برنامه  اخذ تابعیت از طریق سرمایه گذاری گرانادا  محرکی برای توسعه اقتصاد کشور

برنامه اخذ تابعیت از طریق سرمایه گذاری گرانادا محرکی برای توسعه اقتصاد کشورانجام فعالیت های کسب و کار در گرانادا پیوسته در حال آسانتر شدن است. برنامه ی اخذ تابعیت از طریق سرمایه گذاری گرانادا فرصت های جذابی را در اختیار سرمایه گذارانی که به دنبال اخذ تابعیت دوگانه در این کشور زیبای کارائیب هستند قرار داده است.

تابعیت و پاسپورت گرانادا

برنامه  اخذ تابعیت از طریق سرمایه گذاری گرانادا در سال 2013 آغاز شد تا از طریق جذب سرمایه گذاری خارجی بتواند به عنوان محرکی برای توسعه  اقتصاد کشور عمل کند. دولت گرانادا قصد دارد جذابیت انجام فعالیت های تجاری (کسب و کار) را تا حد امکان افزایش دهد. 

گرانادا یک کشور جزیره ای کوچک در جنوب شرقی کارائیب است. برای قرن های متمادی، اقتصاد گرانادا وابسته به کشاورزی بود. با این حال اخیرا این روند تغییر کرده است و اقتصاد آن بیشتر متکی به گردشگری و آموزش پزشکی  و خدمات مالی است. با این حال کشور هنوز به همه اهداف رشد تجاری و کارآفرینی خود دست نیافته است. بانک مرکزی ایسترن کاراییب (Eastern Caribbean Central Bank) اخیرا اعلام کرده است که اقتصاد گرانادا در بین اعضای سازمان دولت های کاراییب شرقی بهترین عملکرد را داشته است. نظام بانکداری گرانادا به واسطه ثباتش شناخته شده است و افتتاح چندین شعبه بانک توسط دولت کانادا در این کشور گواه خوبی برای اثبات این مدعاست. 

گزارش گروه بانک جهانی در مورد راحتی و سهولت انجام کسب و کار در کشورهای مختلف جهان آمار جالب و مفیدی را ارائه داده است. این گزارش در مجموع جایگاه 139 را در بین 189 کشور ارزیابی شده به گرانادا داده است. این کشور برای شروع کسب و کار (تجارت) جایگاه 76 را به خود اختصاص داده است که بالاتر از میانگین است و تا حدی منعکس کننده برنامه دولت در سال 2013 برای جذب سرمایه خارجی می باشد. گرانادا در زمینه کسب مجوز ساخت و ساز کارخانه های جدید در جایگاه 100 و در زمینه اجرای قراردادهای تجاری در جایگاه 89 قرار گرفته است. برای نشان دادن پیشرفت سالهای اخیر، در زمینه برق رسانی به واحدهای جدید از بین 189 رتبه 58 را به خود اختصاص داده است. 

در سال 2014 گرانادا شروع 143 کسب و کار جدید را به خود دید که برای کشوری با 106,000 نفر جمعیت شگفت انگیز بود. رسمی کردن شرکت های جدید 2 روز، انتخاب نام یک شرکت جدید 3 روز و ثبت آن در اداره امور شرکت ها، دفتر املاک و دپارتمان درامد داخلی 5 روز طول می کشد. 

وقتی که شرکتی در گرانادا تاسیس می شود می تواند آزادانه با 15 کشور دیگر عضو جامعه کارائیب و بازار مشترک تجارت نماید. 

تجارت با دیگر کشورها به روشهای مختلف تسهیل می شود. گرانادا یکی از اعضای کشورهای مشترک المنافع بریتانیا است و یکی از اعضای منطقه شنگن است. شایان ذکر است که سرمایه گذاران خارجی که تابعیت گرانادا را به دست می آورند مجازند تا از طریق توافق نامه ویزای سرمایه گذاری E2، کسب و کار تازه ای در آمریکا راه اندازی کنند. 

انجام فعالیت های کسب و کار در گرانادا پیوسته در حال آسانتر شدن است. برنامه اخذ تابعیت از طریق سرمایه گذاری گرانادا فرصت های جذابی را در اختیار سرمایه گذارانی که ثروت بالایی دارند و به دنبال  اخذ تابعیت دوگانه در این کشور زیبای کارائیب هستند قرار داده است. گرانادا هم چنین فرصت های تجاری (کسب و کار) گسترده ای را فراهم می کند که این امر به سبب موقعیت جغرافیایی و عضویت در سازمان های بین المللی است.

برای مشاوره رایگان و کسب اطلاعات بیشتر در مورد اخذ پاسپورت گرانادا با مشاوران  کنکاش تماس حاصل فرمائید.  


دفاتر شرکت کنکاش

دفتر تهران

placeتهران، خیابان عباس آباد، خیابان سرافراز، نبش خیابان اول، برج موج، طبقه 6، واحد 26
کدپستی: 1587653154
phone 021 - 88710588 --- 88710589 --- 88710590

Portugal Office

placePraca Duque de Saldanha, 1 Edif. Atrium Saldanha, 7 Piso 1050-94 Lisbon | Portugal

USA Office

place4771 Caminitos de los Cepillos, Bonsall, C A, 92003, USA
phone +1 - 310 405 5717
عضویت در کانال تلگرام شرکت مهاجرتی کنکاش