جایگاه نخست دومینیکا در بین کشورهای ارائه دهنده ی برنامه ی اخذ تابعیت از طریق سرمایه گذاری

جایگاه نخست دومینیکا در بین کشورهای ارائه دهنده ی برنامه ی اخذ تابعیت از طریق سرمایه گذاریکشور مشترک المنافع دومینیکا جایگاه خود را به عنوان پیشتاز برنامه ی اخذ تابعیت از طریق سرمایه گذاری تثبیت کرد و بالاترین نمره را در فهرستی که توسط فایننشل تایمز تحت عنوان گزارش ویژه منتشر شد به خود اختصاص داده است.

دومنیکا جایگاه نخست برنامه ی اخذ تابعیت از طریق سرمایه گذاری را به خود اختصاص داد.

کشور مشترک المنافع دومینیکا جایگاه خود را به عنوان پیشتاز برنامه ی اخذ تابعیت از طریق سرمایه گذاری تثبیت کرد و بالاترین نمره را در فهرستی که توسط فایننشل تایمز تحت عنوان گزارش ویژه منتشر شد به خود اختصاص داده است. علیرغم رقابت فشرده و شدیدی که در این بخش وجود دارد کشور دومینیکا در بین 12 کشوری که در این حوزه فعالیت می کنند جایگاه نخست را به خود اختصاص داد. دومینیکا از بین 7 فاکتور مشخص شده، در 4 فاکتور نمره ی کامل را دریافت کرد و با نمره ی 90 به عنوان قدرتمندترین کشور در حوزه های زیر معرفی شد:

کمترین مبلغ سرمایه گذاری: از آنجایی که می توان با مبلغ 100000 دلار در دومینیکا سرمایه گذاری کرد این کشور ارزانترین و بهترین فرصت سرمایه گذاری را فراهم می کند.

سهولت بررسی پرونده: فرایند بررسی پرونده در دومینیکا به سرعت انجام می گیرد و راه حل های زیادی برای تسهیل این کار اتخاذ شده است.

بررسی صحت اطلاعات: علاوه بر اینکه منشا ثروت فرد با دقت و وسواس زیادی مورد بررسی قرار می گیرد، اثر انگشت و سایر اطلاعات احراز هویت نیز جمع آوری می شود و به دقت کنترل می شود.

قوانین اجباری مسافرت: از آنجایی که اخذ تابعیت دومینیکا از طریق سرمایه گذاری نیازی به حضور فیزیکی فرد در آنجا ندارد از لحاظ زمانی برای افرادی که امکان حضور در دومینیکا را ندارند بسیار مناسب است.

برای مشاوره ی رایگان و کسب اطلاعات بیشتر در مورد اخذ تابعیت دومینیکا از طریق سرمایه گذاری با مشاوران ما در کنکاش تماس حاصل فرمائید. 


 

مطالب مرتبط با جایگاه نخست دومینیکا در بین کشورهای ارائه دهنده ی برنامه ی اخذ تابعیت از طریق سرمایه گذاری

جایگاه نخست دومینیکا در بین کشورهای ارائه دهنده ی برنامه ی اخذ تابعیت از طریق سرمایه گذاری تغییرات جدید در برنامه ی اخذ تابعیت از طریق سرمایه گذاری دومنیکا هر آنچه درباره برنامه اخذ پاسپورت دومینیکا باید بدانید با دومینیکا بیشتر آشنا شویم- قابل توجه متقاضیان اخذ پاسپورت دومینیکا سوالات رایج درباره دومینیکا و برنامه اخذ تابعیت و پاسپورت دومینیکا از طریق سرمایه گذاری سوالات رایج درباره برنامه اخذ پاسپورت دومینیکا از طریق سرمایه گذاری تجربیات من درباره خرید پاسپورت دوم از کشور دومینیکا اصلاحات برنامه اخذ تابعیت و پاسپورت دومینیکا از طریق سرمایه گذاری خانواده های بیشتری را جذب می کند تغییرات جدید در مورد برنامه ی دریافت پاسپورت دومینیکا از طریق سرمایه گذاری اسناد و مدارک لازم برای شهروندی و پاسپورت کشور مشترک المنافع دومینیکا از طریق سرمایه گذاری مزایای شهروندی و اخذ پاسپورت دومینیکا ارزان ترین انتخاب برای شهروندی دوم: پاسپورت دومینیکا مبلغ سرمایه گذاری برنامه اخذ پاسپورت دومینیکا افزایش نخواهد یافت برنامه اخذ پاسپورت دومینیکا از طریق سرمایه گذاری اول ماه آگوست 2016 گران خواهد شد. ورود بدون ویزای اتباع دومینیکا و گرانادا به حوزه شنگن و افزایش متعاقب قیمت برنامه اخذ پاسپورت دومینیکا و پاسپورت گرانادا پاسپورت دومینیکا اقتصاد دومینیکا زندگی در دومینیکا آب و هوای دومینیکا آشنایی با دومینیکا- قابل توجه متقاضیان اخذ پاسپورت دومینیکا
عضویت در کانال تلگرام شرکت مهاجرتی کنکاش