پروسه ی اخذ تابعیت و پاسپورت قبرس

پروسه ی اخذ تابعیت و پاسپورت قبرسقابل توجه متقاضیان اخذ پاسپورت قبرس - اخذ پاسپورت قبرس روندی سریع و کوتاه مدت برای به دست آوردن پاسپورت دوم و شهروندی اتحادیه ی اروپا است. با خرید ملک به ارزش دو میلیون یورو در قبرس، می توانید شهروند اتحادیه اروپا شده و در همه اتحادیه اروپا آزادانه زندگی کنید.

پروسه ی اخذ تابعیت و پاسپورت قبرس

راهنمای گام به گام اخذ تابعیت و پاسپورت قبرس از طریق سرمایه گذاری در خرید ملک 

فرآیند کسب تابعیت و پاسپورت قبرس از طریق سرمایه گذاری آسان است.  

 با شرکت های متخصص در این زمینه مشورت کنید تا شما را با شرایط و مسائل مربوط به اخذ تابعیت و پاسپورت قبرس آشنا کنند.

به منظور اخذ پاسپورت قبرس از طریق سرمایه گذاری، باید مبلغ 2 میلیون یورو در زمینه ی املاک مسکونی سرمایه گذاری کنید. شخص سرمایه گذار می تواند یک خانه به ارزش 2 میلیون یورو خریداری کند و یا چندین واحد مسکونی در مجموع به ارزش 2 میلیون یورو خریداری کند که یکی از آنها حداقل 500,000 یورو ارزش داشته باشد. به عنوان مثال می تواند یک ویلا به ارزش 500,000 یورو  و 15 آپارتمان هر کدام به ارزش 100,000 یورو که در مجموع 2 میلیون یورو ارزش دارند خریداری کند. 

برای اخذ پاسپورت قبرس مدارک زیر مورد نیاز است:

- کپی پاسپورت

- کپی شناسنامه

- کپی سند ازدواج

- گواهی عدم سوء پیشینه

- دو قطعه عکس پاسپورتی

- رزومه

وقتی که سرمایه گذاری انجام و مدارک جمع آوری شد، درخواست فرد سرمایه گذار به وزارت امور داخلی تحویل داده شده و همزمان مبلغ 2,000 یورو به وزارت امور داخلی قبرس پرداخت می شود. 

اگر درخواست شما منطبق با معیارها و ملاک های مدنظر باشد و تایید وزارت امور داخلی قبرس را بگیرد برای تایید نهایی به شورای وزیران فرستاده می شود.  

هنگامی که شورای وزیران درخواست را تایید کرد، تاییدیه برای اداره مهاجرت قبرس فرستاده می شود و پس از پرداخت 5,000 یورو که هزینه ی صدور گواهی تابعیت است، گواهی تابعیت صادر می گردد. 

از زمان صدور گواهی تابعیت فرد هر زمانی که بخواهد می تواند به اداره مهاجرت قبرس مراجعه کرده و گواهی خود را دریافت کند.

 همسر و فرزندان متقاضی نیز بدون نیاز به هر گونه سرمایه گذاری دیگری پاسپورت قبرس را دریافت می کنند. 


برای مشاوره ی رایگان و کسب اطلاعات بیشتر در مورد اخذ پاسپورت قبرس با مشاوران ما در کنکاش تماس حاصل فرمائید.مطالب مرتبط با پروسه ی اخذ تابعیت و پاسپورت قبرس

قبرس راه رسیدن به اتحادیه اروپا را سخت تر می کند بازار املاک و مستغلات قبرس موفق به جذب خریداران ملک خارجی بیشتری شده است راهنمای پرسش و پاسخ برای اخذ پاسپورت و شهروندی قبرس از طریق سرمایه گذاری در قبرس 9 دلیل مهم برای انتخاب برنامه ی تابعیت قبرس چرا مهاجرت به قبرس زندگی شما را بهتر می کند؟ اقتصاد قبرس قبرس مقصدی محبوب برای سرمایه گذاری و زندگی تاریخ و فرهنگ جزیره قبرس 6 مزیت اساسی خرید ملک در قبرس قبرس در شرف تبدیل به یکی از بزرگترین مراکز سرمایه گذاری جدید در اروپا چگونه بدون پرداخت پولی بیش از ارزش واقعی املاک، پاسپورت قبرس را به دست آوریم املاک و مستغلات در قبرس: راهنمای کامل خرید ملک در قبرس جهت اخذ اقامت و پاسپورت قبرس مالیات خرید ملک در قبرس ( اقامت و پاسپورت قبرس) تغییرات اخیر در برنامه تابعیت قبرس از طریق سرمایه گذاری رئیس سازمان دریانوردی بین الملل: قبرس بازیگری اصلی در دنیای دریانوردی است فایننشال تایمز: پروژه های ساخت و ساز قبرس پاسپورتی به سوی آینده ای روشن عرضه می کنند اخذ پاسپورت قبرس از طریق سرمایه گذاری لیماسول شهری با ساختمان های سر به فلک کشیده در اروپا برنامه ی اخذ تابعیت از طریق سرمایه گذاری احیاکننده ی اقتصاد قبرس مقایسه ی برنامه ی تابعیت و اخذ پاسپورت قبرس با دیگر برنامه های مشابه در اروپا پروسه ی اخذ تابعیت و پاسپورت قبرس 20 دلیل اصلی برای خرید ملک در قبرس پاسخ به سوالات متداول متقاضیان اخذ پاسپورت قبرس از طریق خرید ملک درخواست خانوادگی برای برنامه ی اخذ پاسپورت قبرس گردشگری قبرس آمار و ارقامی در مورد قبرس اقتصاد قبرس در حال رشد روزافزون اخذ پاسپورت قدرتمند و ارزشمند قبرس تنها در 6 ماه با خرید ملک به ارزش 2 میلیون یورو انتخاب بین اخذ تابعیت قبرس از طریق سرمایه گذاری یا اقامت دائم قبرس از طریق سرمایه گذاری دارندگان پاسپورت قبرس به زودی بدون ویزا به آمریکا سفر می کنند. پاسپورت برای فروش به سرمایه داران پاسپورت قبرس نظام بهداشتی درمانی قبرس پاسخ به سوالات متداول متقاضیان اخذ پاسپورت قبرس از طریق خرید ملک نظام آموزشی قبرس شهرهای مهم قبرس اقامت قبرس از طریق سرمایه گذاری در خرید ملک آشنایی با قبرس

دفاتر شرکت کنکاش

دفتر تهران

placeتهران، خیابان عباس آباد، خیابان سرافراز، نبش خیابان اول، برج موج، طبقه 6، واحد 26
کدپستی: 1587653154
phone 021 - 88710588 --- 88710589 --- 88710590

دفتر پرتغال

placePraca Duque de Saldanha, 1 Edif. Atrium Saldanha, 7 Piso 1050-94 Lisbon | Portugal

دفتر آمریکا

place4771 Caminitos de los Cepillos, Bonsall, C A, 92003, USA
phone +1 - 310 405 5717
عضویت در کانال تلگرام شرکت مهاجرتی کنکاش