وضعیت سلامتی و نیازهایشان متغییر هستند.اما بسیاری از مهاجران معتقدند که هزینه ی بیمه ی خصوصی در مالتا بسیار ارزانتر از امریکا است.  شاید این موضوع که بیشتر شهروندان مالتایی و عضو اتحادیه ی اروپا علیرغم دسترسی به مراقبت درمانی عمومی رایگان مایلند که بیمه ی خصوصی داشته باشند گواهی بر این موضوع باشد که هزینه ی بیمه ی درمانی خصوصی معقول و مقرون به صرفه است. تعداد زیادی ترجیح می دهند که پوشش بیمه ای اضافی داشته باشند از انجایی که این بیمه امکان دسترسی به پزشکان و خدمات بیشتری را می دهد علاوه براین بخش بهداشت و درمان خصوصی سرعت خدمات رسانی بیشتری دارد و وقت مراجعان کمتر تلف میشود. 

بیشتر شرکت های بیمه مانند لافرلا و بوپا برنامه های متنوعی رامتناسب با نیازهای فردی و خانوادگی ارائه می دهند. به عنوان مثال برنامه ی "برنز" پوشش محدودی را برای بیمارستان خصوصی ، پوشش کامل برای سی تی اسکن و ام ار ای ، ویزیت های سرپایی و درمان سرطان فراهم می کند.

برنامه ی "طلایی" همه ی موارد ازجمله هزینه های خاک سپاری تا 600000 یورو (رقمی که در مالتا بسیار زیاد است) را پوشش می دهد.

هزینه های پزشکی:

از انجایی که هزینه ی دارو و درمان از جیب مردم در مالتا در مقایسه با امریکا بسیار ارزانتر است ممکن است فقط برای بستری شدن از خدمات درمانی عمومی استفاده کنید و بقیه ی هزینه ها را از جیب خود بپردازید. هزینه ی ویزیت پزشک عمومی در مالتا حدود دلار است در حالی که این رقم برای یک پزشک متخصص دلار است. هزینه ی یک کار ازمایشگاهی حدود 30 دلار است و هزینه ی ام ار ای به طور میانگین 168 تا 213 دلار است ( این رقم در امریکا به طور متوسط 1500 دلار است). 

بیمارستان های خصوصی "حدمات ویژه ای" نیز ارائه می دهند. به عنوان مثال بیمارستان داوینچی در زمینه ی خدمات درمانی زنان تخصص دارد. هزینه ی یک ماموگرافی ، ازمایش تراکم استخوان و تجزیه و تحلیل کار خون در مجموع 168 دلار است. در حالی که در امریکا ازمایش تراکم استخوان به تنهایی 150 تا 200 دلار هزینه دارد.

هزینه ی دارو نیز بسیار کمتر از امریکا است. به عنوان مثال البوترول که داروی آسم است حدود 3.50 دلار در مالتا هزینه دارد در حالی که قیمت این دارو در امریکا 50 تا 100 دلار است. یک بسته انتی بیوتیک برای یک دوره درمان یک هفته ای حدود 20 دلار است که مبلغی ناچیز است.

برای مشاوره ی رایگان و کسب اطلاعات بیشتر در مورد اخذ اقامت دائم مالتا با مشاوران ما در کنکاش تماس حاصل فرمائید. 

مطالب مرتبط با مراقبت های بهداشتی در مالتا

چرا اقامت مالتا؟ اقامت دائم مالتا جایگزین برنامه اقامت دائم مجارستان مالتا یک خانه دوم محبوب در میان سرمایه گذاران غیر اروپایی اخذ اقامت مالتا ارزانترین روش اخذ اقامت اروپا زندگی در مالتا سوالات متداول درباره برنامه اقامت دائم سرمایه گذاری مالتا و پاسخ به آنها پیشگامی مالتا در دنیای بلاک چین و بیت کوین برنامه اقامت مالتا در سال اول اجرا 440 متقاضی داشت مدیر اجرایی برنامه اقامت مالتا از طریق سرمایه گذاری: برنامه اقامت مالتا به مرز 800 متقاضی رسید مزایای زندگی در مالتا که با اخذ اقامت دائم مالتا بدست می آید اخذ اقامت مالتا کشوری با ریشه های باستانی و امکانات مدرن اخذ اقامت دائم مالتا - مالتا به عنوان یکی از بهترین کشورهای ارائه خدمات درمانی در جهان شناخته شد مراحل اخذ اقامت دائم مالتا از طریق سرمایه گذاری مالتا در یک نگاه تغییر در چهره جزیره: مالتا در حال ساختن آینده قیمت های بازار املاک و مستغلات مالتا به سرعت در حال رشد می باشند برنامه اقامت دائم مالتا از طریق سرمایه گذاری: مزایا، هزینه، و جزییات برنامه ی اقامت مالتا در اولین سال راه اندازی 440 درخواست را جذب کرد والتا Valetta، پایتخت مالتا آمار و ارقامی در مورد مالتا مالتا ، جواهر پنهان مدیترانه چرا مهاجرت به مالتا از طریق سرمایه گذاری، بهترین نوع مهاجرت در اروپا است؟ چرا مالتا توانسته تا این حد در جذب مهاجران سرمایه گذاری موفق باشد؟ پاسخ به مهم ترین سوالات علاقه مندان به برنامه بسیار محبوب اخذ اقامت دائم مالتا از طریق سرمایه گذاری اخذ اقامت دائم مالتا زندگی در مالتا اقتصاد در مالتا مراقبت های بهداشتی در مالتا کشور مالتا اقامت دائم مالتا از طریق سرمایه گذاری آب و هوای مالتا

دفاتر شرکت کنکاش

دفتر تهران

placeتهران، خیابان عباس آباد، خیابان سرافراز، نبش خیابان اول، برج موج، طبقه 6، واحد 26
کدپستی: 1587653154
phone 021 - 88710588 --- 88710589 --- 88710590

دفتر پرتغال

placePraca Duque de Saldanha, 1 Edif. Atrium Saldanha, 7 Piso 1050-94 Lisbon | Portugal

دفتر آمریکا

place4771 Caminitos de los Cepillos, Bonsall, C A, 92003, USA
phone +1 - 310 405 5717
عضویت در کانال تلگرام شرکت مهاجرتی کنکاش