20 دلیل اصلی برای خرید ملک در قبرس

20 دلیل اصلی برای خرید ملک در قبرسقبرس کشوری کوچک با تاریخی کهن و فرهنگی غنی است که حدود 10,000 سال قدمت دارد و آن را به یکی از کهن ترین تمدن های جهان تبدیل کرده است.

20 دلیل اصلی برای خرید ملک در قبرس

با خرید ملک به ارزش دو میلیون یورو در قبرس می توانید تنها در چند ماه شهروند کشور قبرس شده و پاسپورت قبرس را کسب نمایید. قبرس یک کشور اتحادیه اروپا است و از طریق پاسپورت قبرس می توانید به بسیاری کشور ها از جمله کشورهای اروپایی و کانادا بدون ویزا سفر کنید و در کل اتحادیه اروپا می توانید آزادانه کار و زندگی و تحصیل نمایید.

خرید ملک در قبرس یک گزینه بی نظیر است، در ادامه 20 دلیل برای خرید ملک در قبرس را به طور خلاصه مشاهده فرمایید:

1. خورشید تقریبا 340 روز از سال در این کشور می تابد.

2. در قبرس تقریبا هیچ جرم و جنایت، خرابکاری، آلودگی هوا و ترافیکی وجود ندارد.

3. سیستم بانکداری این کشور بر اساس نظام بانکداری بریتانیا است.

4. همه می توانند خودرو بدون پرداخت مالیات داشته باشند.

5. سیستم آموزشی این کشور بسیار پیشرفته و منطق با استانداردهای نظام آموزشی بریتانیا است.

6. 90 درصد مردم قبرس انگلیسی صحبت می کنند.

7. هزینه ی زندگی در مقایسه با بیشتر کشورهای اروپایی و بریتانیا کمتر است.

8. در خود کشور قبرس تولید لباس و پوشاک وجود دارد، بنابراین خرید پوشاک از برند های قبرس ارزان است. برند هایC&B ,Richards Shops ,BHS ,Van Heusen Shir ,Lee Cooper ,Lords and Clarks در قبرس تولید می شود. مبلمان تولید شده در قبرس به بریتانیا  صادر می شود. قیمت مبلمان در قبرس در مقایسه با بریتانیا پایین تر است.

9. کیفیت زندگی بسیار بالاست و سبک زندگی بسیار آرام و به دور از تنش و استرس است.

10. قانون این کشور بر اساس قانون بریتانیا است.

11. سیستم مخابراتی قبرس بسیار پیشرفته است. شرکت مخابرات قبرس یکی از پیشرفته ترین شرکت های فناوری در جهان است.

12. قبرس در زمینه ی خدمات بهداشتی و درمانی پیشرفت خیره کننده ای داشته است. تقریبا همه ی شهروندان قبرسی با هزینه ی کمتر و خدمات بهتر در مقایسه با دیگر کشورهای اروپایی بیمه شده اند.

13. قبرس سرزمین " ونوس" الهه ی عشق و زیبایی است.

14. دفاتر ثبت املاک در این کشور یکی از پیشرفته ترین ها در جهان است.

15. قبرس کشوری با فرهنگ و تمدن غنی است.

16. قبرس مناطق کوهستانی و ساحلی بسیار زیبایی دارد.

17. تعدادی از بهترین آثار باستانی جهان در این کشور قرار دارد.

18. قبرس یکی از 3 کشوری است که می توانید در یک روز هم شنا کنید و هم اسکی روی برف.

19. قبرس عضو دائم اتحادیه ی اروپا است.

20. با سرمایه گذاری در خرید ملک در قبرس به ارزش دو میلیون یورو می توانید تنها طی 6 ماه پاسپورت قبرس را دریافت کنید.


