9 دلیل مهم برای انتخاب برنامه ی تابعیت قبرس

9 دلیل مهم برای انتخاب برنامه ی تابعیت قبرساین برنامه تنها برنامه ی سریع برای اخذ تابعیت اروپا است. علاوه بر این قبرس مزایای زیادی را فراهم می کند که فقط از طریق برنامه تابعیت قبرس قابل حصول است.

9 دلیل مهم برای انتخاب برنامه ی تابعیت قبرس

این برنامه سریعترین برنامه اخذ تابعیت اروپا است. علاوه بر این  از طریق تابعیت قبرس مزایای زیادی برای متقاضی قابل حصول است.

1. تنها روش و برنامه ی سریع برای اخذ تابعیت اتحادیه ی اروپا در حال حاضر

2. نیازی به اعطای کمک مالی به دولت قبرس وجود ندارد.

3. پاسپورت قبرس ظرف مدت 6 ماه صادر می شود.

4. نیازی به حضور فیزیکی در قبرس قبل و بعد از پروسه ی درخواست وجود ندارد.

5.  برا اخذ تابعیت قبرس نیازی نیست که متقاضی ترک ملیت اصلی خود را نماید.

6. برای اخذ تابعیت شرط زبان وجود ندارد

7. با انجام سرمایه گذاری، متقاضی اصلی، همسر و فرزندان وابسته ی زیر 28 سال تابعیت قبرس را به دست می آورند.

8. والدین متقاضی اصلی هم می توانند درخواست تابعیت کنند به شرطی که مبلغ حداقل 500,000 یورو در زمینه ی ملک سرمایه گذاری کنند. 

9. نسل های بعد(نوه ها) نیز می توانند این تابعیت را به ارث ببرند و شهروند اتحادیه ی اروپا شوند. 


برای مشاوره ی رایگان و کسب اطلاعات بیشتر در مورد اخذتابعیت قبرس با مشاوران ما در کنکاش تماس حاصل فرمائید.مطالب مرتبط با 9 دلیل مهم برای انتخاب برنامه ی تابعیت قبرس

قبرس در شرف تبدیل به یکی از بزرگترین مراکز سرمایه گذاری جدید در اروپا چگونه بدون پرداخت پولی بیش از ارزش واقعی املاک، پاسپورت قبرس را به دست آوریم املاک و مستغلات در قبرس: راهنمای کامل خرید ملک در قبرس جهت اخذ اقامت و پاسپورت قبرس مالیات خرید ملک در قبرس ( اقامت و پاسپورت قبرس) تغییرات اخیر در برنامه تابعیت قبرس از طریق سرمایه گذاری رئیس سازمان دریانوردی بین الملل: قبرس بازیگری اصلی در دنیای دریانوردی است فایننشال تایمز: پروژه های ساخت و ساز قبرس پاسپورتی به سوی آینده ای روشن عرضه می کنند اخذ پاسپورت قبرس از طریق سرمایه گذاری لیماسول شهری با ساختمان های سر به فلک کشیده در اروپا برنامه ی اخذ تابعیت از طریق سرمایه گذاری احیاکننده ی اقتصاد قبرس 9 دلیل مهم برای انتخاب برنامه ی تابعیت قبرس مقایسه ی برنامه ی تابعیت و اخذ پاسپورت قبرس با دیگر برنامه های مشابه در اروپا پروسه ی اخذ تابعیت و پاسپورت قبرس 20 دلیل اصلی برای خرید ملک در قبرس پاسخ به سوالات متداول متقاضیان اخذ پاسپورت قبرس از طریق خرید ملک درخواست خانوادگی برای برنامه ی اخذ پاسپورت قبرس گردشگری قبرس آمار و ارقامی در مورد قبرس دلایل محبوبیت قبرس اقتصاد قبرس- قابل توجه متقاضیان اخذ پاسپورت قبرس و علاقمندان به سرمایه گذاری در قبرس اقتصاد قبرس در حال رشد روزافزون اخذ پاسپورت قدرتمند و ارزشمند قبرس تنها در 6 ماه با خرید ملک به ارزش 2 میلیون یورو انتخاب بین اخذ تابعیت قبرس از طریق سرمایه گذاری یا اقامت دائم قبرس از طریق سرمایه گذاری دارندگان پاسپورت قبرس به زودی بدون ویزا به آمریکا سفر می کنند. پاسپورت برای فروش به سرمایه داران پاسپورت قبرس نظام بهداشتی درمانی قبرس پاسخ به سوالات متداول متقاضیان اخذ پاسپورت قبرس از طریق خرید ملک نظام آموزشی قبرس شهرهای مهم قبرس اقامت قبرس از طریق سرمایه گذاری در خرید ملک آشنایی با قبرس

دفاتر شرکت کنکاش

دفتر تهران

placeتهران، خیابان عباس آباد، خیابان سرافراز، نبش خیابان اول، برج موج، طبقه 6، واحد 26
کدپستی: 1587653154
phone 021 - 88710588 --- 88710589 --- 88710590

دفتر پرتغال

placePraca Duque de Saldanha, 1 Edif. Atrium Saldanha, 7 Piso 1050-94 Lisbon | Portugal

دفتر آمریکا

place4771 Caminitos de los Cepillos, Bonsall, C A, 92003, USA
phone +1 - 310 405 5717
عضویت در کانال تلگرام شرکت مهاجرتی کنکاش