سرمایه گذاری در املاک و مستغلات بین المللی چه مزایایی دارد؟

سرمایه گذاری در املاک و مستغلات بین المللی چه مزایایی دارد؟فرصت های بی شماری برای سرمایه گذاری در املاک و مستغلات بین المللی وجود دارد و متقاضیان با انتخاب بهترین این فرصت ها با مزایای ارزشمندی روبرو می شوند.

سرمایه گذاری در املاک و مستغلات بین المللی

یکی از قابل توجه ترین مسایلی که در جامعه سرمایه گذاری وجود دارد این است که سرمایه گذاران برای این که همه تخم مرغ های خود را در یک سبد قرار ندهند، به زمینه های مختلف سرمایه گذاری فکر می کنند، اما این سرمایه گذاری ها را اصولا محدود به یک کشور می کنند.

بدیهی است که این افراد تمام سرمایه خود را در یک واحد تجاری، حساب بانکی یا ملک قرار نمی دهند، زیرا می خواهند در صورت تغییر اوضاع در یکی از این موارد بتوانند از دیگر دارایی های خود محافظت کنند.

اما اگر تمام سرمایه گذاری ها فقط در یک کشور باشد، تمام تلاش ها در جهت تنوع دادن به سرمایه گذاری در اصل نفی شده است.

به این مساله فکر کنید: اگر کشور زادگاه شما دچار بی ثباتی سیاسی یا سقوط اقتصادی شود، وضعیت سرمایه گذاری های شما چگونه خواهد بود؟

احتمالا خیلی خوب نخواهد بود، مگر اینکه این تنوع سرمایه گذاری را به سطح بین المللی رسانده باشید.

به بیان ساده، تنوع دادن به سرمایه گذاری در سطح بین المللی، کلید هر استراتژی سرمایه گذاری مدرن است.

در بازارهای خارج از کشور فرصت های عالی وجود دارد و شما با سرمایه گذاری در آن ها ثروت خود را ایمن می کنید.

با وجود فرصت های مختلف سرمایه گذاری در سراسر جهان، تصمیم گیری در مورد کشور و زمینه سرمایه گذاری در آن کشور دشوار است. با این وجود، املاک و مستغلات بین المللی می توانند مسیری عالی برای شروع کار باشند.

سرمایه گذاری در املاک و مستغلات خارجی مسیری عالی برای شروع بین المللی سازی سرمایه و زندگی است و مزایای آن تنها محدود به ایمن کردن سرمایه نمی شود.


مقاله مرتبط: سرمایه گذاری در پرتغال یا یونان؟

علاوه بر محافظت از ثروت، خرید املاک و مستغلات بین المللی به شما این امکان را می دهد که بازده بیشتری داشته باشید و استراتژی مالیاتی خود را ارتقا دهید. در بعضی از کشورها حتی می توانید از آن کشور اقامت یا پاسپورت دوم هم بدست آورید.

برای مثال، کسانی که در املاک پرتغال سرمایه گذاری کنند، می توانند اقامت این کشور را بدست آورند. حداقل سرمایه لازم برای اخذ اقامت پرتغال از طریق خرید ملک ۲۸۰ هزار یورو است. دارندگان اقامت این کشور اروپایی می توانند در این کشور زندگی، کار و تحصیل کنند و به تمام کشور های حوزه شنگن بدون ویزا سفر کنند. این برنامه شرط حضور ندارد و امکان دریافت اقامت دائم و پاسپورت پرتغال هم بعد از ۵ سال وجود دارد.

بنابراین با انتخاب پرتغال برای خرید ملک، نه تنها سرمایه متقاضی در یک کشور دیگر حفظ می شود، بلکه متقاضی از تمام مزایای اقامتی پرتغال هم بهره مند می شود.


برای مشاوره رایگان و کسب اطلاعات بیشتر در مورد برنامه های خرید ملک در اروپا با مشاوران کنکاش تماس حاصل فرمایید.
دفاتر شرکت کنکاش

دفتر تهران

placeتهران، خیابان عباس آباد، خیابان سرافراز، نبش خیابان اول، برج موج، طبقه 6، واحد 26
کدپستی: 1587653154
phone 021 - 88710588 --- 88710589 --- 88710590

Portugal Office

placePraca Duque de Saldanha, 1 Edif. Atrium Saldanha, 7 Piso 1050-94 Lisbon | Portugal

USA Office

place4771 Caminitos de los Cepillos, Bonsall, C A, 92003, USA
phone +1 - 310 405 5717
عضویت در کانال تلگرام شرکت مهاجرتی کنکاش