زندگی در دومینیکا

زندگی در دومینیکاکشور مشترک المنافع دومینیکا یک جزیره در دریای کارائیب واقع شده است واحد پول این کشور دلار کارائیبی است. دومینیکا عضو کشورهای مشترک المنافع، سازمان ملل، بانک جهانی و صندوق بین المللی پول است. جمعیت آن در حدود 70,000 هزار نفر است. زبان رسمی آن انگلیسی است.

زندگی در دومینیکا

کشور مشترک المنافع دومینیکا یک جزیره در منطقه ی انتیلز لسر در دریای کارائیب واقع شده است واحد پول این کشور دلار کارائیبی است. دومینیکا عضو کشورهای مشترک المنافع، سازمان ملل، بانک جهانی و صندوق بین المللی پول است. جمعیت آن در حدود 70000 هزار نفر است. زبان رسمی آن انگلیسی است. 

دومینیکا نه تنها یک بهشت استوایی است بلکه مرکز اقتصادی شناخته شده ای است که شرکت های آن از معافیت مالیاتی 20 ساله برخوردارند.

شرکت های تجاری بین المللی دومینیکا چندین مزیت دارند. این شرکت ها به بیش از یک مدیر نیاز ندارند و این فرد می تواند سهامدار و مدیر باشد. نهادهای شرکتی می توانند مدیریت این شرکت ها را به عهده بگیرند و سهام را می توان بدون ارزش نسبی صادر کرد.

کیفیت زندگی در دومینیکا بسیار بالا است. قیمت غذا ارزان است و هزینه ی خرید و اجاره ی ملک برای مدت طولانی متوسط است. یک آپارتمان سه تخته در بیرون از مرکز شهر  و در یک ساحل زیبا را می توان با مبلغ 670 دلار به صورت ماهانه اجاره کرد. نرخ ارتکاب جرم بسیار پایین است. دومینیکا یکی از امن ترین کشورهای کارائیب است.

برنامه اخذ تابعیت دومینیکا از طریق سرمایه گذاری به عنوان یکی از ارزانترین و پرطرفدارترین برنامه های اخذ تابعیت از طریق سرمایه گذاری شناخته می شود. کسانی که به صورت فردی (یک نفر)  اقدام می کنند می توانند پاسپورت دومینیکا را با 100000 دلار  کمک بلاعوض به دولت دومینیکا به دست بیاورند.

اخذ تابعیت دومینیکا از طریق سرمایه گذاری مزایای زیادی دارد. تابعیت این کشور به صورت مادام العمر است. به سود سرمایه، ثروت و ارث مالیات تعلق نمی گیرد. سفر به تمام کشورهای جهان اول تقریبا بدون ویزا ممکن است. اسم شهروند جدید بصورت قانونی قابل تغییر است. اگر شهروندی در دومینیکا زندگی نمی کند مالیاتی به درآمد خارجی تعلق نمی گیرد.

برای مشاوره ی رایگان و کسب اطلاعات بیشتر در مورد اخذ پاسپورت دومینیکا با مشاوران ما در کنکاش تماس حاصل فرمائید.  دفاتر شرکت کنکاش

دفتر تهران

placeتهران، خیابان عباس آباد، خیابان سرافراز، نبش خیابان اول، برج موج، طبقه 6، واحد 26
کدپستی: 1587653154
phone 021 - 88710588 --- 88710589 --- 88710590

Portugal Office

placePraca Duque de Saldanha, 1 Edif. Atrium Saldanha, 7 Piso 1050-94 Lisbon | Portugal

USA Office

place4771 Caminitos de los Cepillos, Bonsall, C A, 92003, USA
phone +1 - 310 405 5717
عضویت در کانال تلگرام شرکت مهاجرتی کنکاش