دلیل جذابیت برنامه اقامت مالتا از طریق سرمایه گذاری در اوراق قرضه چیست؟

دلیل جذابیت برنامه اقامت مالتا از طریق سرمایه گذاری در اوراق قرضه چیست؟برنامه اخذ اقامت دائم مالتا به یکی از معروف ترین برنامه های اقامت اروپا تبدیل شده است. امنیت، سرعت، سادگی و شفافیت در این برنامه موجب محبوبیت آن شده است. شما می توانید تنها با پرداخت بلاعوض 100,000 یورو اقامت دائم مالتا را تنها در سه ماه بدست آورید.


اقامت مالتا سرمایه گذاری مالتا


طی سال های اخیر، برنامه اقامت مالتا از طریق سرمایه گذاری به یکی از معروف ترین برنامه های اقامت اروپا، در میان سرمایه گذاران ثروتمند تبدیل شده است.

قانون مهاجرت سرمایه گذاری مالتا در سال 2012 از سوی دولت مالتا تصویب شد؛ طبق این قانون به سرمایه گذاران خارجی  که حداقل 250,000 یورو به صورت اوراق قرضه دولتی سرمایه گذاری انجام دهد اقامت دائم مالتا  اعطا می نماید. دارندگان اقامت دائم مالتا می توانند در مالتا زندگی کنند و در کل حوزه شنگن بدون نیاز به اخذ ویزا آزادانه تردد و سفر نمایند.

هدف اصلی برنامه ی مهاجرت سرمایه گذاری مالتا، کمک به دولت مالتا برای رشد اقتصادی  است.  

 

 چرا مالتا توانسته تا این حد در جذب خارجی های ثروتمند که اساساً از چین و خاورمیانه هستند موفق باشد؟ 

امنیت

 شرایط سرمایه گذاری در برنامه اخذ اقامت سرمایه گذاری مالتا ساده است. تمام مراحل سرمایه گذاری به صورت خرید اوراق قرضه، از سوی دولت تضمین شده است. و متقاضی پس از طی دوره ی پنج ساله مبلغ سرمایه گذاری شده را باز پس میگیرد. در مقابل، برنامه های مشابه دیگر بر اساس سرمایه گذاری در املاک هستند که می تواند بسیار گران و یک سرمایه گذاری پر نوسان باشد.

همچنین این امکان وجود دارد که در عوض خرید اوراق قرضه دولتی به مبلغ 250,000 یورو، متقاضیان تنها 100,000 یورو به صورت بلاعوض پرداخت نمایند و اقامت دائم مالتا را کسب نمایند.

سرعت

از طریق برنامه مهاجرت سرمایه گذاری مالتا می توان در حدود سه ماه به اقامت دائم و مادام العمر کشور مالتا که عضو شنگن و اتحادیه اروپا است، دست پیدا کرد. 

سادگی

 این پروسه که توسط مقامات پایه گذاری شده بسیار کارآمد است و روند بررسی پرونده متقاضیان با شرایط تعیین شده و واضح صورت می گیرد.

شفافیت

سرمایه گذاری در خرید اوراق قرضه دولتی کشور مالتا یک برنامه شفاف و تحت حمایت دولت می باشد.برای کسب اطلاعات بیشتر درباره  مهاجرت به مالتا از طریق سرمایه گذاری می توانید ما مشاوران ما در کنکاش تماس حاصل نمایید.


دفاتر شرکت کنکاش

دفتر تهران

placeتهران، خیابان عباس آباد، خیابان سرافراز، نبش خیابان اول، برج موج، طبقه 6، واحد 26
کدپستی: 1587653154
phone 021 - 88710588 --- 88710589 --- 88710590

Portugal Office

placePraca Duque de Saldanha, 1 Edif. Atrium Saldanha, 7 Piso 1050-94 Lisbon | Portugal

USA Office

place4771 Caminitos de los Cepillos, Bonsall, C A, 92003, USA
phone +1 - 310 405 5717
عضویت در کانال تلگرام شرکت مهاجرتی کنکاش