دلایل محبوبیت قبرس

دلایل محبوبیت قبرسقبرس از ماه می 2004 عضو اتحادیه ی اروپا شد و توانست محدودیت های را که در زمینه ی ملک وجود داشته است بردارد و فرصت های شغلی و تجاری ایجاد کند که این امر، فرصت های سرمایه گذاری و سبک زندگی در قبرس را بهبود بخشیده است.

دلایل محبوبیت قبرس

1. عضویت در اتحادیه ی اروپا

قبرس از ماه می 2004 عضو اتحادیه ی اروپا شد و توانست محدودیت های را که در زمینه ی ملک وجود داشته است بردارد و فرصت های شغلی و تجاری ایجاد کند که این امر، فرصت های سرمایه گذاری و سبک زندگی در قبرس را بهبود بخشیده است. در ژانویه ی 2008 قبرس یورو را به عنوان واحد پول خود انتخاب کرد و جذابیت ها و فرصت های مالی خود را بیش از پیش افزایش داد.

2. مهمان نوازی

تابعیت_قبرس_سرمایه_گذاری_خرید_ملک2
مهمان نوازی قبرسی ها زبانزد است. مردم محلی به واسطه ی خوش مشرب بودن معروف هستند و سرعت زندگی بسیار آرام و مطلوب است. هم زبان انگلیسی و هم زبان روسی به طور گسترده مورد استفاده قرار می گیرند.

3. سبک زندگی آرام

ریتم آرام زندگی مدیترانه به خوبی در قبرس قابل لمس است، بازیدکنندگان و صاحبان املاک می توانند یک فضای کاملا به دور از استرس و تنش را  در قبرس تجربه کنند. 

4. ارتباطات راحت و آسان

شرکت مخابرات قبرس یکی از پیشرفته ترین شرکت های فناوری در جهان است که هزینه ی پایین تماس های بین المللی و داخلی آن امکان برقراری ارتباط با خانواده و دوستان را تسهیل کرده است. 

5. پناهگاهی امن برای همه

قبرس یک پناهگاه امن با کمترین نرخ ارتکاب جرم و خرابکاری در اروپا است. علاوه بر این آلودگی هوا و تراکم ترافیک نیز وجود ندارد.

6. اوقات فراغت

قبرس برای هر رده ی سنی و با هر علاقه و سلیقه ای فعالیت های تفریحی دارد. می توانید از میان طیف گسترده ی فعالیت های آمادگی جسمانی ، تئاتر و هنر انتخاب کرده و از فعالیت های که توسط سازمان های اجتماعی برگزار می شود لذت ببرید. 

7. روحیه جمعی

روحیه جمعی در قبرس شکوفا است. به عنوان مثال هر شهر یک شورا دارد که توسط مسئولی که مردم خود شهر انتخاب کرده اند اداره می شود که به عنوان قدرت اصلی در بسیاری از موارد از امضای قرارداد گرفته تا همکاری عمل می کند. 

8. خدمات بهداشتی و درمانی با کیفیت

قبرس نظام بهداشتی درمانی با کیفیتی دارد. 

9. گیاهان

قبرس که بر روی گذرگاه ارتباطی بین آسیا، اروپا و آفریقا قرار گرفته است زیستگاه بیش از 1,750 گونه ی گیاهی است که از این تعداد 126 گونه خاص و بومی این کشور است. فقط در منطقه ی اکاماس 530 گونه ی گیاهی وجود دارد که 33 گونه از آن مختص قبرس است. علاوه بر این شرایط آب و هوایی منطقه و کیفیت خاک باعث می شود که گیاهان این منطقه نسبت به گونه های که در اروپایی شمالی هستند از شرایط بهتر و خواص درمانی برخوردار باشند. 

10. تفریحات آبی

تابعیت_قبرس_سرمایه_گذاری_خرید_ملک1
موج سواری، اسکی روی آب، جت اسکی، قایق سواری، کایاک، کانو با فرصت های متنوع غواصی از جمله تفریحات آبی هستند که گردشگران و مقیمان قبرس از آنها بهره می برند، در سواحلی که کشتی های شکسته و گنجینه های باستانشناسی دنیای شگفت انگیزی را در زیر آب به نمایش گذاشته اند. 

