شش دلیل اصلی برای اخذ پاسپورت دومداشتن پاسپورت دوم به شما امکان سفر، سرمایه گذاری، زندگی و تجارت در مکانهای را می دهد که بدون پاسپورت دوم امکان پذیر نیست. بدست آوردن پاسپورت دوم اقدامی اساسی برای رهایی از وابستگی مطلق به یک کشور است. اگر این آزادی را بدست آورید برای هر کشوری سخت خواهد بود که بتواند زندگی و سرنوشت شما را کنترل کند.

شش دلیل اصلی برای اخذ پاسپورت دوم

قبل از جنگ جهانی اول برای سفرهای بین المللی نیازی به پاسپورت نبود. مردم به راحتی به هرجایی که می خواستند سفر می کردند. در بیشتر موارد آنها نیازی به مجوز از سازمانهای دولتی نداشتند.
امروزه دولت ها از پاسپورت ها برای کنترل شهروندانشان استفاده می کنند.
پاسپورت دوم مانع از این می شود که دولت ها بتوانند شما را محدود کنند. بدون پاسپورت دوم دولت می تواند با پس گرفتن پاسپورت شما را تحت حبس خانگی قرار دهد.
داتشن پاسپورت دوم به شما امکان سفر، سرمایه گذاری، زندگی و تجارت در مکانهای را می دهد که بدون پاسپورت دوم امکان پذیر نیست.
بدست آوردن پاسپورت دوم اقدامی اساسی برای رهایی از وابستگی مطلق به یک کشور است. اگر این آزادی را بدست آورید برای هر کشوری سخت خواهد بود که بتواند زندگی و سرنوشت شما را کنترل کند.
هر کجا زندگی کنید می توانید از مزایای تنوع سیاسی پاسپورت دوم بهره گیرید.

شش دلیل اصلی که هر فردی به واسطه ی آنها به پاسپورت دوم نیاز دارد در زیر آمده است.

1. گزینه های اقتصادی بیشتر

پاسپورت دوم در را به روی خدمات مالی بین المللی باز می کند. این امر بخصوص در مورد آمریکایی ها صدق می کند به همین خاطر است که بیشتر موسسات مالی خارجی کسانی که پاسپورت آمریکایی ارائه می دهند را رد می کنند ، برای اینکه مشتری خوش اقبالی باشید باید پاسپورت کشوری متفاوت را داشته باشید.

2. دوری کردن از آسیب های سیاست خارجی

اگر کشوری که در آن زندگی می کنید در مسائل دیگر کشورها دخالت می کند همواره شما در معرض خطر قرار دارید.

3. سفر بدون ویزا به کشورهای بیشتر

درخواست ویزا قبل از سفر یک دردسر بزرگ است. این کار پرهزینه، وقت گیر و آزاردهنده است. داشتن یک پاسپورت خوب امکان سفر بدون ویزا به کشورهای بیشتری را به شما می دهد. به عنوان مثال پاراگوئه را درنظر بگیرید یکی از آسانترین کشورهای است که می توانید پاسپورت آن را به دست آورید. با داشتن پاسپورت پاراگوئه می توانید بدون ویزا به بیش از 123 کشور دنیا عمدتا شامل کشورهای اروپایی و آمریکای لاتین سفر کنید.

4. برای تغییر کشور محل زندگی با هیچ مشکلی روبرو نخواهید شد

پاسپورت دوم متضمن نقل مکان شما و خانواده تان به جاهای دیگر است. پاسپورت دوم این حق را به شما می دهد که بصورت قانونی در جای دیگری زندگی و یا کار کنید. اگر زمانی از کشور خارج شدید دیگر با پاسپورت دوم مجبور نیستید مانند پناهندگان زندگی کنید.

5. ترک تابعیت قبلی

به احتمال زیاد اگر تصمیم دارید قدمی اساسی برای ترک تابعیت فعلی تان بردارید به پاسپورت دوم نیاز خواهید داشت.اگر کشوری که در آن زندگی می کنید مالیات سنگینی برای شهروندانش وضع می کند شما می توانید از مزایای مالیاتی و قانونی تابعیت دوم برخوردار شوید.

6. بهره مندی نسل های بعد از مزایای پاسپورت دوم

وقتی که شما پاسپورت دوم را به دست می آورید مزایای این تنوع سیاسی برای نسل های متمادی ادامه خواهد داشت. می توانید این تابعیت چندگانه را به فرزندان و نسل های بعدی خود منتقل کنید.

اخذ پاسپورت دوم، سخت اما ضروری و مهم

متاسفانه در حال حاضر راهی که سریع، آسان و ارزان باشد برای گرفتن پاسپورت دوم وجود ندارد. اما این امر از اهمیت و ضرورت پاسپورت دوم نمی کاهد. امروزه داشتن تابعیت دوم مضمن آزادی حرکت و برنامه ای آماده برای شرایط ضروری و غیر قابل پیش بینی می باشد. 

دفاتر شرکت کنکاش

دفتر تهران

placeتهران، خیابان عباس آباد، خیابان سرافراز، نبش خیابان اول، برج موج، طبقه 6، واحد 26
کدپستی: 1587653154
phone 021 - 88710588 --- 88710589 --- 88710590

Portugal Office

placePraca Duque de Saldanha, 1 Edif. Atrium Saldanha, 7 Piso 1050-94 Lisbon | Portugal

USA Office

place4771 Caminitos de los Cepillos, Bonsall, C A, 92003, USA
phone +1 - 310 405 5717
عضویت در کانال تلگرام شرکت مهاجرتی کنکاش