افزایش تعداد گردشگران گرانادا در سال 2017 و افزایش اعتماد سرمایه گذاران

افزایش تعداد گردشگران گرانادا در سال 2017 و افزایش اعتماد سرمایه گذارانافزایش تعداد گردشگران خبر بسیار خوبی برای بخش گردشگری و سرمایه گذاری در گرانادا است. رشد روز افزون گردشگری در میان خریداران ملک این اعتماد و اطمینان را بوجود آورده است تا در خانه های تفریحی در گرانادا سرمایه گذاری کنند.

تعداد گردشگران گرانادا در سال 2017، در مقایسه با سال 2016، 5 درصد  افزایش یافت

تعداد گردشگران گرانادا در شش ماهه ی اول سال 2017 به 71,679 نفر رسید که در مقایسه با مدت مشابه پارسال (2016) 5 درصد افزایش یافته است. 

بر اساس آخرین آماری که توسط سازمان گردشگری گرانادا منتشر شد تعداد گردشگران گرانادا در نیمه ی اول سال 2017 درمقایسه با نیمه ی اول سال 2016 افزایش داشته است.

تعداد گردشگران آمریکایی، که در واقع بخش اصلی گردشگران گرانادا را تشکیل می دهند با 10 درصد افزایش به 31,564 نفر رسید.

تعداد گردشگران کانادایی که بعد از گردشگران آمریکایی بیشترین سهم را در بازار گردشگری گرانادا به خود اختصاص می دهند 9 درصد افزایش یافت و به 7,911 نفر رسید.

تعداد گردشگران دیگر کشورهای کارائیب که وارد گرانادا شده اند رشد 7 درصدی را تجربه کرد و در مجموع به رقم 12,640 نفر رسید در حالی که تعداد گردشگران آلمانی که به گرانادا سفر کرده اند 33 درصد افزایش یافت و به 1,512 نفر رسید.


اخذ_پاسپورت_دوم_گرانادا

افزایش تعداد گردشگران اعتماد سرمایه گذاران برای سرمایه گذاری در گرانادا را افزایش می دهد

افزایش تعداد گردشگران خبر بسیار خوبی برای بخش گردشگری و سرمایه گذاری در گرانادا است. رشد روز افزون گردشگری در میان خریداران ملک این اعتماد و اطمینان را بوجود آورده است تا در خانه های تفریحی در گرانادا سرمایه گذاری کنند، خانه هایی که توسط گردشگران بیشتر ماههای سال اجاره می شود. این افزایش بدون شک انگیزه و اعتماد خریداران برای سرمایه گذاری در زمینه ی ملک در گرانادا را افزایش می دهد . 

برای مشاوره ی رایگان و کسب اطلاعات بیشتر در مورد اخذ پاسپورت گرانادا با مشاوران ما در کنکاش تماس حاصل فرمائید.


مطالب مرتبط با افزایش تعداد گردشگران گرانادا در سال 2017 و افزایش اعتماد سرمایه گذاران

سهولت انجام کسب و کار در گرانادا اخذ تابعیت گرانادا (بهشت کارائیب) از طریق سرمایه گذاری برگشت پذیر در پروژه کشت آبی گرانادا افزایش تعداد گردشگران گرانادا در سال 2017 و افزایش اعتماد سرمایه گذاران آخرین تغییرات صورت گرفته در برنامه ی اخذ تابعیت از طریق سرمایه گذاری گرانادا از این پس شهروندان گرانادا و سنت کیتس بدون ویزا می توانند به روسیه سفر کنند خبر جدید از اداره مهاجرت کشور گرانادا زندگی در گرانادا مزایای اخذ پاسپورت دوم و دو تابعیتی بودن مزایای اخذ پاسپورت دوم- پاسپورت دومینیکا، پاسپورت گرانادا، پاسپورت قبرس گرانادا- دانشگاه سنت جورج پاسپورت گرانادا، از معدود پاسپورت هایی است که دارندگان آن می توانند بدون ویزا به چین سفر کنند زندگی در جزایر زیبای کارائیب با اخذ پاسپورت گرانادا و دومینیکا پاسپورت گرانادا گرانادا برنده جایزه بهترین برنامه اخذ پاسپورت دوم از طریق سرمایه گذاری در دنیا قانون جدید گرانادا در رابطه با حق بانوان برای استفاده از عکس با حجاب برای پاسپورت گرانادا خبر دریافتی از دولت کشور-جزیره گرانادا در رابطه با درخواست های اخذ پاسپورت گرانادا اصلاحات برنامه اخذ تابعیت از طریق سرمایه گذاری در گرانادا جهت ساده تر شدن مراحل برنامه مزایای دریافت شهروندی و پاسپورت گرانادا آشنایی با جزیره گرانادا با پاسپورت گرانادا و دومینیکا بدون نیاز به ویزا به کشورهای عضو اتحادیه اروپا سفر کنید اخذ شهروندی و پاسپورت گرانادا از طریق سرمایه گذاری شهروندی و اخذ پاسپورت گرانادا با سرمایه گذاری پاسپورت گرانادا اقتصاد گرانادا آب و هوای گرانادا نظام بهداشتی و درمانی گرانادا
عضویت در کانال تلگرام شرکت مهاجرتی کنکاش