اخذ پاسپورت گرانادا  از طریق سرمایه گذاری برگشت پذیر در پروژه کشت آبی گرانادا

اخذ پاسپورت گرانادا از طریق سرمایه گذاری برگشت پذیر در پروژه کشت آبی گرانادابا سرمایه گذاری در پروژه ی پایدار کشت آبی در گرانادا، هم می توانید از کسب و کار پرورش ماهی که متناسب و سازگار با محیط زیست است حمایت کنید و هم پاسپورت گرانادا، بهشت کارائیب را به دست آورید.

تابعیت و پاسپورت گرانادا

این روزها بهره مند شدن از مزایای اخذ تابعیت گرانادا از طریق مشارکت در پروژه پایدار کشت آبی  که قابل بازخرید نیز می باشد، حتی از قبل نیز آسان تر شده است. با سرمایه گذاری در پروژه کشت آبی پایدار گرانادا، هم می توانید از روش های پرورش ماهی که متناسب و سازگار با محیط زیست است حمایت کنید و هم تابعیت گرانادا، بهشت کارائیب را به دست آورید.

این سرمایه گذاری به شکل زیر است: بعد از سرمایه گذاری اولیه در طرح سرمایه گذاری قابل بازخرید  شما می توانید تابعیت این کشور را به دست آورید. پس از گذشت 5 سال، پروژه کشت آبی گرانادا، سرمایه گذاری شما را به طور کامل از شما بازخرید می کند در حالی که شما تابعیت گرانادا را برای همیشه حفظ خواهید کرد.

علاوه بر زندگی و تفریح در این جزیره استوایی باشکوه که با نام " جزیره ادویه" شناخته می شود می توانید از مزایای فراوان تابعیت این کشور نیز بهره مند شوید، این مزایا شامل:

- تابعیت گرانادا برای خود شخص به همراه افراد وابسته اش از جمله فرزندان وابسته  تا 30 سال

- قوانین مالیاتی سخاوتمندانه: مالیات به ارث، سود سرمایه و مالیات بر ثروت تعلق نمی گیرد.

- امکان درخواست دادن برای ویزای سرمایه گذاری E2 آمریکا با تابعیت گرانادا

- سفر بدون ویزا به بیش از 100 کشور جهان، از جمله بریتانیا، کشورهای منطقه شنگن، چین، روسیه، و بیشتر کشورهای آمریکای جنوبی

- عدم نیاز به دانش زبانی و یا تحصیلات

- پروسه سریع 6 ماهه تا اخذ پاسپورت گرانادا

سرمایه گذاری در پروژه کشت آبی پایدار گرانادا باعث افزایش فرصت های شغلی در این کشور شده و به تامین تقاضای رو به رشد جهانی برای غذاهای دریایی کمک می کند و به روشهای خلاقانه کشاورزی پایدار در اقیانوس باز کمک می کند. این پروژه خود را متعهد به بالاترین استاندارد در زمینه حفاظت از محیط زیست دانسته و با شفافیت کامل گزارش فعالیت های خود را به خصوص به صورت آنلاین و عمومی به شورای نگهداری کشت آبی ارائه می دهد.

راه بهتری برای پرورش ماهی وجود دارد که بهتر از روشهای پرورش در نزدیکی سواحل و یا در مزرعه است. پروژه کشت آبی گرانادا با این هدف راه اندازی شده است که مزارع پرورش ماهی در اقیانوس باز را به وجود آورد که مایل ها از ساحل فاصله دارند جایی که ماهی های با کیفیت بالا و به شیوه ای پایدار تولید می شود.


برای مشاوره رایگان و کسب اطلاعات بیشتر در مورد اخذ پاسپورت گرانادا با مشاوران  کنکاش تماس حاصل فرمائید.
دفاتر شرکت کنکاش

دفتر تهران

placeتهران، خیابان عباس آباد، خیابان سرافراز، نبش خیابان اول، برج موج، طبقه 6، واحد 26
کدپستی: 1587653154
phone 021 - 88710588 --- 88710589 --- 88710590

دفتر پرتغال

placePraca Duque de Saldanha, 1 Edif. Atrium Saldanha, 7 Piso 1050-94 Lisbon | Portugal

دفتر آمریکا

place4771 Caminitos de los Cepillos, Bonsall, C A, 92003, USA
phone +1 - 310 405 5717
عضویت در کانال تلگرام شرکت مهاجرتی کنکاش