دومینیکا گزینه‌ای عالی برای خانه دوم افراد متمول

دومینیکا گزینه‌ای عالی برای خانه دوم افراد متمولبه گفته آقای امانوئل نانتان، رئیس دولت واحد اعطای شهروندی دومینیکا، این کشور گزینه‌ای عالی برای خانه دوم است.

دومینیکا گزینه‌ای عالی برای خانه دوم افراد متمول

به گفته آقای امانوئل نانتان، رئیس دولت واحد اعطای شهروندی دومینیکا، این کشور گزینه‌ای عالی برای خانواده‌هایی است که به دنبال یک کشور با ثبات و پایدار به عنوان خانه دوم خود هستند.

در حالی که جهان همچنان با عواقب افزایش جمعیت مانند نابرابری و تغییرات آب و هوایی روبرو است، دومینیکا تمرکز خود را بر این گذاشته است که به اولین کشور مقاوم در برابر تغییرات آب و هوایی تبدیل شود.

سازمان ملل متحد پیش بینی کرده است که جمعیت جهان در ۳۰ سال آینده به ۹/۷ میلیارد نفر می‌رسد. این رقم تقریباً ۲ میلیارد بیشتر از جمعیت جهان در سال ۲۰۲۱ است. امروزه، بیش از نیمی از جمعیت جهان در مناطق شهری زندگی می‌کنند. تخمین زده می‌شود که تا سال ۲۰۵۰ نزدیک به ۹۰ درصد رشد شهری در آسیا و آفریقا اتفاق بیفتد.

به گفته آقای امانوئل نانتان «به متقاضیان موفق، تابعیت و پاسپورت دومینیکا اعطا می‌شود و اطمینان داده می‌شود که خانه دومی دور از شهرهای پر ازدحام خواهند داشت». تنها کاری که متقاضیان باید انجام دهند، کمک بلاعوض به دومینیکا یا سرمایه‌گذاری در پروژ‌ه‌های تایید‌شده دولت مانند پروژه هتل هیلتون است.


مقاله مرتبط: سوالات رایج برنامه سرمایه گذاری دومینیکا

پروسه پردازش پرونده‌های برنامه شهروندی دومینیکا بسیار سریع و با دقت کامل انجام می‌شود.

دومینیکا به منظور خوش‌آمدگویی بهتر به خانواده‌ها، بند مربوط به افراد تحت تکفل را گسترش داده است. در حال حاضر، افراد تحت تکفل می‌توانند مرتبط با متقاضی اصلی یا همسر متقاضی اصلی باشند و هیچ محدودیت سنی برای پدر مادرها و پدربزرگ مادربزرگ ها وجود ندارد. در این برنامه، متقاضی اصلی، همسر او، فرزندان زیر ۳۰ سال، خواهر و برادر خونی یا قانونی (به سرپرستی گرفته شده) زیر ۲۵ سال متقاضی اصلی یا همسر متقاضی اصلی، والدین و پدربزرگ و مادربزرگ متقاضی اصلی یا همسر او شامل پرونده متقاضی اصلی می‌شوند.

با داشتن تابعیت دوم از دومینیکا، متقاضیان و خانواده آن‌ها می‌توانند آزادی سفر بدون ویزا به بیش از ۱۴۰ کشور در سراسر جهان را به سرعت و بدون شرط حضور، مصاحبه‌ یا چندین سال انتظار بدست آورند.


برای مشاوره رایگان و کسب اطلاعات بیشتر در مورد برنامه سرمایه‌گذاری دومینیکا با مشاوران کنکاش تماس حاصل فرمایید.
دفاتر شرکت کنکاش

دفتر تهران

placeتهران، خیابان عباس آباد، خیابان سرافراز، نبش خیابان اول، برج موج، طبقه 6، واحد 26
کدپستی: 1587653154
phone 021 - 88710588 --- 88710589 --- 88710590

Portugal Office

placePraca Duque de Saldanha, 1 Edif. Atrium Saldanha, 7 Piso 1050-94 Lisbon | Portugal

USA Office

place4771 Caminitos de los Cepillos, Bonsall, C A, 92003, USA
phone +1 - 310 405 5717
عضویت در کانال تلگرام شرکت مهاجرتی کنکاش