آمار و ارقامی در مورد مالتا

آمار و ارقامی در مورد مالتاجزایر مالتا دهه ی قبل به عنوان بهترین مقصد برای گذراندن تعطیلات شناخته شدند. با این حال در طول سالهای اخیر این کشور تلاش کرده است اقتصاد خود را که تنها وابسته به گردشگری بود توسعه دهد و بخش ها و فعالیت های مختلفی را پوشش دهد.

در مورد مالتا

جزایر مالتا دهه ی قبل به عنوان بهترین مقصد برای گذراندن تعطیلات شناخته شدند. با این حال در طول سالهای اخیر این کشور تلاش کرده است اقتصاد خود را که تنها وابسته به گردشگری بود توسعه دهد و بخش ها و فعالیت های مختلفی را پوشش دهد. 

مکان: اروپای جنوبی

اسم رسمی: جمهوری مالتا

مساحت: 316 کیلومتر ، خط ساحلی : 200 کیلومتر

سواحل غودش و کومینو: 71.2 کیلومتر

جمعیت: 434.403

جمعیت مالتایی ها: 94 درصد

جمعیت خارجی: 6 درصد

اقتصاد مالتا در 2016

  5 درصد
   رشد تولید خالص داخلی
  0.9 درصد
    تورم
  4.7 درصد
    نرخ بیکاری
  9.9 میلیارد
 مجموع تولید خالص داخلی
  1 درصد
   ارزش افزوده
  156.7 میلیارد
  سرمایه گذاری مستقیم خارجی

رنکینگ بخش های منتخب

     16
 سلامت نظام بانکی
     21
انتقال فناوری و سرمایه گذاری مستقیم خارجی
     15
قدرت حسابرسی
      21
ظرفیت کشور برای جذب سرمایه
     19
کیفیت نظام آموزشی
    30
استطاعت خدمات مالی
    30
شفافیت سیاست گذاری دولتی
 

ارقام کلیدی

     300 روز
تعداد روزهای افتابی در سال
12 درجه ی سلسیوس
31 درجه ی سلسیوس
میانگین دمای هوا
تابستان
زمستان
600 میلی لیتر
میزان بارش سالانه
  مالتایی و انگلیسی
  زبان
   1+ ساعت گرینویچ
  زمان
  یورو
  واحد پول
    +365
  کد بین المللی
   کاتولیک
   مذهب

شهرهای مهم بر حسب جمعیت:

     21889 نفر
    بیرکرکارا
     19795 نفر
    مستا
      17443نفر
    خلیج سنت پاول
      16443نفر
    قورمی
       14844نفر
   زبار
        5700 نفر
   والتا ( پایتخت)
        14189 نفر
  سلیما

فرودگاههای اصلی کشور:

- مالتا ایر

- رایان ایر

- الیتالیا

- ایزی جت

- ویز

- امیریتس

- لوفتانسا

- وولینگ

- ترکیش ایرلاینز

- بریتیش ایرویز

فرودگاه بین المللی مالتا تنها فرودگاه جزیره است که در بین دو روستای لوکا و گوجا واقع شده است و 10 کیلومتر از والتا فاصله دارد.

والتا

والتا پایتخت مالتا است که توسط شوالیه های سنت جان در قرن 16 ساخته شد. در حالی که مدت زیادی مرکز سیاسی کشور و یکی از مقاصد جذاب برای علاقمندان به تاریخ بوده است، وجود کافه های زیاد، رستوران ها و هتل ها رونق زیادی به شهر داده است تا گردشگران بیشتری را جذب کند در حالی که والتا سال 2018 به عنوان پایتخت فرهنگی اروپا انتخاب شده است.

سلیما / سنت جولیان

سلیما و سنت جولیان زمانی روستاهای کوچک ماهیگیری بودند اما اکنون هتل های پنج ستاره، آپارتمان ها و مراکز خرید هستند. این روستاها با یک تفرجگاه طولانی و پرپیچ و خم به هم وصل می شوند که از سواحل صخره ای ، زمین بازی و باغ می گذرد. سلیما یکی مکان پرطرفدار و محبوب است برای مهاجرانی که می خواهند در جزیره زندگی کنند. 