برای مشاوره ی رایگان و کسب اطلاعات بیشتر در مورد پاسپورت قبرس می توانید با مشاوران ما در کنکاش تماس حاصل فرمائید.مطالب مرتبط با 20 دلیل اصلی برای خرید ملک در قبرس

قبرس راه رسیدن به اتحادیه اروپا را سخت تر می کند بازار املاک و مستغلات قبرس موفق به جذب خریداران ملک خارجی بیشتری شده است راهنمای پرسش و پاسخ برای اخذ پاسپورت و شهروندی قبرس از طریق سرمایه گذاری در قبرس 9 دلیل مهم برای انتخاب برنامه ی تابعیت قبرس چرا مهاجرت به قبرس زندگی شما را بهتر می کند؟ اقتصاد قبرس قبرس مقصدی محبوب برای سرمایه گذاری و زندگی تاریخ و فرهنگ جزیره قبرس 6 مزیت اساسی خرید ملک در قبرس قبرس در شرف تبدیل به یکی از بزرگترین مراکز سرمایه گذاری جدید در اروپا چگونه بدون پرداخت پولی بیش از ارزش واقعی املاک، پاسپورت قبرس را به دست آوریم املاک و مستغلات در قبرس: راهنمای کامل خرید ملک در قبرس جهت اخذ اقامت و پاسپورت قبرس مالیات خرید ملک در قبرس ( اقامت و پاسپورت قبرس) تغییرات اخیر در برنامه تابعیت قبرس از طریق سرمایه گذاری رئیس سازمان دریانوردی بین الملل: قبرس بازیگری اصلی در دنیای دریانوردی است فایننشال تایمز: پروژه های ساخت و ساز قبرس پاسپورتی به سوی آینده ای روشن عرضه می کنند اخذ پاسپورت قبرس از طریق سرمایه گذاری لیماسول شهری با ساختمان های سر به فلک کشیده در اروپا برنامه ی اخذ تابعیت از طریق سرمایه گذاری احیاکننده ی اقتصاد قبرس مقایسه ی برنامه ی تابعیت و اخذ پاسپورت قبرس با دیگر برنامه های مشابه در اروپا پروسه ی اخذ تابعیت و پاسپورت قبرس 20 دلیل اصلی برای خرید ملک در قبرس پاسخ به سوالات متداول متقاضیان اخذ پاسپورت قبرس از طریق خرید ملک درخواست خانوادگی برای برنامه ی اخذ پاسپورت قبرس گردشگری قبرس آمار و ارقامی در مورد قبرس اقتصاد قبرس در حال رشد روزافزون اخذ پاسپورت قدرتمند و ارزشمند قبرس تنها در 6 ماه با خرید ملک به ارزش 2 میلیون یورو انتخاب بین اخذ تابعیت قبرس از طریق سرمایه گذاری یا اقامت دائم قبرس از طریق سرمایه گذاری دارندگان پاسپورت قبرس به زودی بدون ویزا به آمریکا سفر می کنند. پاسپورت برای فروش به سرمایه داران پاسپورت قبرس نظام بهداشتی درمانی قبرس پاسخ به سوالات متداول متقاضیان اخذ پاسپورت قبرس از طریق خرید ملک نظام آموزشی قبرس شهرهای مهم قبرس اقامت قبرس از طریق سرمایه گذاری در خرید ملک آشنایی با قبرس

دفاتر شرکت کنکاش

دفتر تهران

placeتهران، خیابان عباس آباد، خیابان سرافراز، نبش خیابان اول، برج موج، طبقه 6، واحد 26
کدپستی: 1587653154
phone 021 - 88710588 --- 88710589 --- 88710590

دفتر پرتغال

placePraca Duque de Saldanha, 1 Edif. Atrium Saldanha, 7 Piso 1050-94 Lisbon | Portugal

دفتر آمریکا

place4771 Caminitos de los Cepillos, Bonsall, C A, 92003, USA
phone +1 - 310 405 5717
عضویت در کانال تلگرام شرکت مهاجرتی کنکاش