بهترین مقصد ها برای مهاجران جدید به کانادا در سال 2016 منتشر شد

بهترین مقصد ها برای مهاجران جدید به کانادا در سال 2016 منتشر شدرتبه بندی سالانه وب سایت اقتصادی MoneySence کانادا در مورد بهترین شهرها برای مهاجران به کانادا در سال 2016 به تازگی به روز رسانی شد. این سیستم رتبه بندی بر اساس نرخ اشتغال، هزینه های کرایه آپارتمان و تعداد جمعیت مهاجران در شهر های مختلف کانادا صورت می پذیرد.

رتبه بندی سالانه وب سایت اقتصادی MoneySence کانادا در مورد بهترین شهرها برای مهاجران به کانادا در سال 2016 به تازگی به روز رسانی شد. این سیستم رتبه بندی بر اساس نرخ اشتغال، هزینه های کرایه آپارتمان و تعداد جمعیت مهاجران در شهر های مختلف کانادا صورت می پذیرد.

در نهایت، پایتخت کانادا، اتاوا مقام اول را بدست آورد.

شهر های زیر دقیقا بر اساس رتبه  بندی وب سایت  MoneySence  مرتب نشده اند، بلکه  توسط مجله معروف Macleans به عنوان شهرهای مناسب برای تازه واردین به کانادا شناخته می شوند.

این شهر ها انتخاب شده اند چرا که شغل هایی با حقوق بالا، نرخ پایین بیکاری، بازار ملک با ثبات و تنوع فرهنگی وسیعی را ارائه می دهند.

 

گلف، انتاریو

شهر گلف یک جامعه پویا با بیش از 120,000 جمعیت دارد و در قلب انتاریوی جنوبی واقع شده است

در 100 کیلومتری غربی تورنتو قرار دارد

نرخ بیکاری 4.8% تخمین زده می شود

درصد جمعیت مهاجران 17% است

اجاره متوسط برای یک آپارتمان دو خوابه 1,027 دلار کانادا می باشد

 

سنت آلبرتا، آلبرتا

شهر سنت آلبرتا به عنوان شهرگیاه شناسی، یکی از زیباترین شهر های آلبرتا است.

نرخ بیکاری 5.1 % تخمین زده می شود

درصد جمعیت مهاجران 9% است

اجاره متوسط برای یک آپارتمان دو خوابه 1,383 دلار می باشد

 

رجینا، ساسکاچوان

رجینا پایتخت ساسکاچوان است و حدود 200,000 نفر جمعیت دارد. رجینا مرکز فرهنگی و تجاری ساسکاچوان جبوبی است.

نرخ بیکاری 5.2% تخمین زده می شود

درصد جمعیت مهاجران 12% است

اجاره متوسط برای یک آپارتمان دو خوابه 1,097 دلار می باشد

 

برلینگتون، انتاریو

در غرب تورنتو واقع شده است و به دلیل وجود ساحل انتاریو، این شهر دوستداران طبیعت و همچنین بسیاری از مهاجران به کانادا را به خود جذب می کند.

نرخ بیکاری 5.2 % تخمین زده می شود

درصد جمعیت مهاجران 18% است

اجاره متوسط برای یک آپارتمان دو خوابه 1,267 دلار می باشد

 

سانیچ، بریتیش کلمبیا

سانیچ به معنی "سرزمین در حال ظهور" یا "مردم در حال ظهور" است، نامی مناسب برای مقصد مهاجران. این شهر در جزیره زیبای ونکورر در ساحل غربی کانادا واقع شده است.

نرخ بیکاری 4.9 % تخمین زده می شود

درصد جمعیت مهاجران 17% است

اجاره متوسط برای یک آپارتمان دو خوابه 1,144 دلار می باشد

 

دلتا، بریتیش کلمبیا

حدود 23% جمعیت دلتا اقلیت ها هستند که 12,000 نفر آنان از آسیای جنوبی و 5,400 نفر کانادایی چینی هستند.

نرخ بیکاری 4.9 % تخمین زده می شود

درصد جمعیت مهاجران 27% است

اجاره متوسط برای یک آپارتمان دو خوابه 1,051 دلار می باشد

 

بروسارد، کبک

بروسارد مرکز تجاری ساخل جنوبی مونتریال است. یکی از متنوع ترین شهر ها از نظر نژادی در کانادا است.

نرخ بیکاری 5.3 % تخمین زده می شود

درصد جمعیت مهاجران 36% است

اجاره متوسط برای یک آپارتمان دو خوابه 789 دلار می باشد

 

واترلو، انتاریو

واترلو به عنوان مرکز تکنولوژی و خلاقیت شناخته می شود، عاملی که بسیاری از مهاجران دوستدار تکنولوژی را به سوی خود جذب می کند.

نرخ بیکاری 5.2 % تخمین زده می شود

درصد جمعیت مهاجران 25% است

اجاره متوسط برای یک آپارتمان دو خوابه 1,081 دلار می باشد

 

گاتینو، کبک

روبروی اوتاوا و در مرز بین کبک و اوتاوا در قسمت کبک قرار دارد.

نرخ بیکاری 5.5 % تخمین زده می شود

درصد جمعیت مهاجران 9% است

اجاره متوسط برای یک آپارتمان دو خوابه 752 دلار می باشد

 

اتاوا، انتاریو

اتاوا، قلب تپنده زندگی دولت در کانادا، مقصد بسیار محبوبی برای مهاجران کانادا است. در سال 2016 به عنوان بهترین شهر برای زندگی مهاجران نسبت به کل کانادا رتبه بندی شده است.