Gozo


اقامت-دائم-مالتا-سرمایه-گذاری


Gozo کوچکتر از مالتا است. Gozo فقط 15 دقیقه با ماشین از مالتا فاصله دارد. Gozo بیشتر یک منطقه ی روستایی است و به واسطه ی تپه های دیدنی اش معروف است. این جزیره به عنوان یکی از بهترین نقاط غواصی برای تعطیلات در مدیترانه طبقه بندی شده است.

برای مشاوره و کسب اطلاعات بیشتر در مورد اخذ اقامت دائم مالتا با مشاوران ما درکنکاش تماس حاصل نمائید. 

مطالب مرتبط با آمار و ارقامی در مورد مالتا

اخذ اقامت دائم مالتا و اقامت اروپا از طریق سرمایه گذاری در مالتا ارزانترین راه مهاجرت به اروپا اقامت مالتا بر اساس قوانین مالیاتی بیش از 500 درخواست برای اقامت مالتا از طریق سرمایه گذاری مالتا، سرزمینی افسانه ای چرا اقامت مالتا؟ اقامت دائم مالتا جایگزین برنامه اقامت دائم مجارستان مالتا یک خانه دوم محبوب در میان سرمایه گذاران غیر اروپایی اخذ اقامت مالتا ارزانترین روش اخذ اقامت اروپا زندگی در مالتا سوالات متداول درباره برنامه اقامت دائم سرمایه گذاری مالتا و پاسخ به آنها پیشگامی مالتا در دنیای بلاک چین و بیت کوین برنامه اقامت مالتا در سال اول اجرا 440 متقاضی داشت مدیر اجرایی برنامه اقامت مالتا از طریق سرمایه گذاری: برنامه اقامت مالتا به مرز 800 متقاضی رسید مزایای زندگی در مالتا که با اخذ اقامت دائم مالتا بدست می آید اخذ اقامت مالتا کشوری با ریشه های باستانی و امکانات مدرن اخذ اقامت دائم مالتا - مالتا به عنوان یکی از بهترین کشورهای ارائه خدمات درمانی در جهان شناخته شد مراحل اخذ اقامت دائم مالتا از طریق سرمایه گذاری مالتا در یک نگاه تغییر در چهره جزیره: مالتا در حال ساختن آینده قیمت های بازار املاک و مستغلات مالتا به سرعت در حال رشد می باشند برنامه اقامت دائم مالتا از طریق سرمایه گذاری: مزایا، هزینه، و جزییات برنامه ی اقامت مالتا در اولین سال راه اندازی 440 درخواست را جذب کرد والتا Valetta، پایتخت مالتا آمار و ارقامی در مورد مالتا مالتا ، جواهر پنهان مدیترانه چرا مهاجرت به مالتا از طریق سرمایه گذاری، بهترین نوع مهاجرت در اروپا است؟ چرا مالتا توانسته تا این حد در جذب مهاجران سرمایه گذاری موفق باشد؟ پاسخ به مهم ترین سوالات علاقه مندان به برنامه بسیار محبوب اخذ اقامت دائم مالتا از طریق سرمایه گذاری اخذ اقامت دائم مالتا زندگی در مالتا اقتصاد در مالتا مراقبت های بهداشتی در مالتا کشور مالتا اقامت دائم مالتا از طریق سرمایه گذاری آب و هوای مالتا

دفاتر شرکت کنکاش

دفتر تهران

placeتهران، خیابان عباس آباد، خیابان سرافراز، نبش خیابان اول، برج موج، طبقه 6، واحد 26
کدپستی: 1587653154
phone 021 - 88710588 --- 88710589 --- 88710590

دفتر پرتغال

placePraca Duque de Saldanha, 1 Edif. Atrium Saldanha, 7 Piso 1050-94 Lisbon | Portugal

دفتر آمریکا

place4771 Caminitos de los Cepillos, Bonsall, C A, 92003, USA
phone +1 - 310 405 5717
عضویت در کانال تلگرام شرکت مهاجرتی کنکاش