11. شرایط آب و هوایی

قبرس در طول سال از شرایط آب و هوایی مدیترانه ای برخوردار است. تابستان های قبرس طولانی و زمستان های آن کوتاه است. در سال حدود 340 روز آفتاب درخشان وجود دارد.

12. آموزش عالی

نظام آموزشی قبرس از استاندارد بالایی برخوردار است و در دسترس تمام شهروندان است. تعداد زیادی مدرسه ی خصوصی (یونانی، فرانسوی، انگلیسی و روسی) وجود دارد و شهریه ها بین 3,400 تا 7,000 یورو در ماه است. تحصیلات تکمیلی در قالب موسسات و دانشکده های شناخته شده و هم چنین دانشگاههای نیکوزیا، لیماسول و پافوس در اختیار همگان قرار دارد. دوره های آموزش بزرگسالان نیز در مراکز آموزشی قبرس برگزار می شوند که شامل دوره های آموزش زبان، آشپزی و رقص می باشند.

13. فعال باشید

حدود 48 مسیر علامت گذاری شده وجود دارد که 200 کیلومتر از منطقه ی روستایی را در سراسر کشور پوشش می دهد. افرادی که به صورت حرفه ای پیاده روی می کنند می توانند از تنوع فصلی و مناظر طبیعی متنوع جزیره بهره ببرند. در واقع ارتفاعات پر فراز و نشیب کوهستان های ترودوس فرصت مناسبی است تا به دور از گرمای تابستان تجدید نیرو کنید.

14. دسترسی آسان

در قبرس دو فرودگاه بین المللی وجود دارد و بیش از 50 شرکت هوایی، از شرکت های معتبر هوایی مانند بریتیش ایرویز، ایروفلوت، امارات تا شرکت های ارزان قیمت مانند ایزی جت و راینا ایر، به/از آنها پرواز می کنند.

15. ساخت و سازهای هیجان انگیز

قبرس در حال تبدیل شدن به یک مقصد کاملا توسعه یافته است و این امر در پروژه های جدید پایتخت نیز منعکس شده است. چهار تفرجگاه ساحلی و 11 زمین گلف جدید در حال ساخت هستند. مجموعه گلف هیلس مینتیس اخیرا بهسازی شده و تبدیل به یکی از جذابترین زمین های گلف اروپا تبدیل شده است.

16. توپوگرافی نفس گیر

در طول خط ساحلی 648 کیلومتری قبرس هم سواحلی با امکانات و تجهیزات رفاهی وجود دارد و هم سواحل دورافتاده که از مجموع 648 کیلومتر، 52 کیلومتر آن جزو سواحل امن برای شنا کردن است. با این حال مجموعه کوه های باشکوه ترودوس در نزدیکی قبرس این کشور را در زمره ی معدود کشورهای قرار داده است که این امکان را فراهم کند تا بتوانید در طول یک روز هم شنا کنید و هم اسکی.


17. تاریخ جذاب

شهرهای تاریخی قبرس نقش مهمی در ایجاد سرگرمی و نشاط برای گردشگران ایفا می کند و آمفی تئاتر روم در اپیسکوپی و آمفی تئاتر و قلعه در پافوس برگزار کننده ی فستیوال های موسیقی و اجراهای تئاتر است. قبرس که به واسطه ی پیوندهای اسطوره ای اش با افرودیته، الهه ی زیبایی و عشق معروف است آثار قدیمی  زیادی دارد. پافوس مرکز سابق تمدن های باستانی است که در میراث جهانی یونسکو ثبت شده است به همراه بقایای ویلاها،کاخ ها، تئاترها و قلعه ها که به شهر ارزش فوق العاده ای بخشیده اند.

