جایگاه نخست دومینیکا در بین برنامه ی اخذ تابعیت از طریق سرمایه گذاری

جایگاه نخست دومینیکا در بین برنامه ی اخذ تابعیت از طریق سرمایه گذاریکشور مشترک المنافع دومینیکا جایگاه خود را به عنوان پیشتاز برنامه ی اخذ تابعیت از طریق سرمایه گذاری تثبیت کرد و بالاترین نمره را در فهرستی که توسط فایننشل تایمز تحت عنوان گزارش ویژه منتشر شد به خود اختصاص داده است.

پاسپورت دومینیکا

کشور مشترک المنافع دومینیکا جایگاه خود را به عنوان پیشتاز برنامه  اخذ تابعیت از طریق سرمایه گذاری تثبیت کرد و بالاترین نمره را در فهرستی که توسط فایننشل تایمز تحت عنوان گزارش ویژه منتشر شد به خود اختصاص داده است. علیرغم رقابت فشرده و شدیدی که در این بخش وجود دارد کشور دومینیکا در بین 12 کشوری که در این حوزه فعالیت می کنند جایگاه نخست را به خود اختصاص داد. دومینیکا از بین 7 فاکتور مشخص شده، در 4 فاکتور نمره ی کامل را دریافت کرد و با نمره ی 90 به عنوان قدرتمندترین کشور در حوزه های زیر معرفی شد:

کمترین مبلغ سرمایه گذاری: از آنجایی که می توان با مبلغ 100000 دلار در دومینیکا سرمایه گذاری کرد این کشور ارزانترین و بهترین فرصت سرمایه گذاری را فراهم می کند.

سهولت بررسی پرونده: فرایند بررسی پرونده در دومینیکا به سرعت انجام می گیرد و راه حل های زیادی برای تسهیل این کار اتخاذ شده است.

بررسی صحت اطلاعات: علاوه بر اینکه منشا ثروت فرد با دقت و وسواس زیادی مورد بررسی قرار می گیرد، اثر انگشت و سایر اطلاعات احراز هویت نیز جمع آوری می شود و به دقت کنترل می شود.

قوانین اجباری مسافرت: از آنجایی که اخذ تابعیت دومینیکا از طریق سرمایه گذاری نیازی به حضور فیزیکی فرد در آنجا ندارد از لحاظ زمانی برای افرادی که امکان حضور در دومینیکا را ندارند بسیار مناسب است.

برای مشاوره  رایگان و کسب اطلاعات بیشتر در مورد اخذ تابعیت دومینیکا از طریق سرمایه گذاری با مشاوران ما در کنکاش تماس حاصل فرمائید. 

 

دفاتر شرکت کنکاش

دفتر تهران

placeتهران، خیابان عباس آباد، خیابان سرافراز، نبش خیابان اول، برج موج، طبقه 6، واحد 26
کدپستی: 1587653154
phone 021 - 88710588 --- 88710589 --- 88710590

Portugal Office

placePraca Duque de Saldanha, 1 Edif. Atrium Saldanha, 7 Piso 1050-94 Lisbon | Portugal

USA Office

place4771 Caminitos de los Cepillos, Bonsall, C A, 92003, USA
phone +1 - 310 405 5717
عضویت در کانال تلگرام شرکت مهاجرتی کنکاش