سه مزیت اصلی تابعیت دوگانه و  داشتن دو پاسپورت

سه مزیت اصلی تابعیت دوگانه و داشتن دو پاسپورتتابعیت دوگانه برای کسانی که توانایی مالی دارند و به اندازه ی کافی باهوش هستند مزایای زیادی را فراهم می کند. جهانی که در آن زندگی می کنیم ممکن است به واسطه ی مخابرات و سفر هوایی در حال کوچکتر شدن باشد. جهان تجارت، قانونی، جغرافیایی و سیاسی بزرگ و پیچیده است.

چگونه من و خانواده ام از تابعیت دوگانه بهره ببریم؟

تابعیت دوگانه برای کسانی که توانایی مالی دارند و به اندازه ی کافی باهوش هستند مزایای زیادی فراهم می کند. جهانی که در آن زندگی می کنیم به واسطه ی مخابرات و سفر هوایی در حال کوچکتر شدن است ولی با این حال جهان تجارت، قانون، و سیاست بزرگ و پیچیده است.

تابعیت دوگانه سه مزیت اصلی را فراهم می کند: 

- افزایش دسترسی فردی و شرکتی : این امر مختص کسانی است که می خواهند از طریق سرمایه گذاری و فعالیت های تجاری ثروت خود را افزایش دهند و یا به دنبال این هستند که بتوانند آزادانه و بدون محدودیت به کشورهای مورد نظرشان سفر کنند که به دست آوردن تابعیت دوم این امر را ممکن می سازد. 

- اجتناب کردن از خطرهای بالقوه و مضرات صرفا شهروند یک کشور بودن

-  امکان افزایش و حفظ ثروت برای افراد

افزایش دسترسی فرد

افرادی که ثروتمند هستند معمولا دو هدف دارند _ افزایش ثروت از طریق سرمایه گذاری هوشیارانه و فعالیت های کارآفرینی و در نهایت لذت بردن از زندگی از طریق سفر آزادانه به کشورهای مورد علاقه خود.

 به عنوان مثال کسی که پاسپورت جزیره کوچک و زیبای دومینیکا و یا گرانادا را به دست می آورد از مزایای کاملا فوق العاده ی زیر بهره مند می شود: 

- به عنوان یک عضو جامعه ی کارائیب، بازار مشترک کشورهای کارائیب، سازمان کشورهای کارائیب شرقی، اخذ تابعیت دومینیکا، امکان تجارت آزاد در سراسر کارائیب را تسهیل می کند. 

-  فعالیت های کسب و کاری که در دومینیکا ثبت شده اند این امکان را دارند که محصولاتشان را بدون مالیات به آمریکا صادر کنند.

- شهروندان دومینیکا می توانند بدون ویزا به منطقه ی شنگن و کشورهای مشترک المنافع بریتانیا سفر می کنند.

- شهروندان دومینیکا می توانند در دیگر کشورهای کارائیب حضور فیزیکی داشته باشند.

افراد ثروتمند می توانند تابعیت دومینیکا را با کمک مالی کمی به مبلغ 100,000 دلار به صندوق توسعه ی دولتی بدست بیاورند. اگرچه تعدادی شرایط و الزامات دیگر برای اخذ تابعیت این کشور وجود دارد با این حال این پروسه سریع، آزموده شده و آسان است.

اجتناب از مشکلات و خطرات

کشورهای مختلف جهان بستر مناسب برای زندگی، کار و تحصیل را برای شهروندانشان فراهم می کنند. اما تعدادی از کشورها نمی توانند به صورت کامل و بی نقص این کار را انجام دهند.

فرصت به دست آوردن تابعیت دوگانه در یک کشور دیگر به فرد یا یک خانواده کمک می کند که از مشکلات زیر اجتناب کنند:

- بی ثباتی اقتصادی که ممکن است منجر به آسیب پذیری اقتصادی  شهروندان شود و تهدیدی بالقوه برای ثروت فعلی و آینده ی آنان باشد.

- تعدادی از آداب و رسوم و سنت های ملی ممکن است سبب شود که آستانه ی تحمل تعدادی از شهروندان و یا مجموعه های دولتی در مقابل گروههای خاص کاهش یابد. افرادی که در این گروهها هستند ممکن است به شیوه های مختلف و غیرمنصفانه مورد هدف قرار گیرند. تابعیت دوگانه این امکان را برای این افراد فراهم می کند تا بتوانند به کشور دیگری نقل مکان کنند و از این فشارها در امان باشند.

