هزینه های جانبی گلدن ویزای پرتغال

هزینه های جانبی گلدن ویزای پرتغالهزینه های جانبی گلدن ویزای پرتغال شامل هزینه بررسی پرونده برای متقاضی اصلی 517 یورو و برای دیگر اعضای خانواده 80 یورو است. همچنین، به ازای هر نفر باید مبلغ 5,174 یورو هزینه تایید پرداخت شود.

هزینه های جانبی گلدن ویزای پرتغال

گلدن ویزای پرتغال یک برنامه اقامتی است که در سال 2012  با هدف جذب سرمایه گذاری خارجی به پرتغال معرفی شد. این برنامه به افرادی که عضو اتحادیه اروپا نیستند، این امکان را می دهد که به همراه خانواده خود اقامت پرتغال را بدست آورند. 

برنامه گلدن ویزای پرتغال فقط مخصوص شهروندانی است که شهروند کشورهای عضو اتحادیه اروپا نیستند.

روش دریافت گلدن ویزای پرتغال

 سرمایه گذاری در خرید ملک

اگر مبلغ 500,000 یورو در املاک پرتغال سرمایه گذاری کنید، مشمول دریافت گلدن ویزای این کشور خواهید شد. در این برنامه نیازی نیست که این مبلغ را حتما در یک ملک سرمایه گذاری کنید و می توانید آن را در بیش از یک ملک سرمایه گذاری کنید. 

پروسه دریافت 

در طول مدت زمانی که شرکت مشاور شما به دنبال یافتن ملک مورد نظر شما است، شما وکیل خواهید داشت. به کمک وکیل در پرتغال حساب بانکی باز می کنید و برای شروع پروسه درخواست، بعد از خرید ملک، شماره  مالیاتی دریافت می کنید. 

پروسه درخواست

درخواست از طریق وکیل شما صورت می گیرد و حدود 12 ماه طول می کشد. اگر می خواهید که اعضای خانواده خود را نیز در فرم درخواست بگنجانید، این درخواست به سرعت انجام می شود. 

هزینه های جانبی گلدن ویزای پرتغال شامل چه مواردی می شود؟

هزینه های جانبی گلدن ویزای پرتغال شامل هزینه بررسی پرونده برای متقاضی اصلی 517 یورو و  برای دیگر اعضای خانواده 80 یورو است. وقتی که درخواست شما مورد موافقت قرار گرفت، به ازای هر نفر مبلغ 5,174 یورو هزینه تایید پرداخت می کنید. بعد از 10 روز کارت اقامت خود را، که به مدت 1 سال اعتبار دارد، دریافت می کنید. 

سال اول

در این مرحله درخواست شما مورد موافقت قرار گرفته است و کارت اقامت خود را، که به مدت 1 سال اعتبار دارد، دریافت کرده اید و با آن می توانید آزادانه و بدون نیاز به دریافت ویزا به حوزه شنگن سفر کنید. در سال اول حداقل باید 7 روز را در پرتغال بگذرانید. در پایان سال اول پروسه تمدید کارت اقامت خود را پیش رو دارید. 30 روز قبل از آنکه اعتبار کارت اقامت فعلی  به اتمام برسد، می توانید برای گرفتن کارت اقامت جدید اقدام کنید. برای تمدید اقامت پرتغال باید مجددا انگشت نگاری انجام دهید، گواهی عدم سوء پیشینه به روز ارائه دهید و برای هر متقاضی مبلغ 2,587 یورو هزینه تمدید کارت اقامت پرداخت کنید. علاوه بر این هزینه درخواست برای متقاضی اصلی 517 یورو و برای افراد وابسته 80 یورو است. 

سال دوم و سوم

 اکنون یک کارت اقامت جدید دارید که به مدت 2 سال اعتبار دارد. در طول این 2 سال باید حداقل به مدت 14 روز در پرتغال حضور داشته باشید ( به صورت پیوسته و یا در فواصل زمانی مختلف)، در پایان این 2 سال مجددا باید برای تمدید کارت اقامت خود اقدام کنید. 

تمدید دوباره  کارت اقامت: برای تمدید کارت اقامت باید مجددا اثرانگشت بگیرید، گواهی عدم سوء پیشینه ی به روز ارائه دهید و برای هر متقاضی مبلغ 2,587 یورو هزینه تمدید کارت اقامت پرداخت کنید. علاوه بر این هزینه ی درخواست برای متقاضی اصلی 517 یورو و برای سایر افراد وابسته ( اعضای خانواده) 80 یورو است. 

سال چهارم و پنجم 

اکنون یک کارت اقامت جدید دارید که به مدت 2 سال معتبر است. در این مرحله نیز باید به مدت 14 روز در پرتغال حضور داشته باشید.

تمدید کارت برای بار سوم: برای تمدید کارت اقامت باید مجددا اثر انگشت بگیرید، گواهی عدم سوء پیشینه به روز ارائه دهید و برای هر متقاضی مبلغ 2,587 یورو پرداخت کنید. علاوه بر این هزینه  درخواست برای متقاضی اصلی 517 یورو و برای سایر افراد وابسته ( اعضای خانواده) 80 یورو است. 

بعد از تمدید کارت اقامت برای بار آخر می توانید برای تمدید اقامت موقت  و یا  اقامت دائم درخواست بدهید.

در همان سال پنجم می توانید برای اخذ پاسپورت پرتغال اقدام کنید.

برای مشاوره  رایگان و کسب اطلاعات بیشتر در مورد هزینه های جانبی گلدن ویزای پرتغال با مشاوران  کنکاش تماس حاصل فرمائید. 

دفاتر شرکت کنکاش

دفتر تهران

placeتهران، خیابان عباس آباد، خیابان سرافراز، نبش خیابان اول، برج موج، طبقه 6، واحد 26
کدپستی: 1587653154
phone 021 - 88710588 --- 88710589 --- 88710590

Portugal Office

placePraca Duque de Saldanha, 1 Edif. Atrium Saldanha, 7 Piso 1050-94 Lisbon | Portugal

USA Office

place4771 Caminitos de los Cepillos, Bonsall, C A, 92003, USA
phone +1 - 310 405 5717
عضویت در کانال تلگرام شرکت مهاجرتی کنکاش