کاهش هزینه های برنامه ی اخذ تابعیت از طریق سرمایه گذاری کشور گرانادا

کاهش هزینه های برنامه ی اخذ تابعیت از طریق سرمایه گذاری کشور گرانادابنابر اعلام رئیس کمیته ی اخذ تابعیت از طریق سرمایه گذاری گرانادا Kaisha Ince در یازدهمین کنفرانس اقامت و تابعیت که نوامبر 2017 در هنگ کنگ برگزار شد، برنامه ی اخذ تابعیت از طریق سرمایه گذاری گرانادا قبل از پایان سال دستخوش تغییرات مهمی خواهد شد.

گرانادا هزینه های تابعیت را کاهش می دهد و شرط کمک والدین بالای 55 سال به دولت را حذف می کند

بنابر اعلام رئیس کمیته ی اخذ تابعیت از طریق سرمایه گذاری گرانادا Kaisha Ince در یازدهمین کنفرانس اقامت و تابعیت که نوامبر 2017 در هنگ کنگ برگزار شد، برنامه ی اخذ تابعیت از طریق سرمایه گذاری گرانادا قبل از پایان سال دستخوش تغییرات مهمی خواهد شد. 

پاسپورت-گرانادا-سرمایه-گذاری


مهمترین تغییر کاهش میزان کمک یک نفر متقاضی از 200,000 دلار به 150,000 دلار است. کابینه ی دولت این تغییر را تصویب کرده است و به محض اینکه اصلاح قانون تا پایان سال به صورت رسمی اعلام شود این تغییر به مرحله ی اجرا در خواهد آمد. 

به دنبال کاهش قیمت ها در سنت کیتس و نویس، سنت لوسیا و آنتیگوا و باربودا در اوایل سال 2017، دولت گرانادا بصورت کاملا غیرمنتظره و ناخواسته خود را صاحب گرانترین برنامه اخذ تابعیت از طریق سرمایه گذاری در منطقه ی کارائیب دید. 

تغییرات صورت گرفته در برنامه ی گرانادا می تواند این کشور را از لحاظ قیمت هم تراز دیگر کشورهای منطقه قرار دهد. کارشناسان حوزه ی برنامه ی اخذ تابعیت از طریق سرمایه گذاری معتقدند گرانادا به عنوان کشوری که امکان دسترسی به ویزای E2 ایالات متحده ی آمریکا را فراهم می کند عرض اندام خواهد کرد و به تنها کشوری در کارائیب تبدیل خواهد شد که امکان دسترسی بدون ویزا به چین را میسر کرده است. 

 نشریه ی Investment Migration Insider در ماه نوامبر خبر داد که هر پنج نخست وزیر کشورهای دارای برنامه اخذ تابعیت از طریق سرمایه گذاری در کارائیب سال 2017 با هم دیدار می کنند تا برای رسیدن به قیمتی یکسان برای این برنامه با هم بحث و گفتگو کنند.

کمیته ی تابعیت از طریق سرمایه گذاری گرانادا پیشتر اعلام کرده بود که فرزندان وابسته می توانند تا حداکثر 30 سال سن داشته باشند و دیگر الزامی به ثبت نام در مدرسه برای آنان وجود ندارد. پیشتر فقط فرزندان زیر 26 سال که در مدرسه ثبت نام شده بودند به عنوان وابسته شناخته می شوند. 

والدین وابسته ی بالای 55 سال دیگر ملزم به پرداخت مبلغ اضافی 50,000 دلار برای به دست آوردن شرایط لازم برای گنجانده شدن در پرونده نیستند. قبلا این قانون فقط شامل والدین بالای 65 سال می شد.

اصلاحیه: در نسخه ی قبلی این مقاله به اشتباه درج شده بود که والدین باید بالای 55 سال سن داشته باشند در حالی که دیگر شرط سنی برای والدین وابسته وجود ندارد. اما فقط والدین بالای 55 سال از پرداخت مبلغ 50,000 دلار کمک به دولت گرانادا معاف هستند و والدینی که کمتر از 55 سال سن دارند باید مبلغ 50,000 دلار به دولت گرانادا کمک کنند. 