علاوه بر اینکه تابعیت کشور مدنظر را به دست می آورید و می توانید با آرامش  در آنجا زندگی، کار و یا تحصیل کنید، بیشتر کشورها تسهیلات درمانی فوق العاده ای ارائه می دهند. بیشتر این کشورها موسسات آموزش عالی دارند و امکان دسترسی دانشجویان به  سیستم های آموزشی کشورهای بیشتری را می دهند.

 به عنوان مثال یک شهروند پرتغالی می تواند به 30 کشور دیگر عضو اتحادیه ی اروپا سفر کند و در آنجا ساکن شود.

به دست آوردن تابعیت دوم روشی مناسب برای دوری کردن از خطرات و فشارها است که در صورت نداشتن تابعیت دوم تبدیل به مشکلی لاینحل می شود.  

افزایش و حفظ ثروت

بسیاری از کشورهای که برنامه ی مهاجرت از طریق سرمایه گذاری دارند تلاش می کنند که افراد ثروتمند را جذب کشور خود بکنند. آنها می دانند که افراد ثروتمند به دنبال استفاده از فرصت های کارآفرینی هستند. بنابراین بیشتر کشورها مزیت های زیر را در اختیار سرمایه گذاران قرار می دهند: 

- محرک های مالیات کسب و کار ( معافیت از پرداخت مالیات) ، گاهی تا 20 سال به شهروندان دیگر کشورها فرصت راه اندازی و توسعه ی  فعالیت های کسب و کار را می دهد.

- منافع شخصی شامل ارث، سود سرمایه و ثروت معاف از مالیات هستند.

- به درآمدهای خارجی و انتقال ثروت مالیاتی تعلق نمی گیرد.

- توافق نامه های " مالیات های دوگانه" با دیگر کشورها، که به واسطه ی آن شهروندان دو تابعیتی می توانند از پرداخت دو بار مالیات معاف شوند. ( نیازی نیست افرادی که تابعیت کشور دیگری را به دست آورده اند در آن کشور مالیات پرداخت کنند و به واسطه ی این قرارداد فقط در کشور خود مالیات می پردازند ) . 

- سرمایه گذاران مهاجری که کشوری مناسب را برای اخذ تابعیت دومشان، هوشیارانه و سنجیده انتخاب می کنند می توانند از این برنامه ها بهره ببرند و در نتیجه بیشتر ثروتشان را به راحتی حفظ کنند.  


 برای مشاوره ی رایگان و کسب اطلاعات بیشتر در مورد تابعیت دوم با مشاوران ما در کنکاش تماس حاصل فرمائید.


مطالب مرتبط با سه مزیت اصلی تابعیت دوگانه و داشتن دو پاسپورت

نقش برنامه ی اخذ تابعیت از طریق سرمایه گذاری در رشد تولید خالص داخلی کشورهای حوزه ی کارائیب تغییرات مهم در برنامه های اخذ پاسپورت دوم از طریق سرمایه گذاری کشورهای کارائیب سه مزیت اصلی تابعیت دوگانه و داشتن دو پاسپورت مزایای چند پاسپورتی بودن شش دلیل اصلی برای اخذ پاسپورت دوم سنت کیتس و نویس در مقام اول بهترین برنامه های اخذ تابعیت از طریق سرمایه گذاری فرزندان بزرگسال تا چه سنی شامل پرونده مهاجرتی می باشند؟ مروری کلی بر بازار تابعیت و پاسپورت دوم

دفاتر شرکت کنکاش

دفتر تهران

placeتهران، خیابان عباس آباد، خیابان سرافراز، نبش خیابان اول، برج موج، طبقه 6، واحد 26
کدپستی: 1587653154
phone 021 - 88710588 --- 88710589 --- 88710590

دفتر پرتغال

placePraca Duque de Saldanha, 1 Edif. Atrium Saldanha, 7 Piso 1050-94 Lisbon | Portugal

دفتر آمریکا

place4771 Caminitos de los Cepillos, Bonsall, C A, 92003, USA
phone +1 - 310 405 5717
عضویت در کانال تلگرام شرکت مهاجرتی کنکاش