درخواست خانوادگی برای  برنامه ی اخذ پاسپورت قبرس

درخواست خانوادگی برای برنامه ی اخذ پاسپورت قبرسدولت قبرس تمام توان خود را به کار گرفته است، تا مهاجرت افراد متمول و خانواده هایشان را به این کشور تسهیل کند. ظرف چند سال گذشته، دولت قبرس شرایط درخواست خانوادگی برای اخذ پاسپورت را آسانتر کرده است و مدارک مورد نیاز را کاهش داده است تا بتواند سرمایه گذاری، مهاجرت و تابعیت را ترغیب نماید.

درخواست خانوادگی برای برنامه ی اخذ تابعیت قبرس، چه کسانی برای درخواست دادن واجد شرایط هستند؟

دولت قبرس تمام توان خود را به کار گرفته است، تا مهاجرت افراد متمول و خانواده هایشان را به این کشور تسهیل کند. ظرف چند سال گذشته، دولت قبرس شرایط درخواست خانوادگی برای اخذ تابعیت را آسانتر کرده است و مدارک مورد نیاز را کاهش داده است تا بتواند سرمایه گذاری، مهاجرت و تابعیت را ترغیب نماید. 

چه کسانی در فرم درخواست گنجانده می شوند و چگونه تابعیت را به دست می آورند؟

درخواست خانوادگی برای برنامه ی اخذ تابعیت قبرس که توسط شورای وزیران ارائه شد همسر سرمایه گذار، والدین سرمایه گذار، فرزندان کوچک و فرزندان بزرگسال زیر 28 سال که از لحاظ مالی وابسته هستند را قادر می سازد تا بتوانند شهروند قبرس شوند. تصمیم شورا در ماده 110 قانون ثبت مدنی قبرس تایید شد. 

همسر

شخصی که با سرمایه گذار در قبرس، کشور اصلی سرمایه گذار و یا کشور فعلی که در آن ساکن هستند ازدواج کرده باشد. درخواست همسر سرمایه گذار برای اخذ تابعیت همراه با درخواست سرمایه گذار تحویل داده می شود و نیازی نیست که جداگانه و یا بعدا تحویل داده شود. 

فرزندان خردسال

این بخش شامل فرزندان زیر 18 سال سرمایه گذار می شود. درخواست های شهروندی فرزندان باید بعد از آنکه سرمایه گذار شهروند قبرس شد تحویل داده شود و مورد تایید و موافقت والدین باشد. 

فرزندان وابسته ی بزرگسال

فرزندان بالای 18 سال که از لحاظ مالی به متقاضی اصلی وابسته هستند باید یکی از شرایط زیر را داشته باشند:

- دانشجویانی که تا 28 سال سن دارند و در موسسات آموزش عالی مشغول به تحصیل هستند. تحصیلاتشان باید به گرفتن دیپلم، لیسانس و یا فوق لیسانس منتج شود. دوره ای که به گرفتن مدارک شغلی مثل وکالت و یا حسابداری ختم شود واجد شرایط نیست. 

- فرزندانی ،فارغ از سن ، که به علت معلولیت جسمی و یا ذهنی قادربه کار کردن نیستند. فرزندان بزرگسال هم فقط در صورتی که سرمایه گذار شهروند قبرس شد می توانند درخواستشان را تحویل دهند. 

والدین

والدین سرمایه گذار می توانند درخواست شهروندی بدهند در صورتی که اقامت دائم و یا اقامت خصوصی جمهوری قبرس را داشته باشند. هزینه به دست آوردن اقامت ممکن است 50000 یورو به علاوه ی ارزش افزوده باشد. والدین مانند دیگر اعضای وابسته ی خانواده فقط در صورتی که سرمایه گذار شهروند قبرس شود می توانند درخواست تابعیت بدهند.