برای مشاوره ی رایگان و کسب اطلاعات بیشتر در مورد اخذ تابعیت گرانادابا مشاوران ما در کنکاش تماس حاصل فرمائید.


مطالب مرتبط با کاهش هزینه های برنامه ی اخذ تابعیت از طریق سرمایه گذاری کشور گرانادا

برنامه تابعیت و پاسپورت گرانادا شامل خواهر و برادر متقاضی هم می شود اخذ تابعیت یا پاسپورت دوم کاهش در درخواست اخذ پاسپورت گرانادا از طریق سرمایه گذاری در سال 2018 سال 2017، رنسانس برنامه ی اخذ تابعیت از طریق سرمایه گذاری گرانادا کاهش هزینه های برنامه ی اخذ تابعیت از طریق سرمایه گذاری کشور گرانادا اقدامات گرانادا برای همسو و هماهنگ شدن با دیگر کشورهای کارائیب سهولت انجام کسب و کار در گرانادا اخذ پاسپورت گرانادا (بهشت کارائیب) از طریق سرمایه گذاری برگشت پذیر در پروژه کشت آبی گرانادا افزایش تعداد گردشگران گرانادا در سال 2017 و افزایش اعتماد سرمایه گذاران آخرین تغییرات صورت گرفته در برنامه ی اخذ تابعیت از طریق سرمایه گذاری گرانادا از این پس شهروندان گرانادا و سنت کیتس بدون ویزا می توانند به روسیه سفر کنند خبر جدید از اداره مهاجرت کشور گرانادا زندگی در گرانادا مزایای اخذ پاسپورت دوم و دو تابعیتی بودن مزایای اخذ پاسپورت دوم- پاسپورت دومینیکا، پاسپورت گرانادا، پاسپورت قبرس گرانادا- دانشگاه سنت جورج پاسپورت گرانادا، از معدود پاسپورت هایی است که دارندگان آن می توانند بدون ویزا به چین سفر کنند زندگی در جزایر زیبای کارائیب با اخذ پاسپورت گرانادا و دومینیکا پاسپورت گرانادا گرانادا برنده جایزه بهترین برنامه اخذ پاسپورت دوم از طریق سرمایه گذاری در دنیا قانون جدید گرانادا در رابطه با حق بانوان برای استفاده از عکس با حجاب برای پاسپورت گرانادا خبر دریافتی از دولت کشور-جزیره گرانادا در رابطه با درخواست های اخذ پاسپورت گرانادا اصلاحات برنامه اخذ تابعیت از طریق سرمایه گذاری در گرانادا جهت ساده تر شدن مراحل برنامه مزایای دریافت شهروندی و پاسپورت گرانادا آشنایی با جزیره گرانادا با پاسپورت گرانادا و دومینیکا بدون نیاز به ویزا به کشورهای عضو اتحادیه اروپا سفر کنید اخذ شهروندی و پاسپورت گرانادا از طریق سرمایه گذاری شهروندی و اخذ پاسپورت گرانادا با سرمایه گذاری پاسپورت گرانادا اقتصاد گرانادا آب و هوای گرانادا نظام بهداشتی و درمانی گرانادا

دفاتر شرکت کنکاش

دفتر تهران

placeتهران، خیابان عباس آباد، خیابان سرافراز، نبش خیابان اول، برج موج، طبقه 6، واحد 26
کدپستی: 1587653154
phone 021 - 88710588 --- 88710589 --- 88710590

دفتر پرتغال

placePraca Duque de Saldanha, 1 Edif. Atrium Saldanha, 7 Piso 1050-94 Lisbon | Portugal

دفتر آمریکا

place4771 Caminitos de los Cepillos, Bonsall, C A, 92003, USA
phone +1 - 310 405 5717
عضویت در کانال تلگرام شرکت مهاجرتی کنکاش