نظام آموزشی مالتانظام آموزشی مالتا

توضیحات
تعداد سال
اتمام
شروع
مدرسه/ سطح
آموزش

6 سال
11سالگی
5سالگی
مدرسه ی ابتدایی
ابتدایی( دوره ی اول)

5 سال
16 سالگی
11 سالگی
مدرسه ی راهنمایی
متوسطه

2 سال
18 سالگی
16 سالگی
دبیرستان
راهنمایی(دوره ی دوم)

4 سال
20 سالگی
16 سالگی
دبیرستان حرفه ای
آموزش شغلی
مدرک کارشناسی را با توجه به رشته ی موردنظرظرف 3 تا 5   سال می توان بدست آورد.دوره ی کارشناسی
دوره ی سوم
دوره ی سوم
دوره ی سوم
مدرک 1 یا 2 سال اعطا می شود.دوره ی کارشناسی ارشد
دوره ی سوم
بعد از 3 سال تحصیل به دنبال دریافت مدرک ارشد. متقاضیان   باید تز دکتری در مورد موضوع تایید شده ارائه دهند.  مدرک دکتری
دوره ی سوم

آموزش ابتدایی:

تحصیل در جزیره ی مالتا با 6 سال دوره ی ابتدایی به صورت مختلط شروع می شود. دو سال اول به دانش اموزان این اجازه را می دهد تا با فضای آموزشی آشنا شوند پس از ان موضوعات درسی جدی تر می شود به تدریج خود را برای امتحان دوره ی دوم آماده می کنند که برای ادامه ی تحصیلات در دوره ی دوم (راهنمایی) باید در این امتحان قبول شوند. 

دوره ی دوم: 


در دوره ی دوم چندین گزینه وجود دارد. برنامه ی آکادمیک که بعد از دوره ی راهنمایی قرار دارد شامل دو سال عمومی و سه 3 سال تخصص است. مدارس عمومی 3 سال دوره ی عمومی و 2 سال دوره ی تخصص دارند که آنان را به موسسات و دانشکده های حرفه ای(شغلی) وصل می کند. کسانی که موفقیت تحصیلی کمی دارند در مدارس خاصی حضور می یابند و پس از آن می توانند در دوره ی اموزش شغلی شرکت کنند. 

اموزش شغلی:

وزارت اموزش بزرگسالان استانداردهای را برای برنامه های یادگیری مادام العمر مشخص کرده است. این استانداردها شامل رشته های علمی است که به منظور ارتقای مهارت شغلی خاصی تا سطح دلخواه طراحی شده است.

دوره ی سوم:

اموزش عالی در مالتا به صورت تلفیقی از دانشکده های حرفه ای و فنی که در آن مهارتهای عملی آموزش داده می شود و دانشگاه مالتا که مدرک و توانایی های آموزشی را ارائه می دهد.
دانشگاه مالتا که در سال 1768 تاسیس شد اکنون 13 دانشکده دارد که شامل دانشکده های محیط زیست، هنر، دندانپزشکی ، اقتصاد ، مدیریت و حسابداری ، آموزش ، علوم بهداشتی ، فناوری ارتباطات و اطلاعات ، حقوق ، علوم رسانه ای ،پزشکی ، علوم ، الهیات.  

برای مشاوره ی رایگان و کسب اطلاعات بیشتر در مورد اخذ اقامت دائم مالتا با مشاوران ما درکنکاشتماس حاصل فرمائید.


مطالب مرتبط با نظام آموزشی مالتا

چرا مهاجرت به مالتا از طریق سرمایه گذاری، بهترین نوع مهاجرت در اروپا است؟ چرا مالتا توانسته تا این حد در جذب مهاجران سرمایه گذاری موفق باشد؟ پاسخ به مهم ترین سوالات علاقه مندان به برنامه بسیار محبوب اخذ اقامت دائم مالتا از طریق سرمایه گذاری اخذ اقامت دائم مالتا سبک زندگی در مالتا زندگی در مالتا اقتصاد در مالتا نظام آموزشی مالتا مراقبت های بهداشتی در مالتا کشور مالتا اقامت دائم مالتا از طریق سرمایه گذاری آب و هوای مالتا
عضویت در کانال تلگرام شرکت مهاجرتی کنکاش