برای مشاوره ی رایگان و کسب اطلاعات بیشتر در مورد اخذ تابعیت قبرس با مشاوران ما در کنکاش تماس حاصل فرمائید.مطالب مرتبط با درخواست خانوادگی برای برنامه ی اخذ پاسپورت قبرس

قبرس راه رسیدن به اتحادیه اروپا را سخت تر می کند بازار املاک و مستغلات قبرس موفق به جذب خریداران ملک خارجی بیشتری شده است راهنمای پرسش و پاسخ برای اخذ پاسپورت و شهروندی قبرس از طریق سرمایه گذاری در قبرس 9 دلیل مهم برای انتخاب برنامه ی تابعیت قبرس چرا مهاجرت به قبرس زندگی شما را بهتر می کند؟ اقتصاد قبرس قبرس مقصدی محبوب برای سرمایه گذاری و زندگی تاریخ و فرهنگ جزیره قبرس 6 مزیت اساسی خرید ملک در قبرس قبرس در شرف تبدیل به یکی از بزرگترین مراکز سرمایه گذاری جدید در اروپا چگونه بدون پرداخت پولی بیش از ارزش واقعی املاک، پاسپورت قبرس را به دست آوریم املاک و مستغلات در قبرس: راهنمای کامل خرید ملک در قبرس جهت اخذ اقامت و پاسپورت قبرس مالیات خرید ملک در قبرس ( اقامت و پاسپورت قبرس) تغییرات اخیر در برنامه تابعیت قبرس از طریق سرمایه گذاری رئیس سازمان دریانوردی بین الملل: قبرس بازیگری اصلی در دنیای دریانوردی است فایننشال تایمز: پروژه های ساخت و ساز قبرس پاسپورتی به سوی آینده ای روشن عرضه می کنند اخذ پاسپورت قبرس از طریق سرمایه گذاری لیماسول شهری با ساختمان های سر به فلک کشیده در اروپا برنامه ی اخذ تابعیت از طریق سرمایه گذاری احیاکننده ی اقتصاد قبرس مقایسه ی برنامه ی تابعیت و اخذ پاسپورت قبرس با دیگر برنامه های مشابه در اروپا پروسه ی اخذ تابعیت و پاسپورت قبرس 20 دلیل اصلی برای خرید ملک در قبرس پاسخ به سوالات متداول متقاضیان اخذ پاسپورت قبرس از طریق خرید ملک درخواست خانوادگی برای برنامه ی اخذ پاسپورت قبرس گردشگری قبرس آمار و ارقامی در مورد قبرس اقتصاد قبرس در حال رشد روزافزون اخذ پاسپورت قدرتمند و ارزشمند قبرس تنها در 6 ماه با خرید ملک به ارزش 2 میلیون یورو انتخاب بین اخذ تابعیت قبرس از طریق سرمایه گذاری یا اقامت دائم قبرس از طریق سرمایه گذاری دارندگان پاسپورت قبرس به زودی بدون ویزا به آمریکا سفر می کنند. پاسپورت برای فروش به سرمایه داران پاسپورت قبرس نظام بهداشتی درمانی قبرس پاسخ به سوالات متداول متقاضیان اخذ پاسپورت قبرس از طریق خرید ملک نظام آموزشی قبرس شهرهای مهم قبرس اقامت قبرس از طریق سرمایه گذاری در خرید ملک آشنایی با قبرس

دفاتر شرکت کنکاش

دفتر تهران

placeتهران، خیابان عباس آباد، خیابان سرافراز، نبش خیابان اول، برج موج، طبقه 6، واحد 26
کدپستی: 1587653154
phone 021 - 88710588 --- 88710589 --- 88710590

دفتر پرتغال

placePraca Duque de Saldanha, 1 Edif. Atrium Saldanha, 7 Piso 1050-94 Lisbon | Portugal

دفتر آمریکا

place4771 Caminitos de los Cepillos, Bonsall, C A, 92003, USA
phone +1 - 310 405 5717
عضویت در کانال تلگرام شرکت مهاجرتی کنکاش