نظام بهداشتی و درمانی گراناداگرانادا یکی از بهترین و باکیفیت ترین سیستم های مراقبتی بهداشتی را در جزایر کارائیب دارد. دولت گرانادا برای اینکه بتواند سلامت و بهداشت را بهبود بخشد و هزینه های رو به افزایش بخش بهداشت و درمان را به حداقل رساند تاکید زیادی بر مراقبت های بهداشتی اصلی و اقدامات پیشگیرانه دارد.

نظام بهداشتی و درمانی در گرانادا

در سال 2011 سه درصد از تولید خالص داخلی به بخش بهداشت و درمان اختصاص داده شد، که معادل 479 دلار آمریکا به ازای هر نفر بود. در نظرسنجی که بین سالهای 1997 تا 2009 صورت گفت به ازای هر 100000 نفر، 98 دکتر، 398 پرستار و ماما وجود داشت. 

علاوه بر این در حد فاصل سالهای 2007 تا 2012، 99  درصد از زایمان ها به کمک پرسنل کارازموده و متخصص صورت گرفت و در سال 2012، 99 درصد از کودکان یک ساله در مقابل بیماری سرخک واکسنه شدند. در سال 2010 بیش از 97 درصد جمعیت کشور به خدمات بهداشتی درمانی کافی دسترسی داشتند.

گرانادا یکی از بهترین و باکیفیت ترین سیستم های مراقبتی بهداشتی را در جزایر کارائیب دارد. دولت گرانادا برای اینکه بتواند سلامت و بهداشت را بهبود بخشد و هزینه های رو به افزایش بخش بهداشت و درمان را به حداقل رساند تاکید زیادی بر مراقبت های بهداشتی اصلی و اقدامات پیشگیرانه دارد. حدود هفت مرکز بهداشتی و کلینیک در کشور وجود دارد. بیمارستان عمومی سنت جورج مهمترین مرکز درمانی این کشور است و یک بیمارستان خصوصی کوچک در منطقه ی سنت پاول وجود دارد که بخش اورژانس آن بصورت 24 ساعته فعال است و امکان ارسال بالگرد در قالب آمبولانس هوایی را دارد.

یک بیمارستان جدید در گرانادا در حال ساخت است که امکانات و خدمات کامل و بی نظیری را به گردشگران و شهروندان گرانادا ارائه می دهد.

بیمارستان جدید جایگزین بیمارستان سنت جورج می شود. دو بیمارستان کوچک روستایی نیز وجود دارد: بیمارستان پرینسس الیس و بیمارستان پرینسس رویال.

بیش از 30 شرکت دارویی در گرانادا وجود دارد. اگرچه گرانادا بیشتر داروهایش را از طریق برنامه ی منطقه ای خدمات درمانی جزایرکارائیب دریافت می کند. این استانداردها به صورت سالانه مورد بازبینی قرار می گیرند و اصلاح می شوند و داروهای اساسی به صورت زمان بندی شده در اختیار آنان قرار می گیرد. داروخانه ها اغلب مجهز هستند و تمام داروها را در اختیار دارند.

برای مشاوره ی رایگان و کسب اطلاعات بیشتر در مورد اخذ پاسپورت گرانادا از طریق سرمایه گذاری با مشاوران ما در کنکاش تماس حاصل فرمائید. 

مطالب مرتبط با نظام بهداشتی و درمانی گرانادا

سهولت انجام کسب و کار در گرانادا اخذ تابعیت گرانادا (بهشت کارائیب) از طریق سرمایه گذاری برگشت پذیر در پروژه کشت آبی گرانادا افزایش تعداد گردشگران گرانادا در سال 2017 و افزایش اعتماد سرمایه گذاران آخرین تغییرات صورت گرفته در برنامه ی اخذ تابعیت از طریق سرمایه گذاری گرانادا از این پس شهروندان گرانادا و سنت کیتس بدون ویزا می توانند به روسیه سفر کنند خبر جدید از اداره مهاجرت کشور گرانادا زندگی در گرانادا مزایای اخذ پاسپورت دوم و دو تابعیتی بودن مزایای اخذ پاسپورت دوم- پاسپورت دومینیکا، پاسپورت گرانادا، پاسپورت قبرس گرانادا- دانشگاه سنت جورج پاسپورت گرانادا، از معدود پاسپورت هایی است که دارندگان آن می توانند بدون ویزا به چین سفر کنند زندگی در جزایر زیبای کارائیب با اخذ پاسپورت گرانادا و دومینیکا پاسپورت گرانادا گرانادا برنده جایزه بهترین برنامه اخذ پاسپورت دوم از طریق سرمایه گذاری در دنیا قانون جدید گرانادا در رابطه با حق بانوان برای استفاده از عکس با حجاب برای پاسپورت گرانادا خبر دریافتی از دولت کشور-جزیره گرانادا در رابطه با درخواست های اخذ پاسپورت گرانادا اصلاحات برنامه اخذ تابعیت از طریق سرمایه گذاری در گرانادا جهت ساده تر شدن مراحل برنامه مزایای دریافت شهروندی و پاسپورت گرانادا آشنایی با جزیره گرانادا با پاسپورت گرانادا و دومینیکا بدون نیاز به ویزا به کشورهای عضو اتحادیه اروپا سفر کنید اخذ شهروندی و پاسپورت گرانادا از طریق سرمایه گذاری شهروندی و اخذ پاسپورت گرانادا با سرمایه گذاری پاسپورت گرانادا اقتصاد گرانادا آب و هوای گرانادا نظام بهداشتی و درمانی گرانادا
عضویت در کانال تلگرام شرکت مهاجرتی کنکاش