آخرین تغییرات صورت گرفته در برنامه اخذ تابعیت از طریق سرمایه گذاری گرانادا

آخرین تغییرات صورت گرفته در برنامه اخذ تابعیت از طریق سرمایه گذاری گراناداتابعیت گرانادا را می توان از طریق کمک به صندوق توسعه ی ملی و یا سرمایه گذاری در زمینه ی ملک به دست آورد. دولت گرانادا تغییراتی را در زمینه ی اخذ تابعیت از طریق سرمایه گذاری اعلام کرده است تا جذابیت و محبوبیت این برنامه را در بین خانواده ها افزایش دهد.

تابعیت و پاسپورت گرانادا

گرانادا یک کشور استوایی شناخته شده و یکی از کشورهای حوزه کارائیب است که برنامه اخذ تابعیت از طریق سرمایه گذاری آن در حال شکوفا شدن می باشد. تابعیت گرانادا را می توان از طریق کمک به صندوق توسعه ملی و یا سرمایه گذاری در پروژه های تایید شده توسط دولت به دست آورد. دولت گرانادا تغییراتی را در زمینه اخذ تابعیت از طریق سرمایه گذاری اعلام کرده است تا جذابیت و محبوبیت این برنامه را در بین خانواده ها افزایش دهد.

گرانادا هزینه ی سرمایه گذاری را کاهش داده است

رئیس کمیته اخذ تابعیت از طریق سرمایه گذاری گرانادا "کیشا اینس" اعلام کرد که این برنامه تا پایان سال دستخوش تغییرات بیشتر و مهمتری خواهد شد. تصمیم گرفته شده است که درخواست های فردی از درخواست های خانوادگی تفکیک شود و در روش کمک به صندوق توسعه ملی افرادی که به صورت فردی( یک نفر) درخواست می دهند 150,000دلار آمریکا کمک کنند. این تغییر فقط در مورد روش کمک به صندوق توسعه ملی است. سایر کمک ها و هزینه ها بدون تغییر باقی مانده است.

فرزندان وابسته  تا سن 30 سال را می توان در فرم درخواست تابعیت از طریق سرمایه گذاری گنجاند

کمیته اخذ تابعیت از طریق سرمایه گذاری اعلام کرد که فرزندان وابسته تا 30 سال می توانند در فرم درخواست گنجانده شوند مشروط به اینکه دیگر نیازی به ثبت نام در دانشگاه نداشته باشند. قبلا فقط فرزندان زیر 26 سال که در دانشگاه ثبت نام کرده بودند به عنوان وابسته شناخته می شدند. تعریف فرد وابسته تغییر کرده است تا فرزندان متقاضی اصلی و یا همسرش که بین 18 تا 30 سال سن دارند در پرونده گنجانده شوند.

تغییر در سن فرد وابسته برنامه گرانادا را هم ردیف با شرط محدودیت سنی سنت کیتس و نویس و آنتیگوا و باربودا و برنامه های دومنیکا قرار می دهد.

گرانادا شرط کمک برای والدین را برداشته است و حداقل سن والدین وابسته را از 65 به 55 سال کاهش داده است

والدین وابسته بالای 55 سال دیگر نیازی نیست که مبلغ 50,000 دلار آمریکا را به عنوان کمک به دولت پرداخت کنند تا واجد شرایط شوند. این قانون قبلا در مورد والدین وابسته بالای 65 سال صدق می کرد.

گرانادا و امارات تفاهم نامه در زمینه سفر بدون ویزا امضا کردند

گرانادا و امارات یادداشت تفاهم امضا کردند تا شهروندان اماراتی و گرانادایی که پاسپورت معمولی دارند دیگر نیازی به ویزا نداشته باشند. این توافق نامه توسط سفیران و نمایندگان دائم سازمان ملل ،لانا نوسایبه از امارات و کشیا مک گویر از گرانادا امضا شد. این توافق نامه 30 روز بعد از امضای رسمی اش قابلیت اجرایی دارد. سفیر گرانادا از تمایل کشورش برای افزایش روابط دو جانبه با امارات سخن گفت. سفیر گرانادا افزود که روابط بین گرانادا و امارات از اهمیت به سزایی برای گرانادا برخوردار است از آنجایی که امارات در محافل بین المللی جایگاهی درخور توجه دارد.

داشتن تابعیت گرانادا مزایای زیادی دارد از جمله سهولت در راه اندازی و انجام تجارت و کسب و کار، ورود به بریتانیا ، چین و کشورهای شنگن در اروپا. هم چنین از طریق معاهده ویزای  E2 با آمریکا فرصت های کسب و کار زیادی در آمریکا فراهم می کند.

برنامه تابعیت گرانادا از طریق سرمایه گذاری یکی از پرطرفدارترین برنامه ها در میان تجار است و تنها برنامه ای است که امکان سفر بدون ویزا به چین را میسر می کند و حتی اخیرا امکان دسترسی بدون ویزا به روسیه را نیز فراهم کرده است.

گرانادا سیاست "رد شدن" که در بین کشورهای کارائیب مشترک است را پذیرفته است

در یک اقدام مهم که نشان دهنده تعهد به ارزیابی مشترک و اشتراک اطلاعات در بین کشورهای کارائیب است گرانادا هم اعلام کرد کسانی که در برنامه اخذ تابعیت از طریق سرمایه گذاری در یک کشور کارائیبی دیگر رد شده باشند برای اخذ تابعیت یا اقامت دائم تحت برنامه اخذ تابعیت از طریق سرمایه گذاری گرانادا نمی توانند اقدام کنند.

کودکانی که 12 ماه بعد از پر کردن فرم درخواست تابعیت، متولد می شوند

اگر در مدت زمان 12 ماه بعد از پر کردن فرم درخواست، متقاضی اصلی صاحب فرزندی شود می تواند ظرف مدت شش ماه بعد از تولد فرزندش در همان فرم درخواستی که به کمیته اخذ تابعیت از طریق سرمایه گذاری ارائه شده است فرزند تازه متولد شده اش را نیز بگنجاند ، برای انجام این کار باید 5,100 دلار آمریکا پرداخت کند.

اخذ پاسپورت و تابعیت گرانادا منافع زیادی را برای متقاضیان و خانواده های آنان فراهم می کند از جمله آزادی عمل در انجام سفر، انگیزه های مالیاتی و حفظ اقامت بدون نیاز به سکونت در گرانادا. اما تعدادی از مردم دسترسی به آمریکا از طریق ویزای سرمایه گذاری E2 را عاملی تعیین کننده می دانند چرا که  گرانادا از طریق ویزای  E2 امکان دسترسی به آمریکا را فراهم می کند.


برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد اخذ  پاسپورت گرانادا با مشاوران کنکاش تماس حاصل فرمائید.  

 
 

دفاتر شرکت کنکاش

دفتر تهران

placeتهران، خیابان عباس آباد، خیابان سرافراز، نبش خیابان اول، برج موج، طبقه 6، واحد 26
کدپستی: 1587653154
phone 021 - 88710588 --- 88710589 --- 88710590

دفتر پرتغال

placePraca Duque de Saldanha, 1 Edif. Atrium Saldanha, 7 Piso 1050-94 Lisbon | Portugal

دفتر آمریکا

place4771 Caminitos de los Cepillos, Bonsall, C A, 92003, USA
phone +1 - 310 405 5717
عضویت در کانال تلگرام شرکت مهاجرتی کنکاش