18. منافع مالی

قبرس مقصد منتخب بسیاری از افراد و شرکت های است که به دنبال تجارت و کسب و کار هستند. قبرس مزایای مالیاتی فوق العاده ای ارائه می دهد و به داشتن پیمان نامه های مالیات دوگانه با بیش از 40 کشور می بالد. هزینه ی زندگی در قبرس بسیار معقول و مناسب است.


19. آشپزی فوق العاده

تابعیت_قبرس_سرمایه_گذاری_خرید_ملک
جزیره ی قبرس طیف گسترده ای از انواع غذاها مخصوصا غذاهای دریایی داشته که از مواد اولیه ی تازه تهیه و سرو می شوند.

برای مشاوره ی رایگان و کسب اطلاعات بیشتر در مورد اخذ پاسپورت قبرس با مشاوران ما در کنکاش تماس حاصل فرمائید.


مطالب مرتبط با دلایل محبوبیت قبرس

چگونه بدون پرداخت پولی بیش از ارزش واقعی املاک، پاسپورت قبرس را به دست آوریم املاک و مستغلات در قبرس: راهنمای کامل خرید ملک در قبرس جهت اخذ اقامت و پاسپورت قبرس مالیات خرید ملک در قبرس ( اقامت و پاسپورت قبرس) تغییرات اخیر در برنامه تابعیت قبرس از طریق سرمایه گذاری رئیس سازمان دریانوردی بین الملل: قبرس بازیگری اصلی در دنیای دریانوردی است فایننشال تایمز: پروژه های ساخت و ساز قبرس پاسپورتی به سوی آینده ای روشن عرضه می کنند اخذ پاسپورت قبرس از طریق سرمایه گذاری لیماسول شهری با ساختمان های سر به فلک کشیده در اروپا برنامه ی اخذ تابعیت از طریق سرمایه گذاری احیاکننده ی اقتصاد قبرس 9 دلیل مهم برای انتخاب برنامه ی تابعیت قبرس مقایسه ی برنامه ی تابعیت و اخذ پاسپورت قبرس با دیگر برنامه های مشابه در اروپا پروسه ی اخذ تابعیت و پاسپورت قبرس 20 دلیل اصلی برای خرید ملک در قبرس پاسخ به سوالات متداول متقاضیان اخذ پاسپورت قبرس از طریق خرید ملک درخواست خانوادگی برای برنامه ی اخذ پاسپورت قبرس گردشگری قبرس آمار و ارقامی در مورد قبرس دلایل محبوبیت قبرس اقتصاد قبرس- قابل توجه متقاضیان اخذ پاسپورت قبرس و علاقمندان به سرمایه گذاری در قبرس اقتصاد قبرس در حال رشد روزافزون اخذ پاسپورت قدرتمند و ارزشمند قبرس تنها در 6 ماه با خرید ملک به ارزش 2 میلیون یورو انتخاب بین اخذ تابعیت قبرس از طریق سرمایه گذاری یا اقامت دائم قبرس از طریق سرمایه گذاری دارندگان پاسپورت قبرس به زودی بدون ویزا به آمریکا سفر می کنند. پاسپورت برای فروش به سرمایه داران پاسپورت قبرس نظام بهداشتی درمانی قبرس پاسخ به سوالات متداول متقاضیان اخذ پاسپورت قبرس از طریق خرید ملک نظام آموزشی قبرس شهرهای مهم قبرس اقامت قبرس از طریق سرمایه گذاری در خرید ملک آشنایی با قبرس

دفاتر شرکت کنکاش

دفتر تهران

placeتهران، خیابان عباس آباد، خیابان سرافراز، نبش خیابان اول، برج موج، طبقه 6، واحد 26
کدپستی: 1587653154
phone 021 - 88710588 --- 88710589 --- 88710590

دفتر پرتغال

placePraca Duque de Saldanha, 1 Edif. Atrium Saldanha, 7 Piso 1050-94 Lisbon | Portugal

دفتر آمریکا

place4771 Caminitos de los Cepillos, Bonsall, C A, 92003, USA
phone +1 - 310 405 5717
عضویت در کانال تلگرام شرکت مهاجرتی کنکاش