درخواست خانوادگی برای  برنامه ی اخذ پاسپورت قبرس

درخواست خانوادگی برای برنامه ی اخذ پاسپورت قبرسدولت قبرس تمام توان خود را به کار گرفته است، تا مهاجرت افراد متمول و خانواده هایشان را به این کشور تسهیل کند. ظرف چند سال گذشته، دولت قبرس شرایط درخواست خانوادگی برای اخذ پاسپورت را آسانتر کرده است و مدارک مورد نیاز را کاهش داده است تا بتواند سرمایه گذاری، مهاجرت و تابعیت را ترغیب نماید.

درخواست خانوادگی برای برنامه ی اخذ تابعیت قبرس، چه کسانی برای درخواست دادن واجد شرایط هستند؟

دولت قبرس تمام توان خود را به کار گرفته است، تا مهاجرت افراد متمول و خانواده هایشان را به این کشور تسهیل کند. ظرف چند سال گذشته، دولت قبرس شرایط درخواست خانوادگی برای اخذ تابعیت را آسانتر کرده است و مدارک مورد نیاز را کاهش داده است تا بتواند سرمایه گذاری، مهاجرت و تابعیت را ترغیب نماید. 

چه کسانی در فرم درخواست گنجانده می شوند و چگونه تابعیت را به دست می آورند؟

درخواست خانوادگی برای برنامه ی اخذ تابعیت قبرس که توسط شورای وزیران ارائه شد همسر سرمایه گذار، والدین سرمایه گذار، فرزندان کوچک و فرزندان بزرگسال زیر 28 سال که از لحاظ مالی وابسته هستند را قادر می سازد تا بتوانند شهروند قبرس شوند. تصمیم شورا در ماده 110 قانون ثبت مدنی قبرس تایید شد. 

همسر

شخصی که با سرمایه گذار در قبرس، کشور اصلی سرمایه گذار و یا کشور فعلی که در آن ساکن هستند ازدواج کرده باشد. درخواست همسر سرمایه گذار برای اخذ تابعیت همراه با درخواست سرمایه گذار تحویل داده می شود و نیازی نیست که جداگانه و یا بعدا تحویل داده شود. 

فرزندان خردسال

این بخش شامل فرزندان زیر 18 سال سرمایه گذار می شود. درخواست های شهروندی فرزندان باید بعد از آنکه سرمایه گذار شهروند قبرس شد تحویل داده شود و مورد تایید و موافقت والدین باشد. 

فرزندان وابسته ی بزرگسال

فرزندان بالای 18 سال که از لحاظ مالی به متقاضی اصلی وابسته هستند باید یکی از شرایط زیر را داشته باشند:

- دانشجویانی که تا 28 سال سن دارند و در موسسات آموزش عالی مشغول به تحصیل هستند. تحصیلاتشان باید به گرفتن دیپلم، لیسانس و یا فوق لیسانس منتج شود. دوره ای که به گرفتن مدارک شغلی مثل وکالت و یا حسابداری ختم شود واجد شرایط نیست. 

- فرزندانی ،فارغ از سن ، که به علت معلولیت جسمی و یا ذهنی قادربه کار کردن نیستند. فرزندان بزرگسال هم فقط در صورتی که سرمایه گذار شهروند قبرس شد می توانند درخواستشان را تحویل دهند. 

والدین

والدین سرمایه گذار می توانند درخواست شهروندی بدهند در صورتی که اقامت دائم و یا اقامت خصوصی جمهوری قبرس را داشته باشند. هزینه به دست آوردن اقامت ممکن است 50000 یورو به علاوه ی ارزش افزوده باشد. والدین مانند دیگر اعضای وابسته ی خانواده فقط در صورتی که سرمایه گذار شهروند قبرس شود می توانند درخواست تابعیت بدهند.

برای مشاوره ی رایگان و کسب اطلاعات بیشتر در مورد اخذ تابعیت قبرس با مشاوران ما در کنکاش تماس حاصل فرمائید.مطالب مرتبط با درخواست خانوادگی برای برنامه ی اخذ پاسپورت قبرس

20 دلیل اصلی برای خرید ملک در قبرس پاسخ به سوالات متداول متقاضیان اخذ پاسپورت قبرس از طریق خرید ملک درخواست خانوادگی برای برنامه ی اخذ پاسپورت قبرس گردشگری قبرس آمار و ارقامی در مورد قبرس دلایل محبوبیت قبرس اقتصاد قبرس- قابل توجه متقاضیان اخذ پاسپورت قبرس و علاقمندان به سرمایه گذاری در قبرس اقتصاد قبرس در حال رشد روزافزون اخذ پاسپورت قدرتمند و ارزشمند قبرس تنها در 6 ماه با خرید ملک به ارزش 2 میلیون یورو انتخاب بین اخذ تابعیت قبرس از طریق سرمایه گذاری یا اقامت دائم قبرس از طریق سرمایه گذاری دارندگان پاسپورت قبرس به زودی بدون ویزا به آمریکا سفر می کنند. پاسپورت برای فروش به سرمایه داران پاسپورت قبرس نظام بهداشتی درمانی قبرس پاسخ به سوالات متداول متقاضیان اخذ پاسپورت قبرس از طریق خرید ملک نظام آموزشی قبرس شهرهای مهم قبرس آشنایی با قبرس درباره قبرس
عضویت در کانال تلگرام شرکت مهاجرتی کنکاش