نرخ بیکاری 6.6 % تخمین زده می شود.

درصد جمعیت مهاجران 20% است.

اجاره متوسط برای یک آپارتمان دو خوابه 1,176 دلار است.


برای کسب اطلاعات بیشتر درباره ی مهاجرت به کانادا از طریق سرمایه گذاری می توانید با مشاوران ما در کنکاش تماس حاصل نمایید.

مطالب مرتبط با بهترین مقصد ها برای مهاجران جدید به کانادا در سال 2016 منتشر شد

برنامه استارتاپ ویزا: مسیری جایگزین به سوی کانادا اقامت کانادا از طریق برنامه استارت آپ آیا مهاجرت از طریق سرمایه گذاری آینده ای در کانادا دارد؟ مهاجرت به کانادا از طریق برنامه های استانی حذف شرط اسپانسرشیپ دو ساله خانواده توسط اداره مهاجرت، پناهندگی و تابعیت کانادا افزایش سن فرزند وابسته در پرونده های مهاجرتی کانادا سرویس رایگان آموزش زبان فرانسه بصورت آنلاین در سایت اداره مهاجرت کبک بازگشایی برنامه مهاجرت به کانادا از طریق استان کبک در سال 2017 مزایای کاری و تفریحی برنامه سرمایه گذاری استان منیتوبا دوره جدید جذب پرونده های برنامه مهاجرت به کانادا از طریق سرمایه گذاری کبک برای سال 2017 – 2018 توسط دولت کبک سرمایه گذاران به برنامه های استانی کانادا روی می آورند مهاجرت به کانادا با برنامه های استانی، منیتوبا یا آنتاریو مهاجرت به کبک کانادا برای ایرانی ها گران تر می شود احمد حوسن: وزیر جدید اداره مهاجرت، پناهندگی و تابعیت کانادا مهاجرت به کانادا با سرمایه گذاری در منیتوبا و مبلغ وثیقه کودکان آینده ی ما هستند گام به گام مهاجرت به کانادا از طریق برنامه ی استان کبک نقاط قوت و ضعف مهاجرت به کانادا از طریق راه اندازی کسب و کار آیا "مهاجرت به کانادا تنها با پرداخت 100,000 دلار" واقعیت دارد؟ کانادا اصلاح سن فرزندان وابسته را پیشنهاد می کند کبک یا آمریکا؛ یک مقایسه عمیق برنامه های ویزای سرمایه گذاری برتر جهان آیا کانادا برنامه ای جدید برای مهاجران سرمایه گذار فدرال معرفی می کند؟ اخذ شهروندی و پاسپورت کانادا کانادایی ها خواستار جذب مهاجر بیشتر هستند چگونه از اقامت در کانادا انصراف دهیم و همچنان شهروند کانادا باقی بمانیم افراد مقیم دائم آمریکا (دارنده گرین کارت) و افراد مقیم دائم کانادا (دارنده کارت PR) هر کدام چه تعهداتی دارند و کدام ملزم هستند مالیات بر درآمد خارجی پرداخت کنند؟ بهترین مقصد ها برای مهاجران جدید به کانادا در سال 2016 منتشر شد در مورد برنامه های استانی مهاجرت به کانادا از طریق سرمایه گذاری بیشتر بدانیم چه استان هایی مقصد بیشترین مهاجرین سرمایه گذاری در کانادا بوده اند؟ چه کشورهایی بیشترین تعداد مهاجرین به کانادا را دارند؟ وزیر مهاجرت کانادا متعهد می شود برنامه های مهاجرتی را ساده کند و از شر قوانین دست و پا گیر خلاص شود مهاجرت به کانادا از طریق سرمایه گذاری در یک نگاه/ مقایسه برنامه ی استان های مختلف کانادا جذب مهاجران بیشتر در سال 2017 در استان های کانادا آمریکا یا کانادا؛ کدام کشور بهترین برنامه مهاجرت سرمایه گذاری را دارد؟ خبر کبک بازگشایی و ظرفیت برنامه مهاجرت کبک بازگشایی برنامه کبک اقامت دائم برای والدین، پدربزرگ ها و مادربزرگ ها در کانادا اقامت داِئم و فوری برای همسران کانادایی ها تغییرات قانون شهروندی کانادا کانادا تمایل به جذب کدام مهاجران دارد؟ ویزای تحصیلی کانادا آمریکا و کانادا؛ مقصدهای نخبگان مهاجر ایرانی اقامت در کانادا پس از تحصیل

دفاتر شرکت کنکاش

دفتر تهران

placeتهران، خیابان عباس آباد، خیابان سرافراز، نبش خیابان اول، برج موج، طبقه 6، واحد 26
کدپستی: 1587653154
phone 021 - 88710588 --- 88710589 --- 88710590

دفتر پرتغال

placePraca Duque de Saldanha, 1 Edif. Atrium Saldanha, 7 Piso 1050-94 Lisbon | Portugal

دفتر آمریکا

place4771 Caminitos de los Cepillos, Bonsall, C A, 92003, USA
phone +1 - 310 405 5717
عضویت در کانال تلگرام شرکت مهاجرتی کنکاش