والتا مرکز تجاری و اداری مالتا، موقعیتی مناسب برای سفر، کار و زندگی

والتا مرکز تجاری و اداری مالتا، موقعیتی مناسب برای سفر، کار و زندگیاگر قصد سفر دارید و یا می خواهید مدتی به دور از هیاهوی شغلی و زندگی شخصی استراحت کنید، والتا پایتخت مالتا انتخاب درستی است. در هر برهه ای از سال برای سفر به والتا بروید، این شهر به دلیل موقعیت مدیترانه ای اش و ساعات طولانی آفتاب درخشان شما را تحت تاثیر قرار می دهد.

اقامت مالتا سرمایه گذاری مالتا


اگر قصد سفر به مالتا دارید تا برای انتخاب برنامه اقامت سرمایه گذاری مالتا اطلاعات بیشتری کسب کنید یا صرفا می خواهید مدتی به دور از هیاهوی شغلی و زندگی شخصی استراحت کنید، والتا پایتخت مالتا انتخاب مناسبی است. در هر برهه ای از سال برای سفر به والتا بروید، این شهر به دلیل موقعیت مدیترانه ای و برخورداری از ساعات طولانی آفتاب درخشان شما را تحت تاثیر قرار می دهد. اخیرا والتا به عنوان آفتابی ترین شهر اروپا شناخته شد. این شهر باشکوه که بر روی صخره ی خشک شبه جزیره  Mount Sciberras واقع شده است و در کنار بنادر Marsamxett و Grand Harbour قرار دارد در سال 1566 به دستور Jean De La Valetta و ظرف مدت 15 سال ساخته شد.

والتا که به عنوان "  شهر نجیب زادگان" شناخته می شود مرکز تجاری و اداری مالتا است.

خیابان های طولانی و باریک والتا مجموعه ای از بهترین آثار هنری و معماری باروک Baroque، کلیساها، کاخ ها و موزه های اروپا را به نمایش می گذارد. در مساحتی به میزان 55 هکتار حدود 320 بنای تاریخی وجود دارد که این آمار والتا را به متراکم ترین مکان تاریخی در جهان تبدیل کرده است. والتا به عنوان موزه ای در فضای باز شناخته می شود، ساختمان های تاریخی جذاب در همه جای والتا به چشم می خورد. والتا یکی از سه آثار ثبت شده ی مالتا در میراث جهانی یونسکو است. شهر والتا که یک شهر مدیترانه ای با آب و هوای گرم است در طول روز شهر شلوغی است با این وجود به دلیل داشتن معماری که آثار تاریخی متعلق به دوره های مختلف را در خود منعکس می کند سبب می شود که بازدیدکنندگان در طول شب به طور همزمان خود را دوره های مختلف تاریخ حس کنند و محدود به زمان خاصی نشوند. خیابان های باریک  و فرعی والتا پر از مغازه و کافه است، در حالی  که خیابان های اصلی والتا انبوهی از جواهر فروشی ها و بوتیک هایی که مارک های معتبر بین المللی را ارائه می دهند در خود جای داده اند. 

هتل های شیک و زیبای بسیاری در این شهر وجود دارد که برای همه ی افراد با هر درآمد و موقعیت مالی امکان بهره مندی از این هتل ها وجود دارد. در حومه ی شهر والتا هتل های بزرگتری وجود دارد. مالتا کشور کوچکی است و فاصله ی والتا به عنوان پایتخت این کشور با سایر شهرهای این کشور بسیار اندک است.

بهترین روش برای گشت و گذار و بازید از والتا پیاده روی است و بهتر است با باغ های زیبای این شهر شروع کنید. باغ های Higher Barrakka, Hastings, Lower Barrakka  زیباترین و پربازدیدترین باغ های والتا هستند. 

فرصت بازدید از موزه و کلیسای سنت جان Saint John Cathedral را نباید از دست داد. فضای داخلی باشکوه و حیرت انگیز این بنا که با آثار Mattia Preti  هنرمند برجسته ی مالتای تزئین شده است یکی از بهترین و بارزترین نمونه های سبک باروک Baroque در اروپا است. کلیسای باشکوه سنت جان Saint John’s Cathedral  محل نگه داری بزرگ ترین نقاشی و تنها اثر امضا شده ی کاراواجو Caravaggio نقاش ایتالیایی است. 

دیگر مکان های مهم والتا شامل موارد زیر است:

ساختمان Auberge De Castille Et Leon که سابقا مقر شوالیه های مالتا بود و اکنون دفتر نخست وزیر مالتا است.

Magisterial Palace در سال 1574 ساخته شد و سابقا مقر رئیس شوالیه های مالتا بود و به عنوان پارلمان مالتا استفاده می شد و اکنون مرکز دفاتر ریاست جمهوری مالتا است. 

موزه ی ملی هنرهای زیبا The National Museum of Fine Arts  یک کاخ باشکوه به سبک باروک Baroque که به دهه ی 1570 برمی گردد که به عنوان اقامتگاه فرمانده ی نیروی دریایی مدیترانه در دوره ی حکومت بریتانیا از سال 1820 به بعد مورد استفاده قرار می گرفت. 

Manoel Theatre در سال 1731 و در مدت 10 ماه ساخته شد و یکی از قدیمی ترین تئاترهای فعال در این شهر است. 

Mediterranean Conference Center در سال 1574 ساخته شد و یکی از معروف ترین بیمارستان های اروپا در دوره ی رنسانس بود.

Marsamxett Harbor and Grand Harbor که هم می توان بصورت پیاده و هم با قایق از زیبایی های آن لذت برد. استحکامات این بنادر که توسط شوالیه ها ساخته شدند شامل سنگر و موانعی است که حدود 100 متر ارتفاع دارد و به معماری منحصر به فرد شهر کمک می کند. 

Sacra Infermeria بیمارستان سابق شوالیه های مالتا Knights of Malta

برای مشاوره ی رایگان و کسب اطلاعات بیشتر در مورداخذ اقامت دائم مالتا با مشاوران ما در کنکاش تماس حاصل فرمائید.


دفاتر شرکت کنکاش

دفتر تهران

placeتهران، خیابان عباس آباد، خیابان سرافراز، نبش خیابان اول، برج موج، طبقه 6، واحد 26
کدپستی: 1587653154
phone 021 - 88710588 --- 88710589 --- 88710590

دفتر پرتغال

placePraca Duque de Saldanha, 1 Edif. Atrium Saldanha, 7 Piso 1050-94 Lisbon | Portugal

دفتر آمریکا

place4771 Caminitos de los Cepillos, Bonsall, C A, 92003, USA
phone +1 - 310 405 5717
عضویت در کانال تلگرام شرکت مهاجرتی کنکاش