چرا مالتا توانسته تا این حد در جذب مهاجران سرمایه گذاری موفق باشد؟

چرا مالتا توانسته تا این حد در جذب مهاجران سرمایه گذاری موفق باشد؟برنامه اخذ اقامت دائم مالتا به یکی از معروف ترین برنامه های اقامت اروپا تبدیل شده است. امنیت، سرعت، سادگی و شفافیت در این برنامه موجب محبوبیت آن شده است. شما می توانید تنها با پرداخت بلاعوض 100,000 یورو اقامت دائم مالتا را تنها در سه ماه بدست آورید.


طی سال های اخیر، مهاجرت سرمایه گذاری مالتا به یکی از معروف ترین برنامه های اقامت اروپا، در میان سرمایه گذاران ثروتمند تبدیل شده است.

قانون مهاجرت سرمایه گذاری مالتا در سال 2012 از سوی دولت مالتا تصویب شد؛ طبق این قانون به سرمایه گذاران خارجی  که حداقل 250,000 یورو به صورت اوراق قرضه دولتی سرمایه گذاری انجام دهد اقامت دائم مالتا  اعطا می نماید. دارندگان اقامت دائم مالتا می توانند در مالتا زندگی کنند و در کل حوزه شنگن بدون نیاز به اخذ ویزا آزادانه تردد و سفر نمایند.

هدف اصلی برنامه ی مهاجرت سرمایه گذاری مالتا، کمک به دولت مالتا برای رشد اقتصادی  است.  

 

 چرا مالتا توانسته تا این حد در جذب خارجی های ثروتمند که اساساً از چین و خاورمیانه هستند موفق باشد؟ 

امنیت

 شرایط سرمایه گذاری ساده است. تمام مراحل سرمایه گذاری به صورت خرید اوراق قرضه، از سوی دولت تضمین شده است. و متقاضی پس از طی دوره ی پنج ساله مبلغ سرمایه گذاری شده را باز پس میگیرد. در مقابل، برنامه های مشابه دیگر بر اساس سرمایه گذاری در املاک هستند که میتواند بسیار گران و یک سرمایه گذاری پر نوسان باشد.

همچنین این امکان وجود دارد که در عوض خرید اوراق قرضه دولتی به مبلغ 250,000 یورو، متقاضیان تنها 100,000 یورو به صورت بلاعوض پرداخت نمایند و اقامت دائم مالتا را کسب نمایند.

سرعت

از طریق برنامه مهاجرت سرمایه گذاری مالتا می توان در حدود سه ماه به اقامت دائم و مادام العمر کشور مالتا که عضو شنگن و اتحادیه اروپا است، دست پیدا کرد. 

سادگی

 این پروسه که توسط مقامات پایه گذاری شده بسیار کارآمد است و روند بررسی پرونده متقاضیان با شرایط تعیین شده و واضح صورت می گیرد.

شفافیت

سرمایه گذاری در خرید اوراق قرضه دولتی کشور مالتا یک برنامه شفاف و تحت حمایت دولت می باشد.برای کسب اطلاعات بیشتر درباره ی مهاجرت به مالتا از طریق سرمایه گذاری می توانید ما مشاوران ما در کنکاش تماس حاصل نمایید.

مطالب مرتبط با چرا مالتا توانسته تا این حد در جذب مهاجران سرمایه گذاری موفق باشد؟

مالتا، سرزمینی افسانه ای چرا اقامت مالتا؟ اقامت دائم مالتا جایگزین برنامه اقامت دائم مجارستان مالتا یک خانه دوم محبوب در میان سرمایه گذاران غیر اروپایی اخذ اقامت مالتا ارزانترین روش اخذ اقامت اروپا زندگی در مالتا سوالات متداول درباره برنامه اقامت دائم سرمایه گذاری مالتا و پاسخ به آنها پیشگامی مالتا در دنیای بلاک چین و بیت کوین برنامه اقامت مالتا در سال اول اجرا 440 متقاضی داشت مدیر اجرایی برنامه اقامت مالتا از طریق سرمایه گذاری: برنامه اقامت مالتا به مرز 800 متقاضی رسید مزایای زندگی در مالتا که با اخذ اقامت دائم مالتا بدست می آید اخذ اقامت مالتا کشوری با ریشه های باستانی و امکانات مدرن اخذ اقامت دائم مالتا - مالتا به عنوان یکی از بهترین کشورهای ارائه خدمات درمانی در جهان شناخته شد مراحل اخذ اقامت دائم مالتا از طریق سرمایه گذاری مالتا در یک نگاه تغییر در چهره جزیره: مالتا در حال ساختن آینده قیمت های بازار املاک و مستغلات مالتا به سرعت در حال رشد می باشند برنامه اقامت دائم مالتا از طریق سرمایه گذاری: مزایا، هزینه، و جزییات برنامه ی اقامت مالتا در اولین سال راه اندازی 440 درخواست را جذب کرد والتا Valetta، پایتخت مالتا آمار و ارقامی در مورد مالتا مالتا ، جواهر پنهان مدیترانه چرا مهاجرت به مالتا از طریق سرمایه گذاری، بهترین نوع مهاجرت در اروپا است؟ چرا مالتا توانسته تا این حد در جذب مهاجران سرمایه گذاری موفق باشد؟ پاسخ به مهم ترین سوالات علاقه مندان به برنامه بسیار محبوب اخذ اقامت دائم مالتا از طریق سرمایه گذاری اخذ اقامت دائم مالتا زندگی در مالتا اقتصاد در مالتا مراقبت های بهداشتی در مالتا کشور مالتا اقامت دائم مالتا از طریق سرمایه گذاری آب و هوای مالتا

دفاتر شرکت کنکاش

دفتر تهران

placeتهران، خیابان عباس آباد، خیابان سرافراز، نبش خیابان اول، برج موج، طبقه 6، واحد 26
کدپستی: 1587653154
phone 021 - 88710588 --- 88710589 --- 88710590

دفتر پرتغال

placePraca Duque de Saldanha, 1 Edif. Atrium Saldanha, 7 Piso 1050-94 Lisbon | Portugal

دفتر آمریکا

place4771 Caminitos de los Cepillos, Bonsall, C A, 92003, USA
phone +1 - 310 405 5717
عضویت در کانال تلگرام شرکت مهاجرتی کنکاش