هر‌آنچه که باید درباره ویزای طلایی پرتغال بدانید

هر‌آنچه که باید درباره ویزای طلایی پرتغال بدانیدبرنامه ویزای طلایی پرتغال در ازای سرمایه‌گذاری به ارزش حداقل ۲۸۰ هزار یورو به متقاضیان اقامت این کشور اروپایی را اعطا می‌کند. این برنامه تنها برنامه‌ای است که به متقاضیان اجازه می‌دهد بدون شرط حضور پس از چند سال برای اخذ تابعیت اقدام کنند.

هر‌آنچه که باید درباره ویزای طلایی پرتغال بدانید

برنامه اخذ اقامت پرتغال از طریق سرمایه‌گذاری، که با عنوان ویزای طلایی هم شناخته می‌شود، برنامه‌ای است که در ازای سرمایه‌گذاری به ارزش حداقل ۲۸۰ هزار یورو به متقاضیان اقامت این کشور اروپایی را اعطا می‌کند. این برنامه تنها برنامه‌ای است که به سرمایه‌گذاران خارجی و خانواده آن‌ها اجازه می‌دهد بدون شرط حضور پس از چند سال برای اخذ تابعیت اقدام کنند.

پس از ۵ سال، سرمایه‌گذاران برنامه ویزای طلایی پرتغال می‌توانند برای اخذ تابعیت و پاسپورت اقدام کنند. پاسپورت پرتغال یکی از قدرتمندترین پاسپورت‌های جهان است. دارندگان این پاسپورت دارای حق سفر بدون ویزا یا با ویزای فرودگاهی به ۱۸۸ کشور در سراسر جهان هستند.

این برنامه مخصوص افرادی طراحی شده است که علاقه‌مند به یک برنامه پشتیبان هستند و به سرمایه‌گذاران و خانواده آن‌ها اجازه می‌دهد تا آزادانه در کشورهای حوزه شنگن زندگی، کار و تحصیل کنند.

این برنامه با مزایای زیاد دیگری از جمله چشم‌اندازهای جدید برای کسب و کار، برنامه‌های بلندمدت برای دوران بازنشستگی و حتی فرصت‌های تحصیلی و شغلی برای خانواده همراه است. بسیاری از افراد متمول که در حال حاضر به دلیل پاسپورت ضعیف یا عدم‌ثبات سیاسی در کشور وطن خود با محدودیت‌ها و موانع همراه هستند، این برنامه را انتخاب می‌کنند.

در حال حاضر متقاضیان این برنامه می‌توانند با خرید ملک به ارزش حداقل ۲۸۰ هزار یورو برای اخذ اقامت اقدام کنند، اما از اول سال ۲۰۲۲، قوانین این برنامه با تغییرات زیادی همراه خواهد بود.

ما به سرمایه‌گذاران شدیدا توصیه می‌کنیم که اگر به دنبال اخذ اقامت اروپا هستند، سریع‌تر اقدام کنند تا بتوانند با گزینه‌ها و شرایط بهتری پروسه را جلو ببرند.


منبع: سایت Gulf News


مقاله مرتبط: چگونه با قوانین جدید پرتغال هماهنگ شویم و بیشترین سود را ببریم؟

برای مشاوره رایگان و کسب اطلاعات بیشتر در مورد برنامه‌های سرمایه‌گذاری پرتغال با ما تماس بگیرید.
دفاتر شرکت کنکاش

دفتر تهران

placeتهران، خیابان عباس آباد، خیابان سرافراز، نبش خیابان اول، برج موج، طبقه 6، واحد 26
کدپستی: 1587653154
phone 021 - 88710588 --- 88710589 --- 88710590

Portugal Office

placePraca Duque de Saldanha, 1 Edif. Atrium Saldanha, 7 Piso 1050-94 Lisbon | Portugal

USA Office

place4771 Caminitos de los Cepillos, Bonsall, C A, 92003, USA
phone +1 - 310 405 5717
عضویت در کانال تلگرام شرکت مهاجرتی کنکاش